Hallo allemaal, Even een twijfelmomentje, gister met ovutest streepje zo dik als controle streepje, vandaag een knaltest! Gister gevreeën, vandaag dan ook nog of beter morgen? Bedankt!
Hoi Emmertje,als ik jou was zou ik zeker nog 2 dagen door klussen je weet het maar nooit waar het goed voor is
Ik heb vanmorgen ovu test en heb gisteren gevreeën en ga vanavond en donderdag ook. Zou morgen wel willen maar dan lukt het niet helaas.
ik vind dat altijd lastig in te schatten! Had zelf zondag een positieve ovulatietest. We hebben afgelopen vrijdag geklust en zondag. Gisteren niet in de gelegenheid. Wat denken jullie van mijn "kansen"?
Ik heb echt geen flauw idee, maar je hebt best goed geklust (zo'n raar woord) toch? Vandaag nog een keertje denk ik! Ik ga er ook voor hoor, hoop dat vriendje ook zin heeft haha!
Beter vandaag, of allebei natuurlijk. Van een dagje 'te' vroeg kan je nog zwanger raken van te laat niet meer.
Hahaha, inderdaad emmertje, ik vind het ook een vreemd woord! Waarschijnlijk had ik zondag mijn ei.. Denk dat ik het kan voelen namelijk. Hoe loopt je cyclus emmertje? Wanneer wordt jouw NOD?
|Inderdaad emmertje, als je vandaag een positieve test had, zou ik zeker vandaag ook nog doen! ( deed ik ook zondag ) Het artikel van Bob is een artikel wat ik al kende. Het klopt inderdaad! Daarom had ik zaterdagavond ook een test gedaan en die was negatief. Zondagochtend was mijn test positief en ik vermoed dat ik rond 17 uur mijn ei gehad heb. Dat is dus inderdaad vrij kort en aan het begin van de LH piek die 24-48 uur duurt! We hebben zondagavond "geklust" rond 21.00 uur. Een eicel leeft een aantal uren, dus ik hoop, hoop, hoop en hoop! Om deze reden vermoed ik dat het voor mij niet zoveel zin meer heeft om het vandaag nog te doen... ( dan moet ik me in allerlei bochten gaan wringen om tijd vrij te maken, en dat maakt het allemaal zo plastisch ).
Ja vandaag. Vorige keer, kwam mijn ei de dag erop aan het einde van de middag zeg maar. Dus gisteren geklust en vanavond en donderdag als het goed is.
Hoi emmertje, Toen ik de ovutesten had gedaan en hij was positief toen heb ik het die dag gedaan en de dag erna!
Oke, dus jouw ei zat eigenlijk meer aan het einde van de LH piek als ik het goed begrijp? Dan zit je echt perfect met dit "vrijschema"! Wat vind jouw man/vriend ervan dat jullie rond deze dagen erg fanatiek zijn?
Ja eigenlijk wel een goed schema ja. Hij vind er nu niet altijd veel aan haha. Wij zijn normaal gesproken geen stel wat regelmatig sex heeft. Voorheen kwam het soms voor dat het maar eens per maand was en dan een maandje 2 of 3 keer. Maar dan was het wel goed . Dus die hogere frequentie is even wennen voor allebei, maar het gaat wel goed hoor. Al zijn er nu momenten dat je normaal denkt, ach laat maar zitten. En dat je nu toch gaat. En uiteindelijk is het dan toch wel erg leuk. Zouden we dus eigenlijk normaal ook maar moeten doen haha. En het is vooral zo schattig om te zien dat hij het net zo graag wil als ik. Maar als ik nog geen positieve ovutest heb, wil hij nog wel eens skippen. Maar ja, regelmatig klaar komen is goed voor het zaad, dus toch maar aan de bak En jouw ventje? Kan die zich erin vinden of heeft hij er sowieos niet zo'n moeite mee.
@babke drie keer zal vast wel goed zijn ja, ik denk de mijne ook wel. Net mijn vriend WA gestuurd dat ie vanavond aan de bak moet en dat bind ie helemaaaaaaal niet erg hihi wij zijn ook niet zo vrijerig normaal en inderdaad...het is toch wel heel erg leuk zo saampjes! Brengt ook saamhorigheid ofzoiets. @babke @taart1611 mijn vriend vind het erg leuk dat we nu vaker vrijen terwijl we het nooit zo vaak deden. We zeggen nu weleens tegen elkaar dat we het stom vinden dat we het zo weinig deden. Het is zo ontspannend! Mijn nod is 21 februari, cyclus varieert van 27 tot 30 dagen. Ik had eergisteren buikpijn, dacht dat ik mijn ei toen had. Maar vandaag ook zeurderig gevoel..maar dus een knaltest! Soms snap ik het gewoon niet meer..
Hahaha, grappig: onze frequentie lag ook niet zo heel hoog. Begin van deze ronde heb ik aangekaart dat het wel handig is om de frequentie iets op te porren rond de eisprong. Manlief geeft telkens aan dat het voor hem nu nog niet perse nodig is om nu al papa te worden, maar ondertussen werkt hij prima mee! Ik wil ook niet het dwangmatige.... ondanks dat ik dat soms wel lastig vind. Mijn libido is sowieso hoger dan het zijne. Dat maakt het gemakkelijker. Ik moet ook wel het initiatief nemen hoor... Mag ik vragen hoe oud je bent?