ja, volgens mij is dit weer gezonder als het regenachtige weer. Ik weet niet hoe verkouden je zoontje is, maar als hij geen erge koorts heeft kan het gewoon denk ik hoor. Wij gaan ook gewoon naar buiten.
Ik heb mijn mannetje net in bad gedaan, goed opgewarmd, muts op, lodger wrapper en draagzak om, en hij ligt nu lekker buiten te slapen. Ik moet van alles thuis doen en heb geen tijd om met hem te gaan wandelen, en hij ligt nu dus wel even heerlijk een frisse neus te halen.
@ons wondertje; daar is toch niets mis mee. Ik heb mijn kinderen ook altijd lekker buiten laten slapen. Mijn zoon van 4 weken heeft gisteren ook nog een tijd buiten gestaan na onze wandeling hij sliep zo heerlijk. Hij had het heerlijk warm toen hij wakker werd en ik hem eruit haalde (binnen uiteraard). Hij heeft denk ik nog drie kwartier buiten gestaan in zijn warme wagen. Super gezond hoor!!! Niets om van op te kijken.
Misschien heeft ze een babyhuisje/lutjepotje of de wagen uit de wind met babyfoon in het zicht staan. Ik wil ook graag een babyhuisje. Frisse lucht is in ieder geval niet verkeerd.
hallo mijn dochtertje (6week 3 dagen) is verkouden is het dan ook verstandig om naar buiten te gaan???? ze heeft geen koorts
Hij is buiten en ik ben binnen aan het werk. Ik kan hem prima zien vanuit de keuken en de woonkamer. We hebben geen beren en leeuwen bij ons in de tuin hoor, hij is veilig Buiten slapen is echt super gezond, ik doe het heel vaak, deed het ook met mijn dochtertje. En of hij nu boven in zijn bedje ligt of buiten, dat maakt niet zoveel uit lijkt me? Buiten slapen - Ecomama
Die babyhuisjes zijn hardstikke duur helaas, ik heb hem lekker in de babywagen uit de wind staan, met het zicht er goed op. Hij slaapt er altijd een stuk beter, maar ik doe dat alleen als het lekker droog weer is zoals nu. Als het een beetje klammig is of vochtig blijft hij lekker binnen om te slapen.
Ons zoontje is dan wel 13 maanden maar dat maakt het buiten niet minder koud Afgelopen dinsdag ben ik heerlijk met hem gaan wandelen naar het centrum voor wat boodschapjes. Lekker inpakken en lopen maar. Bij de Bakker Bart een krentebolletje en smullen maar. Ik ben zo'n 2 uur weggeweest... daarna allebei een dutje gedaan haha!
Ieder zijn ding hoor, dat meen ik oprecht, maar dat buiten slapen is iets wat ik persoonlijk zo vreemd vind. Is al eerder een topic over geweest, en ik had er voordien nog nooit van gehoord, er ging een wereld voor me open . Maar ik vind het zelf met dit weer ook niet lekker om een dutje in de tuin te doen, dus ga er vanuit dat mijn zoontje toch ook liever in een warm bedje ligt! Maar nogmaals: ieder zijn ding, we hebben allemaal het beste met onze kindjes voor, en iedereen heeft zo zijn eigen idee over wat dat beste dan is. Wij gaan straks in ieder geval even lekker wandelen voor de broodnodige frisse lucht.
Zoals jij het hier schrijft denk ik er ook over, Ieder zijn eigen ding, maar ik zou het ook niet doen met min 10 gr
Haha hij ligt nu ook niet buiten hoor, dat is mij ook te koud. Gisteren was het iets warmer, en dan lekker in het zonnetje. Maar inderdaad, ieder zijn ding. Wij slapen zelf ook altijd in koude kamers, met de ramen open (zelfs nu) en de kinderen ook, dus dan is de stap niet zo groot. Ik word zelf altijd helemaal naar als ik in warm gestookte kamers kom als het zo koud is, en kan dan zeker niet slapen.
Ik lees hier een aantal mensen die een kruik in de kinderwgrn doen naar buiten... En nu wil ik niet heel vervelend zijn.. Maar weten jullie wel dt dat zeeer afgeraden word! Als het ding snel afkoeld en koud word(wat niet zo gek is met dit weer) Dan kan je kindje onderkoelen ervan! Ipv dat je hem/haar warm houd.. Zou dus alleen de kinderwagen voorerwarmen en kruik eruit halen als je naar buiten gaat...
Jaa dat kan gewoon hoor Onze man is al verkouden sinds ie een week oud was.. En tajaa ik zal toch boodschappen moeten halen e.d dus lekker warm aankleden en hup naar buiten
wij gaan ook gewoon lekker naar buiten hoor. het is hier prachtig weer en tegen de kou kun je je kleintje kleden. ik hoop alleen dat het hier nog een beetje mag gaan sneeuwen, want dat hebben we alleen ´s nachts een beetje gehad en dat stelde niks voor. ik zou zo graag zien hoe mijn zoontje erop reageert
ik ga wel gewoon met mijn dochter naar buiten, goed inpakken, zou wat zijn als je daarvoor binnen moest blijven. maar buiten slapen met dit weer?? sorry hoor, maar mensen gaan toch niet voor niks in de zomer kamperen?
Wij zijn net lekker naar buiten geweest, maar neit te lang want dan begint dametje te huilen van de kou, en verder lekker binnen spelen. knutselen, of dansen of blokken bouwen
Wat is dat nou weer voor een opmerking? Los van het feit dat het er niets mee van doen heeft: mensen gaan ook in de winter kamperen hoor.
Onze zoon is ruim 19 maanden en ik ga ook met hem naar buiten elke dag! Sinds eergisteren draagt hij gewoon zn jas van zn skipak en bij een wat dunner broekje draagt hij een thermo broek. Dinsdag 1,5 uur met hem gewandeld naar oma. Muts, sjaal, handschoenen,voetenzak, lange sokken en gaan! Bah zou er niet aan moeten denken om de hele dag binnen te moeten blijven! En als hij jonger zou zijn zou ik ook gewoon met hem gaan. Zelfde inpakken, regenhoes over de wagen voor de koude wind en niks aan de hand. En volgens mij is het als je verkouden bent juist wel ff goed als je naar buiten gaat! xxx
ik zeg alleen maar dat je met dit weer zelf toch ook niet buiten gaat liggen? blijkbaar zijn er toch mensen die met zulke kou gaan kamperen