Dit werd mij afgeraden omdat de kruik kan gaan lekken door het gehobbel.Ik kon beter een pittenzak erbij in leggen.
kan ik hier iemand blij maken met kruitvat luiers maat 2(101stuks)ik vindt ze kleiner vallen als pampers.Aiyanna dr huid reageert niet echt lekker op deze luiers en ik heb hier ook nog een dr brown fles met 1 speen level 1 en 2 spenen level 2 Aiyanna kon er niet prettig uit drinken.de fles is maar een aantal keer gebruikt
wat lees ik toch steesd meer goede nachten!! helemaal fijn! ik sluit me daar bij aan..............ze sliep vanacht van 2045 laatste fles tot 330 en toen om 8u wakker gemaakt (ivm schema). @aapje, Wat zielig voor je kleine man!! hopelijk gaat het snel beter met zn voetej! @ongie, Bah hier nog steeds!!! ik was ongie geworden en toen gestart met de pil. Ongie was na 6 dgn weg maar kwam na 10 dagen ofzo weer terug! en nu dus alweer 4 dgen..........bahbahbah!! snap er niets van want ik slik gwoon de pil nog he tis geen stopweek! en ik wil zo graag volgende week naar de sauna......................hopelijk is het dan over!! L.exi doet het nog steeds goed. WEliswaar wel wat mindere 2 daagjes maar nog lang niet zo erg als voorheen! wel sneu voor mijn man. Die heeft hij bijna alleen nog maar huilend gezien......... altijd als ze wakker en vrolijk is is hij weg en als hij thuis is en met haar bezig wil gaat ze huilen..............
Germini; had ik ook, ongi, toen een weekje niks en toen weer ruim n week bloedverlies terwijl ik de pil slik. Raar he.
ja heel apart!! misschien moet het lichama weer wennen?? vind he twel vervelend. Het is zo onbetrouwbaar! en ik wil naar de saunaaaaaaaaaaaaaa
Wat een rust hier, iedereen zeker aan het schaatsen? Weten jullie of er een urine/plas indicator zit op de pampers maatje 2?Op de kruidvat luiers zaten deze wel maar op de pampers zie ik het niet, staat ook niet op de verpakking volgens mij.Ik heb een oude en nieuwe luier vergeleken maar ze zijn volgens mij hetzelfde.
Dank je, ik zat al te zoeken maar ik zie helemaal niks. Maatje 2 nog te groot?? Nu ben ik jaloers.Hier gaan we al bijna naar de maatje 3. Jij niet aan het spelen in de sneeuw?
spelen in de sneeuw?? brrrrrr...mij te koud hahaha Was vandaag met de kids alleen, en kan de kleine man niet alleen binnen laten...(hij komt echt niet buiten nu, hij is verkouden en heeft nog steeds af en toe verhoging) Dus ook met dochtertje niet buiten spelen...vroeg haar wel wil je in de tuin?? Zegt ze terwijl ze de achterdeur open doet...ff voele mama! en steekt haar neus buiten de deur..... Brrrrr nee mama warme chocomel!! nie buite spele!! Toen zijn we maar binnen een hut gaan bouwen van de eettafel stoelen en mijn beddelakens..... ook gezellig! tsjah en nog maatje 1 idd....snap er niets van! Meisje kon met 2 dagen al niet meer in maatje 1..m.aar die ahd ook echt dikke billen en benen enz...dit mannetje is veel ieler en smaller...terwijl hij toch wel bijna 5 kg al weegt!!!
Ik zou ook niet buitenspelen ik geef je meisje groot gelijk.Lekker genieten van de warme chocolademelk. Hut bouwen deden wij vroeger ook bij slecht of koud weer, Vonden we helemaal geweldig.Hopenlijk gaat Seth dat ook leuk vinden dan kan mama weer een hutje bouwen. Geniet er nog maar van dat hij zo lekker iel is, hier is de kleine baby tijd heel snel gegaan, was ook al 52cm bij de geboorte.En meneer zit nu al in maatje 62 , ik mis nu al het hele kleine babytje. Hier zo maar soep warm maken, vriendje is naar een of ander concert dus ik ben alleen thuis met me kleine mannetje.
Meiden, Ik moet even mijn ei kwijt en even heel hard huilen. Hoe ouder mijn ventje wordt, hoe minder ritme erin zit. Meld zich nu weer 3 keer per nacht en blijft overdag om de fles vragen. Ik weet het niet meer hoor. Hoe kan dit nou? Ben er zo verdrietig om... Wat moet ik nou? En niemand kan me helpen met een oplossing. Als iemand een oplossing weet...please vertel!!
Hij krijgt meer flessen maar zit daar ook minder in? of drinkt hij nu dezelfde inhoud als voorheen of meer en dan ook nog eens meer flessen?
ja maar euhm...bijna 1 kg verschil bij geboorte he...en 3 cm kleiner...dus dat maakt echt het verschil!