Mopje, fijn dat je gisteravond met een fijn gevoel naar huis hebt kunnen gaan! Ben benieuwd naar de uitslag vandaag! Zus, ik hoop inmiddels dat jullie beepje geboren i kleintje s! Zoniet, dan hoop ik dat jullie kleintje vandaag geboren gaat worden! Voor alle andere meiden, zijn de laatste loodjes uit te houden?
@Babyliciouss: hoest met Xam? Doet het mannetje het goed? @Mopje: hoe is het vandaag met Hidde? Wel fijn dat je er gister met een gerust hart weg kon gaan! Lijkt me wel erg emotioneel allemaal @Zus: al nieuws? @37 weken, hier ook! Klossen ed worden zo bezorgd, tas staat klaar dus kom maar op met de baby! Hier was het weekend weg heerlijk! Zaterdag geshopt in CentrO in Oberhausen, was wel errug druk!! Daarna lekker gerelaxed in het hotel. Lavendelbad, lekker gegeten en genoten samen. Was fijn!
@Babyliciouss Nog gefeliciteerd met Xam! @Mamaleonie Gefeliciteerd met de 37 weken! @Zus Het duurt vast niet lang meer. @Mopje Op een goede uitslag.
@Mopje: Positief dat Hidde zelf weer nieuw bloed aanmaakt, hopen dat hij snel weer opknapt, sterkte!! @Velobabe: Dat klopt, maar ik heb wel een medische indicatie i.v.m. zwangerschapssuiker, anders mag de baby van mij gerust langer blijven zitten @Syrae: Is het nog steeds volop bij jou aan het rommelen? @Zus01: Hoe gaat het daar? Ik hoop dat je inmiddels jullie kleintje in je armen kunt houden! @Kaarr en Mamaleonie: Gefeliciteerd met de 37 weken mijlpaal!
ja het rommeld. Wordt elke ochtend wakker emt eeng evoelige buik van de krampen, smiddags is het meestal rustig en dan krijg ik in de loop van de avond weer harde buiken die steeds heviger worden... Vrijdag op controle maar eens flink klagen
@Syrae: ben benieuwd wat de vk zegt! Hier rommelt het ook wel..steken, krampjes menstruatiepijn.. Gewoon voorwerk, I think. Ik mag donderdag weer naar de vk en ze wou dan al ff gaan kijken zei ze....Weet nog niet zeker of ik dat al wel wil. We bekijken het wel...Net zoals we alles bekijken per dag op het moment.
Spannend dat het bij jullie zo rommelt. Hier merk ik nog niet echt veel, dus voorlopig zit ons kleintje prima daarbinnen denk ik
mijn VK bood het de afgelopen controle al aan om even te kijken (was toen vlak daarvoor toevallig ook een groot deel van mn slijmprop verloren) maar dat heb ik toen afgeslagen aangezien ik pas 37 weken zwanger was. Strippen schijn bij een eerste eigenlijk noooit effect te hebben voor de 40 weken en alleen je slijmprop verliezen leek mij niet genoeg reden om meteen vanalles te gaan zitten controleren. Dat was ze met me eens maar ze heeft kennelijk nogal wat klanten die dan willen weten hoeveel vordering er is Koolmees, ik heb de hele vorige week in hoop gezeten dat het zou beginnen door al dat gerommel, ik ga nu maar gewoon afwachten... Heel de zwangerschap amper harde buiken gehad, nu haal ik dat gewoon in denk ik Straks natuurlijk wel een op en top getrainde baarmoeder
@mopje, Ik hoop dat het met Hidde snel vooruit gaat! Het begint wel allemaal spannend te worden hier! We zijn nog lang niet bij de 40 weken, maar de meesten van ons zijn wel de mijlpaal van 37 weken gepasseerd. In ieder geval kunnen we nu allen van ons verlof genieten. Vorige week heb ik eigenlijk alles van mijn belangrijke lijstje kunnen afstrepen. Nu heb ik alleen nog maar strikjes voor de voortuin nodig. Die ga ik vanmiddag knutselen. Ik heb tule gekocht op de markt (kost geen drol) en daar ga ik roze en rode strikken van maken om in de klimplant naast de voordeur te hangen. Verder ga ik zo een vaas met roze tulpen op tafel zetten, zodat het ook al wat feestelijker in huis wordt. Ik weet niet of het de hormonen zijn, maar ik krijg die tas maar niet uit mijn hoofd. Ik had ook een alternatieve tas gezien (die 3x zo goedkoop was), maar na hem gisteren in het echt te hebben gezien, weet ik dat dat zeker niet de tas is die ik wil. Ik wacht nu nog maar even af of er niet binnenkort een aanbieding komt, zodat ik alsnog die PiPtas kan kopen. Ik blijf hem namelijk wel al heeeeel lang leuk vinden. Meestal is dat dan een teken dat ik er geen spijt van zal krijgen. Maar 150 euro is wel erg veel geld.... Maar op internet zag ik wel dat er binnenkort nieuwe collectie van PiP komt, dus wieweet gaan deze tassen dan in de aanbieding....pfffff. hormonen! Ik begin steeds meer te twijfelen of ik mijn slijmprop wel of niet ben kwijt geraakt. Ik heb nu al een paar dagen bij het opstaan een dikke klodder voordat ik ga plassen. Maar heb totaal nog geen rommelend gevoel in mijn buik (nog helemaal niet gehad). Dus we wachten maar gewoon af.
**inbraak** Babynieuws!!! gisteren is Wendy2010's zoon Rhody geboren! om 11.18 uur kwam hij ter wereld met een gewicht van maar liefst 5065 gr !! **uitbraak**
@Wendy2010: GEFELICITEERD met de geboorte van Rhody. Jeetje, wat een kereltje! Ik wens jullie heel veel geluk en plezier toe.
Wow, gefeliciteerd Wendy2010! Wat een groot (zwaar) kindje! Is alles goed gegaan? miepens, koop nou gewoon die tas! Als je hem echt zo mooi vindt ga je er geen spijt van krijgen. Scheelt je weer een beetje stress! Andrea85, je bent ook stil, mogen we ervan uitgaan dat je lekker aan het genieten bent van je kleine meid? syrae & mamaleonie: succes met het gerommel, hopelijk levert het wat op!
@Wendy: wooow, wat een manneke! Gefeliciteerd en geniet ervan! @Miepens: ik kocht de tas gewoon als ik hem erg mooi vond. Gewoon doen joh Anders krijg je spijt. Hoest verder met de dames?
Wendy gefeliciteerd met je zoon! Wat een flinkerd! Alles goed gegaan? Hoeveel kleintjes zullen er hier met volle maan geboren worden? Die van mij niet hoor, wel wat harde buiken en slijmverlies, maar denk niet dat ik snel aan de beurt ben. We wachten af.
Wendy gefeliciteerd! Wat een flinkerd! Alles goed met de kleine? Hidde is weer thuis Zijn Hb was een beetje gestegen en met de bloedwaarden van gisteren is er geen reden om hem in het ziekenhuis te houden. Hij drinkt goed en was vannacht nog best wel wakker. Thuis kan ik hem ook beter in de gaten houden en we mogen altijd bellen als er iets is. Hij gaat volgende week ook weer op controle bij de kinderarts. Ik ben heel blij
Iemand mij weer voor? @wendy; gefeliciteerd Ff snel: want ik lig op dit moment met ruim 4cm ontsluiting op het verlosbed!! Het is dus begonnen! We hopen vanaaf ons mannetje eindelijk in onze armen te kunnen sluiten! Ik heb trouwens een ruggeprik gehad, anders kon ik dit ook niet typen.. Haha Morgen, hopelijk, heugelijk nieuws!! Iedereen verder heel veel succes!!!
Ik kan me voorstellen dat het weer heerlijk is om hem thuis te hebben. Geeft voor jullie alledrie veel meer rust! Geniet er van en hopelijk is hij snel weer beter!
Go Zus! ik duim voor je! Fijn Mopje weer lekker genieten dus (wel met oplettende ogen neem ik aan maar toch )