thanks Sjors.... dat hopen wij idd ook, al zou ik de IUI nog niet zo erg vinden omdat het zonder hormonen is en in eigen cyclus. Dan hoop ik iig wel dat mijn cyclus net zo regelmatig is als dat hij nu was want dan weet ik precies wat ik moet verwachten..... en manlief zei heel lief de vorige keer.... of er nu een spuitje naar binnen gaat of iets anders...... het kan net zo snel gepiept zijn whahahahaha en gelijk had ie
@Tamtam, Fijn dat je tot je verlof in de ziektewet blijft zitten ( niet dat het fijn is dat je 'ziek' bent maar niet meer voor die korte tijd hoeft te werken ) Nu ze dit bepaald hebben heb je vast heel snel je geld ! Idd lekker makkelijk dat Danian bij de buren kan blijven Vervelend van het slechte slapen ! Hoop dat je straks nog wat kan slapen.
Chel: ff raag tussendoor. Bij jou mutsy kinderwagen (babydump) had je neem ik aan ook een gratis tas gekregen he? Zat deze verpakt en hing er een labeltje aan voor te scannen. Wil de tas namelijk omruilen, maar ik heb er niks meer aanhangen of omheen zitten en kan me het niet meer herinneren!!
Juultje: wat een rotnacht heb je gehad. Vandaag maar lekker even bijtanken dan. Sjors: late reactie, maar wat super dat je je geld hebt ontvangen. Nu lekker gaan shoppen dan en genieten meid. De rest weet ik even niet meer sorry... Ik krijg echt steeds meer last van mijn rug. Echt vervelend. Afgelopen weekend een feestje gehad en weet na een uur gewoon niet meer hoe ik moet staan of zitten. "s nachts wordt het er ook niet beter op. Lig maar te draaien en moet gewoon van houding wisselen voor mijn rug. Omdat ik zo slecht slaap heb ik ook geen puf overdag om iets te doen. Moet me er echt toe zetten om het huis op orde te houden. donderdag over 2 weekjes gaat mijn verlof in gelukkig. Nog even doorzetten dus. Niet dat mijn rug er beter van wordt, maar dan kan ik in ieder geval rustig aan doen. Fijne dag allemaal.
[FONT="][/FONT] [FONT="]Even ego hoor[/FONT] [FONT="] [/FONT] [FONT="]Ben weer thuis. Heb me voor de rest van de dag ziek gemeld.[/FONT] [FONT="]Heb ontzettend veel pijn in mijn buik en bekken, niet normaal! En het ging zo goed!!![/FONT] [FONT="]Ook slaap ik erg onrustig de laatste nachten. Veel nachtmerries over de meest rare en vervelende dingen. Je wordt dan erg onrustig en emo wakker.[/FONT] [FONT="]Zo droomde ik dat Jonna was ontvoerd, dat mijn zwangerschap totaal verkeerd afliep, dat mijn hele huis in de brand staat met mijn gezin er nog in! Brrrr ..wanneer houd dit op!!!!![/FONT] [FONT="] [/FONT] [FONT="]Gelukkig konden mijn collegas het goed begrijpen.[/FONT] [FONT="] [/FONT] [FONT="]Dus ga nu lekker mijn bedje in, in de hoop dat ik nu ff normaal kan slapen.[/FONT] [FONT="][/FONT]
@troela: ik had/heb hem in de plastic zitten en aan de tas hangt een label van little company met een barcode en de prijs aan....... heb jij dan ook deze tas? Little Company Bag Black/Silver | Verzorgingstassen | Baby-Dump
@Chel: ja die heb ik ook!! hmmmm dan zal ik hem waarschijnlijk niet meer om kunnen ruilen. Wil eigenlijk een andere tas en dan de meerprijs er voor gaan betalen. Maar heb de verpakking al verwijderd helaas.
@Ankje: wat vervelend dat je zo'n last hebt van je buik en bekken. Goed dat je je ziek hebt gemeld. En hopelijk worden de nachten weer iets rustiger voor je. Ik heb ook wel ergens gelezen dat dromen nu weer heftiger kunnen worden en je ze beter onthoudt. Lekker rustig aandoen vandaag als het het toelaat.
@moesch: wat leuk dat jullie kunnen gaan inrichten veel plezier!!!show je t ff als het klaar is? @tamtam: fijn dat je nu weet dat je thuis kunt blijven! das vast een opluchting en fijn dat je alvast opvang hebt geregeld voor je zoontje tijdens de bevalling. @sjors: oh wat fijn meid dat ie het weer deed!!!!! pfff kun je maar 1 keer in de week naar de wc? oei... misschien zat je beeb wel klem *grinnik* super dat hij nu weer lekker beweegt en nee, ik heb nog niks gehoord van het uwv... uiterlijk 10 februari, dus nog 10 dagen @chelleke: ik hoop voor jullie dat het straks via de natuurlijke weg kan, ook al komen er geen hormonen kijken bij iui. het lijkt me toch prettiger om ' het zelf te doen' . wel heel fijn dat je man er zo nuchter naar kan kijken @troela: wat vervelend dat je last van je rug blijft houden. volgens mij heb ik t al eerder gezegd, maar ik zou echt even naar een fysiotherapeut of mensendiecktherapeut gaan. misschien kan die je net die kleine veranderingen in houding laten zien waardoor je minder last hebt! @ankje: wat vervelend dat je je zo slecht voelt die dromen schijnen wel normaal te zijn, maar leuk is anders. wat voor pijn heb je in je buik dan? slaap lekker, hoop dat je een beetje opknapt! @miskramen: jeetje wat zijn er veel meiden die een miskraam of zelfs meerdere hebben gehad afschuwelijk lijkt me dat, bah! wel ontzettend fijn en mooi dat jullie nu allemaal een mooie zwangerschap hebben maar wat voel ik me dan gezegend dat alles in 1 keer goed gaat zeg, pfff....
Grappig om te zien hoe anders iedereen draagt. De een laag, de ander wat hoger. Mijn buikje lijkt op die van 2012mama ik heb straks echt een raar werkdagje. Van de vier clienten vallen er hoe dan ook 2 uit. Hou ik er nog twee over. (een uurtje werk...) Maar ik moet ook nog mijn dossiers van een andere locatie halen dus ik denk dat ik straks maar in de auto stap en evt langs de hema kachel om wat kleine goedkope supplies voor de baby te halen. heb hier enorme druk op mijn blaas van tijd tot tijd. Kindje lag ook al laag in het bekken maar heb niet gehoord dat ie ook al ingedaald was. Dat zal nog wel ffies duren denk ik, maar wie weet. Chel: wat een kloteweg hebben jullie begaan. Het ging hier ook niet allemaal vlekkeloos maar na een jaar toch spontaan zwanger, met een diagnose PCOS en recept voor clomifeen nog in mijn portomonnee. Ankje; lekker bijtukken!
@Unox: lekker toch!!! shopze bij de hema. Ik mag zo weer om half 3 gaan werken tot half 11. Latertje dus. Heb een drukke week. Alleen donderdag vrij. ga dan ff naar de babydump om wat spulletjes aan te schaffen en proberen de tas om te ruilen. Ben benieuwd!
@Ankje, Vervelend van je bekken meid ! Hopelijk kun je wat slapen en voel je je snel beter ! Goed dat je je ziek hebt gemeld ! @Juultje, Hahaha ja wie weet ipv darmen klem zat hij nu klem Hmmzz..nog 10 dagen wachten..ik hoop dat je snel wat hoort, geeft toch meer rust. @Unox, werkse en shopze bij de hema Hier ligt onze knul ook heel erg diep in het bekken ( daarom ook geen mooie plaatjes bij 3d echo ) laatste dagen last van steken binnen in en niet zo'n klein beetje ook en hele erge druk op de blaas waardoor ik wat urine verlies als ik hard moet lachen om me verslik hihi. Misschien indaling Voel jij dit ook ?( hoef je niet perse te voelen hoorde ik ) @Troela, Dat is weer een lange werkdag zeg pff..Rustig aan doen hoor.
@sjors en unox: die druk op de blaas klinkt bekend en dat stekende gevoel ook. vroeg me ook af of dat zeurende gevoel in mijn liezen ermee te maken heeft. vroeg me ook al af of dit allemaal met indaling te maken heeft, maar durfde het de gyn niet te vragen gister leek me zo vroeg, bij 31 weken..... schrok me een ongeluk net! ging mn 9 maanden dagboekje weer invullen en moest ook de omvang van mijn buik weer meten. In 4 weken tijd gewoon 5 cm gegroeid!!!!!!!!! zit nu op 98,5 cm, in totaal nu 13,5 cm gegroeid... pffffffff vanmorgen ook weer een buikfoto gemaakt en ik kan m bijna ZIEN groeien Bekijk bijlage 219752
@Juultje, Jeetje meid wat een mooie buik heb je ! En helemaal geen straie...mijn buik zit helemaal vol ermee vind het erg balen maar helaas doe je er niks aan en is het voor een goed doel, maar schaam me er best voor Over dat indalen heb ik gister is nagevraagd aan wat andere zwangere dames en die zeggen ook dat het kan vanaf 30 weken en mijn schoonmoeder vertelde me dat mijn jongste zwager 9 weken lang ingedaald heeft gezeten..dus het is mogelijk. Ik denk dat dat het ook is, heb ook last van mn liezen erbij en die steken vind ik het ergste..maar nog maar een paar weekjes
Ik heb nog niet echt Autsj-steken gehad. Wel vorige week een keer een menstruatieachtige pijn, maar dat trok ook snel weer weg en niet meer gevoeld naderhand. Het zou best kunnen, maar af en toe voel ik m toch ook nog hoog bij de ribben. Toch heb ik het idee dat ie wel wat gezakt is. Apart he
Juul; mooie buik! Ik heb ook (nog) geen straie, maar ben bang dat het wel ooit gaat komen en dat lijkt me vreselijk. En dat vind ik dan weer zo oppervlakkig van mezelf, maarja. Je wil toch ook een beetje appetijtelijk een evt bikini in. Naja, ze hebben ook supermooie tankini's tegenwoordig. Maar toch.