@ citroen: jaaaaaaaa die heb ik zeker al gepland! vorige maand al gebeld.....we worden 24 april verwacht! Even een vraagje.....haalde jij je medicijnen gewoon in nederland? @ tash: pfff meis echt balen voor je! Weet hoe je je voelt met al dat wachten...... krijg er ook zwaar de schijt van! Knuffff meid!!
@tash pppppfff balen meid en dan ook nog een verloren maand in het vooruitzich, nog een teleurstelling, bah. @druufke bij de intake wordt bepaald wanneer je van start gaat en wat je gaat krijgen. Als je wilt regelen zij de 'thuisapotheek' voor je. Hartstikke handig! Heb ik wel gedaan, werkt prima. Ze maken daar de hele waslijst voor je klaar, ze faxen die naar een nederlandse apotheek die een koeriersdienst heeft en zij nemen weer contact met jou op wanneer het aan huis geleverd wordt. Echt super geregeld, je hoeft niets te doen. Onze intake was toen op maandag en ik zou in eigen cyclus mogen wat diezelfde week nog zou zijn, ze hebben me de hele mikmak binnen 2 dagen gebracht. Zoals ze in dusseldorf ook zeiden was dit handiger want dan wist je zeker dat je alles op tijd in huis had, bij je eigen apotheek heb je kans dat er e.e.a. niet op voorraad is. Nou, meid, voor je het weet is het april. Ik hoop dat het niet nodig zal zijn, maar toch fijn dat je dit vast in het vooruitzicht hebt, beetje houvast.
@ citroen thx voor de info!! Dat is inderdaad handig.....en voor de verzekering moet ik de medicijnen vanuit nederland krijgen anders vergoeden ze me die niet!
@druufke precies, daar hebben ze ook over nagedacht, dus je hoeft niets te betalen, alles wordt vergoed. Kan wel zijn dat je voor de utrogestan een kleine rekening bijgevoegd krijgt, van een euro of 8 via die apotheek, de zogeheten eigen bijdrage, die betaal je dan en moet je ook gewoon declareren bij je zorgverzekeraar heb ik ook gedaan en kreeg dat weer terug. Voor de rest heb ik niets hoeven te betalen of voor hoeven te schieten... Maar goed ook, dat spul kost een godsvermogen.
@druufke overigens moest ik dat voor de utrogestan bij mijn eigen apotheek voor de herhaal recepten ook.... vond dat best vaag. Ze geven dan aan dat het eigen bijdrage is en ik stuurde die gewoon weer naar de zorgverzekeraar en die hebben dat dan weer vergoed. Dus dat was niet alleen omdat het via die thuisapotheek ging, maar eigenlijk had ik dat bij alle recepten van utrogestan.
Dank je voor de info dat scheelt zeer zeker!!! Heb je de controles en echo's ook gewoon nog in DD of gewoon in je eigen zh?
Op zich goed, heb ook nog steeds geen testen in huis. Dus de testdrang blijft dan wat meer weg. Wel zegt mijn gevoel dat het niet raak is, raar gevoel in me buik heb ik al. Maar dat wil natuurlijk niks zeggen. En bij jou....trek je de laatste wacht dagen nog?
Ik heb ook geen testen in huis. Ik ga proberen niet te testen. Iedere keer liep het uit op een teleurstelling. Voor het weekend waren mijn borsten steviger, zondag was dat ineens weg. Ik heb nu soms spelden prikjes in mijn borsten, ze lijken soms ook voller en dan weer niet. Ze zijn iets gevoeliger, maar wil er niet te veel achter zoeken. Telkens als ik van alles voelde had ik goede hoop en iedere keer als ik dan toch ongesteld werd, viel ik in een heel diep gat. Dat wil ik niet meer. Het vreet zoveel energie iedere keer.
Ik ken het meis, ik dacht ook alijd iets te voelen wat niet bij mij me ongi hoorde. Nu zet ik alles bij ongi symptomen, houd me op de grond. Ik zie de volgende ronde wel als meer kans omdat ik dan met puregon begin.
Ik krijg pregnyl... Maar er speelt nu zoveel in mijn prive leven en dat kost ook vreselijk veel energie.
Tashie & Druufje, nou zeg, wat een vervelend nieuws voor jullie beiden!! Gatver, dat wachten is misschien wel het allerergste van alles! Iedereen zegt dat wel: 'Wat is nou een maand', maar als je al jaren bezig bent, wil je ook wel eens dat 't opschiet! Gister ook weer zo'n opmerking van een vriendin: 'Het komt echt wel hoor, je kunt het niet afdwingen en zo lang ben je nog helemaal niet bezig, ken mensen die nog veel langer bezig zijn en ook spontaan zwanger zijn geworden'. Aaaaaaaaaaahhhhh, wat een suffe doos zeg!! Zegt zij die de eerste maand dat ze iets probeert direct zwanger is geraakt. Haar kindje wordt nu een jaar komende week en ik ben al veeeeeeel langer bezig dan zij. Zo, klaag, klaag, moest er even uit!! Tashie en Druufje, heeeeel veel sterkte meiden!! Dikke knuf, Elvi
@ Elvi, stomme vriendin! Zijn altijd kwetsende opmerkingen he! Succes vandaag met de IUI! @ Natas en deb, dit is de eerste keer in 3,5 jaar dat ik zwanger ben en ook de eerste x dat ik geen symptomen had en alles als ongi aanvoelde! Nog steeds ongi krampjes maar toch echt zwanger Dus niets is er gezegt zonder symptomen en ongi krampjes, zelfs bloedverlies niet @ Druuf, klinkt goed he die bezorgservice van de hormonen! Hopelijk is het zo april meis! Ik duim zo hard voor je! @ all, hier gister moeders voor moeders afspraak gehad. Ik kreeg een test die alleen positief test vanaf 500 HCG dus was best een beetje eng, zeker omdat ze aangaf dat ie best nog wel negatief zou kunnen zijn i.v.m. dat ik pas 5 weken ben, maar nee hoor direct knalpositief toch fijn om te weten dat mijn hormonen dus flink gestegen zijn! Vanacht ook al een vlaag van misselijkheid gehad, maar gelukkig snel voorbij. Ik zal hieronder ff de foto plaatsen van mijn moeders voor moeders test Liefs en knuffel voor iedereen
Hey lieve meiden, Het is even een tijd geleden, maar het is niet bij te houden dat geklets hihihi.... Zie dat er ondertussen nog een paar zwangere bijgekomen zijn bij de meiden. Gefeliciteerd meiden!!! lekker genieten van deze bijzondere tijd. En de meiden die nog hard aan de slag zijn om een wondertje te moegn verwachten, petje af voor jullie. Jullie zijn sterke meiden en mogen trots zijn op jullie zelf. Hoop dat jullie wens gauw in vervulling mag komen..... Hier gaat het tot nu toe zo snel. Ben vandaag 16 weken zwanger en alles gaat goed. We genieten volop van deze tijd en hebben volgende week een pretecho om te kijken wat onze mini is. We zijn heel nieuwsgierig hoe onze mini er nu ook uit ziet. We hebben met 9 weken de laatste echo gehad en dat is dus alweer even geleden. Vandaag laatster dag MvM, dus meiden de Pregnyl is in de maak hihihi..... Heel veel liefs voor jullie!!!
Essie, mooie test Meis!! Duidelijker kan niet hoor !! He, wat een mooi gezicht! Ik begrijp zeker dat dit dan ook toch weer even spannend is. Bloeden is nu dus ook echt helemaal gestopt? Goed zo Meissie, daar ga je hoor, let maar op, je bent zo op die 12 weken en dan gaat 't hard !! Liefs, Elvi
hai dames wat gaat het erg hard als je een paar daagjes niet op zp bent geweest es lekker dat het bloeden nu helemaal gestopt is en wat een knaltest zeg heerlijk tash wat een k*t nieuws zeg om te lezen ik hoop dat je gauw weer door kan en dat ie dan wel mag blijven plakken elvi mij duimpjes gaaan op volle toeren voor je draaien en hoop dat je niet voor ivf in aanmerking hoeft te komen maar dat ie over 2 weken heerlijk roze mag kleuren hierzo nog steeds niet ongi weet nu helemaal niet meer wanneer nod is dus wachten nog wel even af zaterdag wel een omowitte test maarja dat zou kunnen als ik toch een stuk later me ei pas hebt gehad
De echo/controles heb ik in mijn eigen zh laten doen, net zo handig en dichterbij. Achteraf gezien ook maar goed, want ik weet niet hoe anders het kostenplaatje eruit zou hebben gezien. Mijn verzekeringsmaatschappij gaf aan dat ze net als in nederland een max. bedrag wilden vergoeden voor de ivf behandeling van, ik geloof 1400 euro en nog wat. Ik heb alle rekeningen van duitsland gedeclareerd van intake gesprek tot de punctie, terugplaatsing, maar zo ook de narcose en de plaatsing in embryoscoop. Alles bij elkaar kreeg ik dus niet alles vergoed, het totaal was hoger en moest dus wat zelf betalen, uit mijn hoofd zo'n 400 euro. Dus, weet niet hoe ze zouden rekenen als de echo's/follikelmeting ook in duitsland geweest zou zijn..... Als ik jou was zou ik die ook maar in Nederland doen, want bij de zorgverzekeraars zijn ze graag lastig.
@esther woaaaww meid, wat een mooie knaltest! Lekker genieten nu. @ingeping goed te horen dat t goed met je gaat!