hallo meiden, ik heb even anonieme nickname aangemaakt want ik wil niet arrogant doen of wat dan ook . Maar ik haat het om er goed uit te zien Ik krijg het overal te horen dat ik mooi ben, ikben het zo zat gewoon. Het begon al op de mbo, ik studeerde voor juridische medewerker maar de coach die nam mij nooit serieus en maakte me belachelijk en tenslotte zei ze dat ik beter iets met mijn uiterlijk kon doen, in de mode of sieraden verkopen of winkelmedewerker worden omdat ik er altijd zo goed uitzie uiteindelijk ben ik dus gekapt met die opleiding En ik ga nu naar therapie voor psychische problemen en zelfs de therapeut zit nu steeds opmerkingen te maken van ow wat ben je mooi en wat zal je man toch gek zijn op jou, en dat vind ik helemaal niet gek omdat je er zo goed uitziet en mooi bent. Hij staat steeds mij aan te staren dus daarmee ga ik dus ook kappen. Dag erna ging ik naar de dokter voor anti depressivia en toen zei hij dat ik er niet depressief uitziehoe hoort een depressieve persoon eruit te zien dan?? En nu heb ik dus gewoon genoeg ervan!!!:x Hebben jullie ook zoiets meegemaakt? en hoe ga je ermee om? graag serieuze reacties aub
Klacht indienen... Sorry, ik kan je niet helpen. Ik kan me er wel iets bij voorstellen. Succes ermee.
Kun je niet een vrouw als therapeut nemen? Ik vind het heel sneu voor je dat je zo wordt behandeld. Lijkt me wel erg.
Ik kan me goed voorstellen dat je daardoor het gevoel krijgt dat je niet serieus genomen wordt. Misschien is een vrouwelijke psych een idee? Maar daarmee ben je natuurlijk nog niet geholpen... Ik denk wel dat een goed uiterlijk soms ook in je voordeel kan werken. Ik weet niet hoe oud je bent,maar als je het durft,zou ik meteen een gevatte opmerking terug maken!
En daar ging je de fout in. Waarom moet jij stoppen met die opleiding omdat hij vindt dat jij er niet het juiste uiterlijk voor hebt? Neus ophalen en een poepie laten ruiken zou ik zeggen.
bedankt voor de serieuze reacties. Dit waren slechts een paar voorbeelden . Oook bijv toen ik mijn rijbewijs wou halen ging de rij instructeur mij proberen te versieren. En op het werk hoorde ik steeds lekkertje en dat soort dingen, ik haat het gewoon ik reageer niet soms lach ik gewoon maar soms wil ik zelfs zeggen hou je kop nouuuuu !!!!!!
Nou ben ik wel erg benieuwd hoe je eruit ziet Maar serieus erg vervelend. Zou iig er wat van hebben gezegd tegen je therapeut of om een ander gevraagd hebben
ja omdat die coach mij steeds dwarszat ze mocht mij gewoon niet , nam me helemaal niet serieus :x:x:x:x en ik zag er geen uitweg meer in alle wegen werden geblokkeerd (stage bijv) ze gaf me alleen plekken waar niemand heen wou . Ik mocht niet bij een notaris of dergelijke
Ik snap dat het echt vervelend is als je zo behandelt wordt. Maar ik moet eerlijk zeggen dat ik het wel apart vindt dat je dus schijnbaar overal mensen treft die je op zo'n manier behandelen. Misschien moet je zelf ook wat mondiger worden en meer van je af bijten en niet op zo'n manier over en tegen je laten praten. Maak duidelijk dat je daar niet van gediend bent.
ja wat kan ik zeggen dan? nou ik vind niet dat ik er mooi uitzie dat vinden hun! ik heb zelf ook mijn onzekerheden en laatste tijd doe ik geeneens make up op
Ik vraag me nu dan wel serieus af hoe je er uit ziet Mischien wat mondiger worden,zoals bij die psyg,zeggen dat je daar niet bent om over je uiterlijk te praten en dat je die opmerkingen verveelend vind. Ik werd vroeger juist gepest om mijn uiterlijk(overgewicht)je moet er boven staan,bij jou is het andersom maar je moet er ook boven staan.
ik snap wel een beetje wat je bedoelt. ik wordt aantrekkelijk gevonden door arabische mannen (niet allemaal natuurlijk). als ik bijvoorbeeld naar egypte ga met mijn man dan word ik helemaal gek door starende mensen en mensen die me achter volgen. en ik mag van mijn man ook niet alleen naar de haagse markt want ik word daar altijd lastig gevallen. verder weet ik niet wat je er aan kan doen maar ik wil je veel sterkte wensen!
ja ik moet wat mondiger worden maar ik durf niet een keer probeerde de stagebegeleider van die rare opmerkingen ik vond het eng toen heb ik hem verrot gescholden en ben weggelopen!!! En de eerste paar keer toen de therapeut dat zei dacht ik dat hij dat misschien zei omdat het bij de therapie hoorde ofzomaar later zag ik dat hij zo raar kijkt en hele tijd van die opmerkingen steeds:x:x:x
Andere therapeut. En dan liefst een vrouw. Neemt die je neit serieus? Dan weer wisselen! Houd er wel rekening mee dat er andere dingen ter sprake kunnen komen dan alleen je uiterlijk. Het zou kunnen (ken je niet, dus dit is een voorbeeldje) dat je uiterlijk in combinatie met een gebrek aan zelfvertrouwen ervoor zorgt dat je steeds van die klojo's tegen komt die niet verder kijken dan het schilletje. Het goede nieuws is dat je daar goed aan kunt werken. Onthoud ook dat wat jij hebt meegemaakt, in de situaties die je beschrijft, seksisme heet. Dat is een vorm van discriminatie. Rapporteer het en laat merken dat je er niet van bent gediend! Succes!
Het is belangrijk dat je je niet laat intimideren door andere mensen. Ik weet niet hoe oud je bent, maar wellicht speelt je leeftijd hier ook een rol in. Jij bent jij en je "huls" zegt niks over jou intelligentie of vaardigheden. Wees trots op het feit dat je slim en mooi bent en laat mensen die daar een vooroordeel over hebben geen negatieve invloed op je hebben .
Allereerst: Zoek een vrouwelijke en dus nieuwe therapeut. En bespreek dit met haar. Het is een patroon in je leven geworden waardoor het ws alleen maar wordt versterkt. Er zijn namelijk zat prachtige vrouwen die dit soort dingen niet tegenkomen. Of wel tegengekomen zijn maar er anders mee omgegaan zijn waardoor het geen patroon wordt in hun leven. Het ligt dus echt niet (alleen) aan je uiterlijk en de enige die er wat aan kan veranderen ben jezelf. Ik heb bijvoorbeeld een vrouwelijke collega, echt een prachtige meid, is fotomodel geweest etc. Ze heeft een pittige baan, een serieuze functie waarin ze wekelijks 'vervelende' mannen tegenkomt. En ze loopt niet tegen de dingen aan waar jij tegenaan loopt. Heeft dus echt met uitstraling, zelfverzekerdheid en presentatie te maken. Welke indruk geef je. Hoop dat je er wat aan hebt en een goede therapeut vindt, zodat je er mee aan de slag kunt en er geen last meer van zult hebben. Zou toch te zot voor woorden zijn dat anderen jouw leven bepalen door je uiterlijk
ben even nieuwsgierig of jij donker of blond bent. Ik dacht namelijk altijd (bevooroodeeld jaja) dat arabische mannen juist wild worden van blonde vrouwen, maar ik heb nog nooit een stapavond meegemaakt waarbij ik niet werd aangesproken door een afrikaanse man. Het is zelfs zo erg dat vriendinnen er een wedje om maken en ik ben dus donker.
Ik heb foto's van jou gezien in een eerder topic, maar volgens mij ben jij gewoon ronduit móói (en dan maakt blond of donker niet veel meer uit hoor!)
ik ben donker (donker bruin haar en bruine ogen) ik word voornamelijk lastig gevallen door mannen uit egypte en tunesie. rara waar mijn man vandaan komt (egypte)
Haha, nou dat van Egyptisch mannen is niet zo bijzonder hoor (niet gemeen bedoelt) Ook ik werd continu achterna gezeten in Egypte (was met mijn man notabene!). En van vriendinnen hoor ik ook dezelfde verhalen als ze naar Egypte waren geweest.