Wow, 2 zakken per week!!! Wij gebruiken 3 zakken per jaar geloof ik . We stofzuigen elke week 1 keer en ik ga nog een keer met de kruimeldief door de woonkamer. Wij hebben geen huisdieren, dat maakt het verschil denk ik, oh ik lees het al (was een paar uur geleden begonnen met deze reactie en heb nu pas tijd om 'm af te schrijven ) Hema vaatwastabletten is een goede tip! Vandaag boodschappen gedaan bij de Albert Heijn, ik wil gaan overstappen op minder vlees en biologisch, maar is wel schrikken, was 22 euro kwijt voor 2 keer vlees, 1 keer vleesvervanger, 4 pakken melk en 2 pakken drinkyoghurt. Verder nog wat andere dingen gehaald en was 39,37 in totaal kwijt. De Arla is nu trouwens in de aanbieding, 2e pak helft van de prijs, scheelde mij toch 1,59 nu. Iemand nog tips om goedkoop biologisch/vegetarisch te eten/drinken? Ik ga voorlopig alleen vlees voor het avondeten en melk/drinkyoghurt biologisch halen. Anders ben ik zeker 100 euro per week kwijt en dat vind ik teveel.
Hier 2 honden in huis waarvan 1 erg verhaard en stofzuig 9 van de 10x 2x perdag maar ik kom toch echt niet aan 2 stofzuiger zakken in de week..... 1 stofzuigerzak in de maand red ik wel. Maare misschien een tip.. - borstel je hond iedere dag - stofzuigerzak vol... leeg hem boven de container en her gebruik hem (als je dat dan vind stinken doe er dan een geurding in helpt prima )
Wat een leuk topic mag ik ook met jullie meepraten? Wij (ik dus) doe ook één keer in de week boodschappen en soms moet ik nog wat extra's erbij halen. We hebben een tijdje met 60 euro in de week gedaan. Toen is dat weer verslofd en nu wil ik het graag weer oppakken. Het is niet zozeer dat het moet maar als meer dat ik mezelf erop betrap dat ik gruwelijk veel uitgeef en het geld eruit vliegt en dat moet anders!. Dus ons weekmenu: Do: Uit de vriezer aardappel anders met maisjes, tomaat en uien. En gehakt erdoor. Vrij: We eten bij mijn schoonouders. Zat: Maak ik macaroni Zo. Boerenkool Ma: eet ik bij mijn oma met smurfie Di: spinazie met kipfilet en een eitje en aardappelpurree. Alles voor de boerenkool had ik nog in huis. Heb bij de appie boodschappen gedaan omdat ik met oma boodschappen heb gedaan. En was 50,00 kwijt. Heb kipfilet en gehakt in de voordeelverpakking meegenomen en deze in de vriezer gedaan per twee. De reden van de grote pans maaltijden als boerenkool en macaroni is omdat ik daar dan wat meer van maak en dit in de vriezer doe zodat mijn man dat s middags kan eten wanneer hij late dienst heeft.
Nog een lekker recept voor macaroni. Macaroni koken, Drie paprika's in blokjes snijden, courgette in blokjes snijden en een pakje hamblokjes erbij doen in de hapjespan. Lekker beetje aanbakken (verwarmen) En twee bekertjes creme fraiche erdoor. Dan de macaroni erdoor en klaar.. Als je het lekker vind kun je het in een ovenschaal doen en dan nog wat geraspte kaas erover. De kids eten hun vingers erbij op hier!. Eet smakelijk.
jaja einde van de week dus boodschappiesss kwam achter nog een aantal prijsverschillen: Macaroni omgerekend naar 100 gr: plus:0.78 lidl:0.90 Rijstewafels 100 gr: plus: 0.20 lidl: 0.22 heb een beetje veel lekkes gekocht deze week...... lidl Bananen .164 (1.25kg} komkommer 0.59 tomaten 0.79 wortels 1kg: 0.39 broccoli 0.59 fruityoghurtjes light 1.75 salamiworst 1.29 {eigenlijk veel te duur want de droogworst bij plus was 60cent!!} boterhamworst 0.59 {kwam erachter dat plus hier beterkoop mee is} biulionbl 0.39 mousse light 0.79 sins1.80 incl statieg. pakjes drink 1.29 bisciut{school} 0.99 suikerwafels 0.99 zoute rijen 1.39 boterhamz. 0.65 kippenbouten 2.75 totaal: 18.76 plus: hamblokjes 0.50 courgette 1.19 paprika 0.99 peren 1.15 {0.79/kg} 3yoghi 1.50 thee 1.49 thee 1.59 negerzoenen 1.49 kitkat 1.82 napoleonsnoep 1.12 kleurendrop: 0.96 couscous maroc 1.89 macaroni 0.38 silvo kruidenm 0.99 chips0.92 chips 0.92 rijstw. 0.20 snach a jack 1.73 broodmix 10.9 rozijnen 0.79 bier 2.97 5cola incl statie 3.20 vaatwaszout 0.89 kaas 4.14 ger. kaas 1.49 2 garlin kruidencreme 1.10 totaal: 35.91 {nog wat korting} TOTAAL: +/- 55.60 week menu *VANDAAG: kippenbouten gekruid uit de oven, gebakken aardappeltjes en gegrilde courgette/wortel/tomaat/paprika *gebakkenaardappelsjes met kip/persto uit de oven en boontjes of/en een salade van tomaten *Zelfgemaakte friet met .... *pannekoeken *Marcaroni met spinaziekaassaus met hamblokjes {alleen macaroni koken rest uit vriezer} *Zelfgemaakte tomatensoep {uit vriezer} met evt een broodje knak *Macaroni ovenschotel met ham/kaas/ei komkommersalade. ik moet alleen nog wittebroodjes halen, nog wat hamblokjes want ze hadden maar 1 pakje {of misschien doe ik het met wat ik heb}
2 Zakken is veel in de week . Ja honden haren uit ! Ik heb een kat en stofzuig twee keer in de week nu met dit weer haart ie veel uit . En kam hem nu wat vaker twee keer in de 2 maanden zomer in 3 maand soms duurt het wat langer . Tip : gebruik wat vaker de wisser dweil wat meer 3 keer in de week . Scheelt ook weer stroom! Dan heb je echt geen 2 zakken nodig hoor . Ik doe 3/ 4 maand met een zak ongeveer . Maar 2 euro stofzuiger zakken is niet duur , hebben ze ze ook voor Miele stofzuigers?
hahahaha ik heb uit mijn koppie gerekend zou willen dat de kassa zo gerekend had maar heb het aangepast
Kan niet meerdere mensen quoten met de iPad daarom maar even zo. Ik vervang mijn stofzuigerzak als hij stinkt niet als hij vol is en ik doe er al standard 2 van die geurstaafjes in, toch gaat hij stinken. misschien dat dit aan de hond ligt, hij gaat maar 2 keer per jaar onder de douche en is net geweest. Borstelen heeft hij hekel aan en heeft hier ook alleen nut als hij net in de rui is. In de zomer scheer ik hem altijd, 2 keer zelfs. Ik dweil om de dag en soms zelfs elke dag. Wisser gebruik ik al minimaal 1 keer per dag meestal 2 keer en stofzuigen doe ik nu 2 keer op een dag, als max minder verhaard doe ik het denk ik weer 1 keer. Nu we hier wonen is mijn hele schoonmaak ritme veranderd! En spoets ik een stuk meer, er staat bijna de heledag de zon op het huis en je ziet alles op de vloer liggen echt verschrikkelijk.
Lees straks even bij maar eerst mijn lijstje voor deze week: AH kipfilet 1 kg Elstar 1,5 kg Sperziebonen 450 gram melk 2 keer 2 liter jam melk 3 keer bloemkool melk 4 keer (melk is met en zonder draaidop, vandaar dat het er drie keer op staat) Totaal 16,61 C1000 mandarijnen 2,3 kg water koolzuurhoudend 2 keer 2 keer statiegeld uien 5 kg pepsi light statiegeld volle yoghurt 2 l vanillevla 2 l rijst olijfolie taksi 1 l roomboter 2 stuks handzeep satesaus mona pudding 2 stuks slimpie roerbakgroenten wortels odorex ijsbergsla mini kriel rundergehakt mentos verse rookworst bouillon in kuip bananen 7 stuks afbakbrood tarwebrood 2 stuks chips 2 zakken smeerkaas 2 stuks tarwebollen 8 stuks Totaal 50,13 Totaal deze week 66,74. Ik had nog 1 brood in de vriezer en bak zelf 2 volkorenbroden (meel in huis)
Dan doe je het wel goed meis , maar dat stinken kun je op lossen met waspoeder op de grond gooien en stofzuigen maar . doe ik ook af en toe , stuk goedkoper dan die dure geur dingen. En dan hoef je de zak ook niet vaak te verschonen. Die stofzuiger zakken bij acion zijn die ook voor de miele stofzuiger?
Waspoeder blijf ik maar 2a3 x ruiken en die geurstaafjes langen, haal ze altijd bij de Aldi in de aanbieding en dan kosten ze geen kont. Geen idee of ze ze voor Miele hebben, ik heb een Philips en op de verpakking stond mijn stofzuiger er niet bij, heb er 1 die in heel veel kleuren en soorten verkocht worden alleen allemaal wel het zelfde model. Gewoon op de gok mee genomen omdat het kartonnetje er wel het zelfde uit zag en ze passen perfect, wij hebben trouwens van die S-bags. Ow dames sorry voor mijn soms rare en moeilijk zins opbouw, ben dyslexie's en vind dat nogal moeilijk.
Hier wordt er ook 1 keer in de zoveel tijd waspoeder opgezogen. Werkt perfect! Die van de Aldi vind ik een beetje stinken naar goedkope toilet verfrisser
Ik herken je probleem heb het ook het zit oh zo goed in mijn Hooft maar hoe krijg ik het toch knap op het scherm gelukkig heb ik autocorrectie op mijn iPad.. Scheeld weer een hoop opzoekwerk
Wij letten eigenlijk nooit op de boodschappen en gaan vaak een paar keer per week, waardoor we met veel meer thuis komen dan nodig is. Ik ga het ook maar eens bijhouden
Ik heb die van de super coop ultra wasmiddel kost 2, 19 dacht ik .Ruikt lekker , manlief gaat morgen even weer met waspoeder stofzuigen. anica@ Ik doe het 1 keer in de week met waspoeder die ik dus heb ruikt lekker. Ga zo een maaltijdje eten voor 2 euro pp. rijst met kip blokjes en saus . Spoiled@ dankje wel meis , is dat altijd? want heb nog van de aldi die waren toen 5 stuks 4 euro .