hallo dames, @ nou gelukkig is alles goed gegaan bij de echo van boefjesmama Weer een zorg minder he mama's. @roozjuh, ja inderdaad ik ben ook benieuwd hoe het mat alle andere mama's gaat.. Ow jeej... die kleine is wel erg druk hihihi dat word nog wat als de kleine wat groter is ahaahh. @Joekie, Ik werk ook in de zorg, alleen dan in de gahandicaptenzorg en ik mag werken tot 4 weken voor de bevallingsdatum. Maar mijn leidinggevende zei wel dat ik nog wel goed werk moet kunnen leveren want als ik dat niet kan dan word het automatisch 6 weken voor de datum dat ik moet stoppen omdat het anders wel heel zwaar is voor mijn collega's. @danielle, ja ik voel mijn prinsesje ook bija altijd onderin in mijn bewegen en dat voeld zo heerlijk hihiih. Mijn beebje ligt elke keer anders ahhaha en is tijdens de echo's altijd erg beweeglijk hahaha Zo ik ben al bij de markt geweest, op bezoek bij opa/oma en ik heb het wasmachine al aanstaan, vaatwasser staat aan, de strijk is weer weg gewerkt en mijn volgend wasje om te draaien staat ookal weer klaar. Ik ga zo weer de zolder op om verder op te ruimen want nu krijg ik echt last van nesteldrang, alles moet netjes ahhaha. Ik heb gisteravond al een aantal kastjes beneden uitgezocht en opgeruimd. Pff... Nou dames tot straks weer !!! Kuss
Chanelle; hihi ook al zo lekker bezig! Heerlijk hé! Hier ook alles wat overbodig is, weg ermee! Kast ga ik van het weekend opruimen. Zeker nu je je goed voelt lekker doen! Ik vind het heel herkenbaar. Zorgt voor veel rust vind ik.
Hier ook een zorg medewerker, ik stop absoluut 6 weken van te voren. Het is toch zwaar werk. Ik neem aansluitend op mijn verlof nog 2 weken vakantie. Kom je op het zelfde uit. En je kan wel 4 weken van te voren stoppen maar als je 2 weken na je bevaldatum bevalt heb je alsnog maar 10 weken verlof over.. Na je bevalling heb je altijd 10 weken verlof ook als je te laat bevalt. Dus als je veilig wilt spelen kan je beter nog vakantie opnemen na je verlof. Dan kan je alsnog 4 weken van te voren stoppen, beval je keurig op tijd heb je 14 weken na je bevalling beval je bij wijze van 2 weken te laat dan heb je alsnog je 12 weken.
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!! ik heb 2x 9maandenbeurs kaartjes gewonnen!!!!!!!!!!!!! [Winnaar] Negenmaandenbeurs kaartjes - Beste voor je Kids . nl : Beste voor je Kids . nl
Roozjuh: gefeliciteerd!! wij gaan daar ook heen. Werk: ik werk ook in de gehandicapten zorg. Tot nu toe vind k alles nog goed te doen. Wel alles op mn eigen tempo. K stop 4 weken ( verlof) van te voren + 1 week vakantie.
Helaas niet weer beginnen. Nu alweer bijna 2 weken om de dag naar ziekenhuis omdat ik verhoogde en afwijkende bloedwaardes heb, teveel eiwit in urine en te hoge bloeddruk (onderdruk) Onderdruk nu 94 of 96
heej, ik heb weer even een beetje pauze ahahah De hele zolder is al netjes, Ik kwam wel heel veel tegen waar ik niks mee doedus dat gaat zo allemaal op marktplaats ahahha met de hoop nog iets ervan te verkopen want dan is het weg hier uit huis, en ik houd er wat centjes aan over dubbel zo fijn aahah. @danielle, ja inderdaad het bezorgd mij veel rust in mijn hoofd ahhaha En ik kan dan straks weer vol trpts aan vriendlief laten zien wat ik heb gedaan Is ook altijd leuk als hij weer eens trots op me is hahaha. @dippertje, ik neem naar mijn vakantie ook nog vakantie op, maar liefst 3 weekjes... Heerlijk hahaha... @roozjuh, woowww dat is nog eens een leuke prijs om te winnen !!! gefeliciteerd !!!! @helma, ik vind het ook nog goed te doen op het werk alleen met bepaalde clienten krijg ik wel hulp met de transfer van de client. Verder gaat alles nog hartstikke goed, gelukkig @leonie, balen zeg dat het weer niet helemaal goed was ik hoop dat het snel allemaal is zoals het hoord bij je !!! Zo nu ga ik alles maar op marktplaats zetten Kuss
Danielle, van vorige zwangerschap heb ik al bloeddrukverlagers overgehouden. Deze zijn wel wat opgehoogd maar verder niks aan te doen. Voor nu dan Roodhuid, leuk! Gefeliciteerd! Boefjesmana, gelukkig alles goed! Cn, wat ben jij toch altijd actief zeg!
CN: transfer gaat opzich nog wel, behalve bij 1 client, die weegt bijna 100kg. Krijg k ook hulp bij. Merk jij ook dat als je een late dienst gehad heb, dat de kleine druk is als je een pauze neem?
Nee toch? Je hebt toch altijd recht op TOTAAL 16 weken verlof? Ook al beval je eerder, dan heb je nog steeds recht op 16 weken totaal. Of zit ik er nu helemaal naast?
Zal heel even snel een update doen. Begreep dat jullie al ongeduldig werden. 20wkn echo was helemaal goed alles erop en eraan. Hij kwma uit op 2 dagen later qua groei dus netjes. Kleintje was 306 gram. Keurig voor deze termijn. Omdat de echoscopist in de file stond moest ik mijn vk afspraak afzeggen. Moest gister middag werken en 's avonds kinder ehbo. Vandaar dat ik er nu pas ben. Vanmorgen vk controle gehad ook alles weer netjes. Zal nu naar boven opruimen op M. zijn nieuwe kamer voordat mijn zusje en M. terug komen van de stad. Vanavond zal ik uitgebreider reageren.
Hai in het begin van mijn zwangerschap heb ik me bij jullie aangemeld maar vond het toch te eng om mee te schrijven. Gister de 20 weken echo gehad na al een 16 weken echo gehad te hebben en alles is goed met onze beeb.En het is weer en jochie. Ik heb wel met jullie meegelezen en volgens mij gaat het met iedereen aardig goed? Leonie gelukkig word jij goed in de gaten gehouden met je bloededruk. Over verlof Hoe lang duurt zwangerschapsverlof en bevallingsverlof? | Vraag en antwoord | Rijksoverheid.nl Als je te laat bevalt heb je dus extra lang verlof, vorige keer ook gehad.
Hoi Wuppie: welkom terug. Wat fijn dat de echo goed was @Boefjesmama: ben benieuwd naar het geslacht Hier, zo naar de (gewone) fysio voor m'n schouders..ach moet toch wat..Misschien dat m'n hoofdpijnen daar wel mee samen hangen? Daarna even naar dronten, ga de Etos babydoos ophalen Wat een hoop smiley's
wuppie wat leuk dat je er weer bent!! fijn dat alle echo's goed waren en gefeliciteerd met jullie knulletje kom je weer gezellig meekletsen hier?
Onbekend tot hij/zij geboren gaat worden. we willen het (weer) niet weten. De boel boven opgeruimd maar nu toch erg last van mijn rug en bil. Net even gegoogled op zw ichias maar word je niet echt vrolijk van. Hoop dat de fysio morgen veel goed kan doen.