Wij gaan meestal rond half 11 naar bed, en kijken dan vaak nog tot half 12 tv. Smorgens weer half 7 de wekker. Ik heb gelukkig niet veel slaap nodig en manlief ook niet.
Ik zou wel willen, maar hij ligt beneden in de reiswieg in de box te slapen. De ene avond wil hij namelijk wel snel slapen en de andere avond niet. Over een paar weken als hij 's nachts goed doorslaapt (en dat heeft hij vannacht voor het eerst gedaan jippie!), dan ga ik hem ook in zijn bedje boven leggen na de fles van 19.00 uur. Dan ga ik idd lekker boven liggen lezen in mijn warme bedje.
nooit eigenlijk. ja gister maar dat is omdat ik ziek ben ik ben tegelijk met mijn kids op bed gedaan heb nog even tv gekeken en daarna ben ik gaan slapen. maar anders lig ik er nooit voor 23:00 uur in
Oja hoor, hier ook lekker vroeg onder de wol. Komt ook omdat we er `s ochtends vroeg uit moeten ( 5:30 ) en we onze slaap gewoon echt nodig hebben. Maar lekker nog ff tv kijken of boek lezen onder de warme dekens...heerlijk! ( meestal ook ff koppie thee mee.. )
Ja! Ik ga ook graag rond 20:00 naar boven. Heb helaas helaas geen tv boven maar kijk alle gemiste uitzendingen op mn laptop. Heerlijk is dat met de electrische deken,katten en een kruik. In de zomer is het natuurlijk anders
ohja heerlijk! en vooral met dit weer!!! ik doe het de laatste week ook eigenlijk elke avond al maar ook omdat ik nog herstellende ben van een ingreep..... dus lekker vroeg in bed... rond 8 uur dan komt gtst drinken en wat lekkers in handbereik, electrische deken aan.... en mn ipad erbij..... dan vermaak ik me wel... manlief kruipt er soms bijin als hij klaar is met werken en dan kijken we een dvdtje samen....
ik vind het ook heerlijk om op tijd naar bed te gaan om nog even boven tv te kijken maar sinds de zendmast in Hogersmilde naar beneden is gevallen hebben we alleen nog maar beneden tv en het erge is, het duurt ook nog tot minimaal december zijn Xs4all
nee nooit. liggen altijd rond 12 uur. ik val wel regelmatig af en toe op de bank in slaap zeker als er niks op tv is of man achter de pc zit. maar om 8 uur al naar bed, gatsie nee hoor
Eigenlijk nooit.. het is ook een zeldzaamheid dat we tv kijken in bed. Meestal gaan we rond half 11 naar bed.
Nee, meestal om 20.00 zoeken we een filmpje op en dan gaan we die kijken, ik lig pas om een uurtje of elf twaalf op bed, om 20.00 begint hier pas de avond.
Ik vind dat ook heerlijk! En helemaal nu ik zwanger ben. Dan kan ik niet op de bank hangen. Lekker op bed tv kijken houd ik langer vol.
Ik vind het heeeerlijk om lekker vroeg onder de wol te kruipen en tv te kijken. Maar ik doe het eigenlijk alleen als mijn vriend is gaan sporten. Het is ook niet zo gezellig als ik boven lig en hij beneden op de bank zit. Hij gaat nl niet altijd mee naar boven.
In de winter lig ik er zeker 1 à 2 avonden per week op tijd in. Soms al rond 9 uur. Lekker de tv aan en dan zo in slaap vallen. Heerlijk vind ik dat.
nee hoor haha. Als mijn man thuis is gaan we wel om 23 uur naar bed want dat vind hij heerlijk. Als hij werken is dan lig ik er 9 van de 10 keer pas om 1 uur in.
bij mij wordt het door de week meestal ook niet later dan 21.30 uur. ik ben dan nl altijd alleen en ga dan liever lekker in bed tv kijken, teninste n in de winter zeker. in het weekend als mijn man thuis is wordt het wel later.