Lig al in bed als het goed is s mannetje onderweg naar huis mocht om 21 uur al weg ivm sneeuw ipv 23 uur! Lig op de ipad thevoice kids te kijken man! Wat een stemgeluid hebben die kids zeg!
Ff heel snel, net als de bevalling, onze zoon bram is om 2017 uur geboren!! Morgen kom k ff bijkletsen
Kleine bram ligt nu lekker bij me te drinken! In t kort mn bevallingsverhaal, want ja, veel valt r niet te vertellen!! Om 13 u gestript bij de vlos, zoals jullie al wisten. Hele middag gerommelt, maar ja, what's new om 1700 uur naar mnnouders om te eten. Rommelen werd erger en we besloten de kids bij opa ennoma te laten logeren! Omstreeks 1830 u thuis. 1845 vlod gebeld, die was r n kwartiertje later. Bleek dat k 5 cm ontsluiting had. 1930 in zhuis aangekomen. 7 cm ontsluiting. 2015 uur persdrang en 2 min later was bram er "Schade" viel ook mee, ondanks dat t n flinke boy is. Begon meteen goed te drinken Onder de douche gesprongen en hup, naar huis! Daar aaangekomen bleek de verwarming uitgevallen Meteen iemand laten komen, bleek alleen t water bijgevuld hoefde Tsja weten wij veel! das ook weer opgelost. Bram is inmiddels klaar met drinken, ga nu naar m staren
Wauw! Dannie... gefeliciteerd met jullie zoon Bram. Wat een prachtige stoere naam. Fijn dat alles goed gegaan is, klinkt als een bevalling uit het boekje. Geniet ze van jullie mannetje!
En jij zit nog vol adrenaline geloof ik ... Heerlijk om te horen! (ben zo blij dat ik het over een maandje of 7 ook weer mee mag maken)
Dat van die adrenaline kan best kloppen En die 7 mnd zijn voorbij voor je t weet. Lijkt nu nog ver weg, maar de tijd vliegt echt!!
Wat heerlijk! Ik voel je enthousiasme en geluk door de laptop heen! Fijn dat ie meteen al lekker drinkt! Straks de kindjes erbij, ben benieuwd naar hun reacties!
@dannie wat klinkt t heerlijk meid. Geniet maar lekker. Je hebt t dik verdiend na al die voorweeen. Mooie bevalling. Gewicht is flink maar was nog goed te doen dus. @hier ik geloof dat ik nu de eerste ben die moet Afvallen. Hoop dat t bij mij ook zo goed mag gaan. Ik ben zo gespannen ervoor in verband met de gezondheid van ons kleintje. Ik hoop maar dat dat de boel niet belemmerd. Maar goed genoeg gezeur hihi wil de stemming hier niet beïnvloeden. Geniet lekker dannie
Saskia; jij mag zeker ook je zorgen hier uiten hoor meis. Kan me voorstellen dat het spannend wordt nu. Ennuh.. met die bevalling ben je vast ook afgevallen daarna
Hihi Thanks miran. Denk inderdaad dat ik dan ook wel wat gewicht verlies. Tja ik ben gewoon een beetje bang voor de bevalling. Maar denk dat dat komt omdat ik weet dat onze kraamtijd niet ontspannen gaat worden maar zorgelijk. En nu in mijn buik leeft t mannetje nog. Maar dat zorgt ervoor dat ik wel bang ben dat de bevalling niet zal vorderen. Ga nu even beneden brood maken voor de meiden en dan kom ik ff bijlezen en reageren
@ dannie, gefeliciteerd met jullie zoon Bram! Erg leuke naam! Gelukkig een vlotte bevalling na alle valse starten! Dat waren jullie toch met twee namen? Hoe vinden de kids het?