2e x samen zwanger met zus en vriendin

Discussion in 'Zwangerschap' started by Aleida, Jan 30, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. paula1984

    paula1984 Niet meer actief

    Wij hebben op de werkvloer een babyboom:D
    Vorig jaar maart de eerste bevallen
    April de tweede
    September de derde
    Januari 2012 de vierde
    Ik ben 23 maart uitgerekend
    Andere collega 27 maart uitgerekend
    en vorige week stapte nr 7 naar voren zij is nu 13 weken zwanger:)

    het UVW zal wel denken alweer een aanvraag van hetzelfde bedrijf:( LOL

    groetjes paula
     
  2. charity2010

    charity2010 Fanatiek lid

    Mar 29, 2011
    4,322
    0
    36
    Fulltime huismama :D.
    Overijssel.
    Wat leuk zeg! Tijdens de zwangerschap van mijn dochter heb ik een meisje leren kennen die ook zwanger was. Inmiddels is ze een van mijn beste vriendinnen. Ik was 21 januari uitgerekend en zij 15 maart.

    Toen ik voor de 2e keer zwanger was, bleek niet lang daarna dat ook zij weer in verwachting was! Ik was 5 dec. uitgerekend en zij eind december. De precieze datum wisten ze nog niet, het was ook echt een verassing voor haar dat ze zwanger was. Helaas ging bij ons beiden deze zwangerschap mis..

    Nu ben ik weer in verwachting en toen ik haar dat vertelde, vertelde ze me dat zij ook dol graag weer wil! Ze is inmiddels samen met een andere man, maar hij twijfelt nog.. Stiekem hoop ik natuurlijk dat we alsnog weer samen zwanger zullen zijn, hoewel ik dan natuurlijk wel wat verder zou zijn dan haar, maar dat maakt niet uit :).
     
  3. Bri

    Bri Niet meer actief

    De eerste keer was ik gelijk zwanger met mijn zus, die toen haar tweede kind verwachtte.
    We waren met 18 dagen verschil uitgerekend (ik eerder), uiteindelijk ben ik maar 6 dagen voor haar bevallen. Zij kwam gelijk bij mij op kraamvisite, met enorm dikke buik. Ik ben bij haar op visite gegaan toen haar baby een week oud was, eerder was voor mij niet te doen.
    Samen zwangeren vond ik al heel erg leuk (vooral omdat ik echt met ál mijn vragen en probleempjes bij haar terecht kon), en de eerste keer samen op de bank zitten voeden vond ik ook heel bijzonder.
    Beetje jammer dat ik helemaal geen baby- en kinderspullen van haar heb kunnen overnemen :D Maar echt leuk. Overigens speelt mijn zoon nog liever met haar oudste (3 jaar ouder) dan met haar jongste (6 dagen jonger).

    De tweede keer was ik gelijk zwanger met mijn nichtje, alleen zat hier 2,5 maand verschil tussen. Vond het erg leuk om voor haar vraagbaak te kunnen zijn. Ik kreeg toen mijn moeders laatste kleinkind, zij het eerste achterkleinkind.
     
  4. Dana

    Dana Niet meer actief

    wat grappig zeg! ik heb het zelf niet en ken het ook niet maar het lijkt me wel heel speciaal om te delen :)
     
  5. Aleida

    Aleida Fanatiek lid

    Sep 9, 2007
    1,322
    0
    0
    verpleegkundige
    in de buurt van Groningen
    7e?! :$ Jeutje!
    Ik vind dat mijn zus al aardig op weg is met nr 4, maar 7 dat is behoorlijk wat zeg.
     
  6. Aleida

    Aleida Fanatiek lid

    Sep 9, 2007
    1,322
    0
    0
    verpleegkundige
    in de buurt van Groningen
    Zal jullie baas blij mee zijn! hahahaha
    Het UWV heeft vast een abonnementje afgesloten met jullie baas denk ik :D
     
  7. marike

    marike Bekend lid

    May 21, 2011
    631
    0
    0
    interieurbouw
    Ik ben ook zwanger tegelijkertijd met mn zus. Zij van de 2e ik van mijn eerste...Er zit ongeveer 4 maanden tussen. Later merk je toch niets meer van dat leeftijdsverschil. We krijgen allebei een jongetje en vind het echt super leuk dat de 2 neefjes met elkaar opgroeien en lekker met elkaar kunnen spelen. En een vriendin heeft nu 3,5 maand een kleintje dus zijn ook eventjes samen zwanger geweest. Heeft ook een jongetje en woont 1 straat verderop. Zij zullen ook met elkaar opgroeien. Super leuk!
     
  8. paula1984

    paula1984 Niet meer actief

    Nog een leuk feitje tot nu toe allemaal jongens:D
    We gaan voor een elftal denk ik
     
  9. Djinti2011

    Djinti2011 Bekend lid

    Aug 8, 2007
    772
    0
    0
    Medewerkster order fullfillment
    Eindhoven
    Ja ik moet er zelf ook eerlijk gezegd niet aan denken hoor.
    Maar het is ook wel weer heel erg gezellig, zo'n groot gezin :)
     
  10. Aleida

    Aleida Fanatiek lid

    Sep 9, 2007
    1,322
    0
    0
    verpleegkundige
    in de buurt van Groningen
    Ook dat nog! Hahahaha
     
  11. Aleida

    Aleida Fanatiek lid

    Sep 9, 2007
    1,322
    0
    0
    verpleegkundige
    in de buurt van Groningen
    Dat denk ik ook wel, betreft de gezelligheid.
    Er is ook altijd wel eentje om mee te spelen.

    :)
     
  12. Aleida

    Aleida Fanatiek lid

    Sep 9, 2007
    1,322
    0
    0
    verpleegkundige
    in de buurt van Groningen
    Best veel die allemaal samen zwanger is/is geweest met (schoon)zus of vriendin.

    Leuk, leuk!!
     
  13. Sabrine1984

    Sabrine1984 Niet meer actief

    Ik ben tegelijk met mijn beste vriendin zwanger, zit maar 5 dagen tussen onze uitgerekende datum en we verwachten allebei een zoon!! Zo bijzonder om dit samen mee te maken, echt heel leuk :D
     
  14. mayke1980

    mayke1980 Fanatiek lid

    Apr 15, 2007
    1,017
    0
    0
    Docent wiskunde vmbo
    Nijmegen
    Ik ben ook zwanger samen met mijn zus, zij is wel een heel stuk verder al 24 weken! Mijn beste vriendinnetje is ook zwanger maar al bijna 40 weken.
    Hopelijk komt mijn schoonzus volgende week ook met goed nieuws, zij wil ook heel graag een kindje maar dat gaat nog niet zo makkelijk helaas.
     
  15. evelien28

    evelien28 Actief lid

    Aug 8, 2008
    107
    0
    0
    Cool he...

    De eerste keer was ikm zwanger met mijn zusje en 10 collega's.
    Tussen mijn dochter en haar zoontje zit 3 weken. Mede omdat zij 1 week over tijd ging en ik 3 dagen tevroeg ben bevallen.

    Nu ben ik tegelijk zwanger met 1 van mijn beste vriendinnetjes. We schelen precies 1 week en krijgen samen een meisje. Een ander vriendinnetje is 6 weken eerder dan ik, een goede collega 5 weken eerder. Een ander vriendinnetje is 3 weken later en nog een vriendinnetje is nu 8 weekjes. Echt helemaal leuk weer.

    Geniet ervan.
     
  16. Saz667

    Saz667 Fanatiek lid

    Nov 24, 2008
    4,841
    177
    63
    Hier ook tegelijk zwanger met een vriendin, zij is 3 weken na mij uitgerekend. Hier is het de tweede, voor haar de eerste.
     
  17. fairy2011

    fairy2011 Fanatiek lid

    Nov 28, 2010
    3,509
    295
    83
    Ik was ook samen zwanger met twee vriendinnen.

    Maar een mooier verhaal is dt ik samen zwanger was met mijn collega. Op de dag af twee weken verschil. Elke dag zaten we te whatsappen tijdens ons verlof. Toen ze 41 weken zwanger was kreeg ik een berichtje dat de bevalling begon. Ze hield me uren op de hoogte. Toen er te veel details kwamen zei ik: ok stop maar met details, ik krijg er straks nog een spontane bevalling van. En flots....een uur later braken m'n vliezen met 39 weken! Haar bevalling duurde 24 uur, die van mij nog geen 8. We bevielen op dezelfde dag :).
     
  18. Esje78

    Esje78 Fanatiek lid

    Aug 9, 2010
    1,124
    0
    36
    Noord Brabant
    De vorige keer was ik samen met een hele goede vriendin zwanger. Zat 10 dagen verschil tussen de uitgerekende data. Zij zijn nu ook weer bezig om zwanger te worden, dus hopelijk gaan we nog een keer samen zwanger zijn.

    Dit maal is ook nog een andere vriendin zwanger. Zij is ca. 7 weken eerder uitgerekend dan ik.
     
  19. Daggie1984

    Daggie1984 Fanatiek lid

    Jul 3, 2008
    1,435
    0
    0
    limburg
    bij de eerste zwangerschap was ik en een vriendin in het zelfde jaar getrouwd.. en er zaten 3 maanden tussen ons in van de zwangerschap...

    Nu ben ik van de 2de zwanger en een andere vriendin van de derde (heeft namelijk een 2ling) maar nu zit er maar 1 dag tussen ons!! dus kijken wie eerder bevalt :)
     
  20. Wolkje85

    Wolkje85 Fanatiek lid

    Aug 8, 2011
    1,424
    0
    0
    Noord Brabant
    leuk hoor, al die zwangerschappen samen!

    Mijn vriend heeft een groepje jeugdvrienden, clubje van vier mannen die vroeger altijd kattenkwaad uithaalden samen. een stel heeft al een kindje van 1,5, een ander stel een kindje van 9 maanden.
    met de kerst gingen wij ons goede nieuws vertellen en kwamen we er achter dat het stel met het kindje van 1,5 ook zwanger zijn! verschillen 2 dagen in datum! daarna naar de volgende vriend en die verwachten ook hun eerste kindje, 2 weken later dan wij. nu worden dus 3 van de 4 vrienden binnen 3 weken na elkaar papa! zo bijzonder! ook met het vertellen, ging het zo van: eeuuhmmmm.... wij ook!

    en mn beste vriendinnetje is bezig voor haar eerste, dus hoop dat zij snel aan kan sluiten. verder nog een vriendin die bezig zijn, dus gezellige boel hier!

    ligt het trouwens aan mij of is het ineens een beetje een babyboom? hoor alleen maar mensen die zwanger zijn om me heen! of komt dat omdat ik er nu zelf gewoon midden in zit?
     

Share This Page