Ik heb de film Nim's Island ook gezien (het is daar wel Nim met een M trouwens ), ik vind het wel een leuke naam, lekker origineel Rim en Rima vind ik bijv. ook leuk Bij Nim vind ik Elva of Elvia wel een mooie 2e naam (dat waren de eerste die zo in me op kwamen)
Rim --> Rimmen Dat is dan ook weer zoiets Elva is leuk! Maar ken een Elza en dt is echt een truttig typje Dank je wel voor het meedenken! Superlief!
Leuk jouw naam VioletRose! Als onze Joah een Meisje was geweest had ze Lily Rose geheten Vlak na de geboorte van onze zoon werd er hier in de stad een winkel geopend, Lily-Roos Wij zijn er om die reden vanaf gestapt, maar vind dat ook nog steeds zo'n leuke naam!! Jeetje, lees net je onderschrift. Succes met jullie kinderwens.. Ik hoop dat het snel raak mag zijn!!!
Wat lief, dankjewel! En wij vinden Violet Rose ook mooi! Maar ik denk dat we de naam Veda Genevieve net iets mooier vinden. Ach ja...misschien denken we er weer heel anders over als we zwanger worden. Maar dromen over mooie namen is altijd leuk
Wow, erg mooi inderdaad! Heeft ook iets sprookjesachtigs Ja wij zullen wellicht ook nog switchen.. Of niet natuurlijk
Nimm, hmmm appart. Het is eventjes wennen maar ik denk dat ik hem wel leuk zou kunnen gaan vinden. Nimm Jasmijn vind ik ook mooi samen. Ik zou Jasmijn graag als 2e naam willen als we een dochtertje zouden krijgen maar helaas is mijn vriend het hier niet mee eens.
Ik vind Nimm niet leuk. De combi met Elisabeth vind ik erg appart, zo´n klassieke naam met een moderne naam. Ik zou er zelf niet voor kiezen.
super leuke naam! Houd ik wel van, moest ook aan die film denken van dat meisje op dat eiland, dat die schrijfster komt om haar te helpen. anayway, erg leuk! Past ook leuk!
@Juli Jasmijn vind ik ook een erg mooie naam, maar helaas hier in de directe omgeving al in beslag genomen @Tors Komt dat even mooi uit, want wij houden van apart Gelukkig vindt niet iedereen alle namen even mooi
Leuke naam,al moet ik er eventjes aan wennen, maar vind 'm lekker uniek en origineel! Persoonlijk zou ik er idd als je voor een tweede naam kiest, 2 lettergrepen doen. Leuk vind ik hierbij: Nimm Tessie Nimm Neomi Nimm Julie (djulie) Nimm Nova Nimm Neva Nimm Nora(h) Nimm Babet Nimm Maevie Verder kom ik even niet, maar miss heb je hier iets aan?!
@Monique Dat vind ik nou ook @Lovefilu Dank je wel voor de moeite. Helaas zit er niets bij wat ik lekker vind klinken samen. Ik zit toch meer aan drie lettergrepen te denken voor de tweede naam Ik vind Nimm Neomi trouwens niet eens zo gek. Maar mijn zoontje heet Joah Jae en dan krijgt het al snel een hoog knabbel en babbel gehalte
Ik moet aan de naam wennen, ik dacht ook gelijk aan het Duitse woord voor nemen, nimm. Ik vind Nymph dan leuker of Nymphe. Ik vind Lily trouwens een hele mooie naam!
Hallo! Nimm vind ik interessant en sprookjesachtig, ook zal hij niet op mijn lijstje komen Ik moet ook aan het Duitse woord "nimm" denken. Trouwens: Niamh is een Ierse naam en wordt ongeveer "nief" uitgesproken (zoals bij de Amerikaanse actrice Neve Campbell van bv. Scream), dus qua klank lijkt Niamh überhaupt niet op Nimm. misschien Joah Jae & Nimm Nalina Nimm Nerys Nimm Nevaeh / Neveah Nimm Nayeli Nimm Naroa Nimm Noé / Noée Nimm Nadida Nimm Nouvel Nimm Navina Nimm Neola Nimm Naemi / Naëmi Nimm Nyree Nimm Nayla / Naila Nimm Nalani Deze vind ik ook nog interessant: Nimué Nives / Nieves Ninon Niam Nené Novia Groetjes, Eos
Ik moet ook wennen aan de naam en moet eerlijk zeggen dat ik elke keer denk aan een jongetje bij deze naam. . Een naam bij Nimm vind ik daarom ook erg lastig te bedenken omdat hij apart is.. ik zou dan de 2e naam ook wat aparter kiezen. Lily vind ik erg leuk en ook erg leuk bij de naam van je oudste...
Nimm is echt totaal niet mijn smaak, maar ik vind het wel bij Joah passen. Ik moet denken aan nimfen als ik de naam hoor. De hierboven genoemde naam Niamh spreek je weliswaar heel anders uit, maar die vind ik wel echt héél leuk, en ook nog eens goed bij Joah passen! . Net zoals Aoife, maar dat is wellicht te Iers voor jullie.