mei 2012 mama's DEEL III

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by bezigbijtje, Jan 3, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Child

    Child Fanatiek lid

    Sep 6, 2011
    2,782
    216
    63
    Nee we hadden kinderstoel maar wisten ze niet. Dus we krijgen sowieso een box en dan nog iets anders... maar vind het wel lastig om me nu in te houden met al die aanbiedingen en af te wachten wat we cadeau krijgen.
    (mij maak je straks net zo blij met cadeaupassen van Hema/prenatal, maar mijn man zegt dat mn schoonouders dat niet leuk vinden om te geven)

    We hebben geen huisdieren dus dat wordt em niet haha.
     
  2. Zustertje2015

    Zustertje2015 Fanatiek lid

    Mar 10, 2011
    2,682
    0
    36

    Pff waardeloos hè... Ik heb nog wel even 2uurtjes heel onrustig geslapen. Lig nu lekker lui in bed tv te kijken met een beschuitje (mezelf maar ontbijt op bed bezorgd ;))
     
  3. nijntje81

    nijntje81 Fanatiek lid

    Jul 11, 2011
    1,738
    0
    0
    Big City
    mogguh meiden!
    Hier net intake van kraamzorg gehad. Bed is net 5 cm. te lagen, dus mijn kerel heeft weer een klus erbij ;) Pfoe, het komt zo echt steeds dichterbij hè! :)

    Bedankt voor jullie tips mbt arbo, zal eerst mijn werk even inlichten over hoe en wat. Gister werd ons al het eea aan gegevens gevraagd, dus het lijkt erop dat de boel wat in beweging is gekomen.
    Verder gister nog overleg op school gehad en dat een studieopdracht wordt aangepast voor mij. Ook heel fijn, want dan kan ik daar de komende tijd mee aan de slag!
     
  4. Draak

    Draak Bekend lid

    Mar 31, 2009
    675
    2
    18
    Ergens in NL
    Essie,

    Jaa dat is echt balen!!
    Ik ben dus toch nog ff in n diepe slaap gevallen want ik ben nu net n uurtje wakker..
    Heerlijk ontbijt op bed.. jammer dat je t dan wel weer zelf moest halen;)
    Wij hebben geen tv op de slaapkamer dus ik verhuis zo naar de woonkamer.. :(
    Haha!

    Nijntje, dat is al snel van de kraamzorg!
    Ofniet?
    Waar zit je?
    Ik hoop dat ons bed al goed is.. vind t wel n eng idee t bed op klossen:)
    Haha..
    Enn fijn dat je opdracht voor school wordt aangepast! :)

    yupgup veel plezier met de echo!:)
    T zou fijn zijn als je foto's mee krijgt.. mis naar vragen?

    Child, lastig is dat he als t nu aanbieding is maar je ook weet dat je t een en ander krijgt!
    Mis toch overleggen?!
    T zou zonde zijn als je hier niks van krijgt en je de volle mep betaald en voor je schoonouders ook mis wel fijn dat ze weten dat t n aanbieding is?!

    Weet iemand trouwens hoe t zit als je bij de internis loopt en je med. Is op..
    Wie moet ik bellen voor nieuwe medicatie?!
    De internist of de ha?
    Ik ben namelijk vorige week opgehoogd en dachf dat ik nog genoeg had.. niet dus!
    Dus wil ff bellen maar weet niet zo goed wie ik moet bellen.. :)
    Haha.. lekker slim he ;)

    X
     
  5. trotsemams

    trotsemams VIP lid

    Aug 20, 2009
    5,653
    0
    0
    NULL
    Zuid-Oost Brabant
    Yupgup,oh die echo is vandaag voor jou.Ik had hem ook eigenlijk,maar toch niet door laten gaan (ik was op een examendag met heel veel toeschouwers en het was nog voor mijn eigen 20 weken echo,dat vond ik niet zo`n fijn idee).

    Child,mss kan je bespreken wat je allemaal nog nodig hebt en hun laten kiezen wat ze willen kopen?

    Nijntje,balen dat het bed hoger moet.Had je het al hoger gemaakt? Ik gooi er een extra matras op,mss is dat ook iets voor jou?

    Draak,als je meds via de internist krijgt moet je ze daar ook bestellen.Is hier wel zo tenminste ;)
     
  6. nijntje81

    nijntje81 Fanatiek lid

    Jul 11, 2011
    1,738
    0
    0
    Big City
    @draak, ik ben morgen al 28 weken, dus ze zijn wel mooi op tijd vind ik. Ik zit bij kraamzorg Careyn.
    @trotse, we hebben er ook aan gedacht om er een matras onder te doen, maar mijn man vind klussen niet zo erg. Het bed moet al aangepast worden (is iets te breed en was gemaakt voor een andere kamer) dus dit kan hij er ook wel bij doen ;)
     
  7. Child

    Child Fanatiek lid

    Sep 6, 2011
    2,782
    216
    63
    Kraamzorg komt bij mij volgende week ook al langs. Ben dan ook 28 weken....

    Straks naar VK. Laatste x dat het 4-wekelijkse controle is, hierna naar 3 week. Tijd gaat toch best snel:)
     
  8. Draak

    Draak Bekend lid

    Mar 31, 2009
    675
    2
    18
    Ergens in NL
    Trotse, tnx! Ik ga gewoon de internist bellen.. dan hoor ik t wel :)
    Haha!

    Nijntje, jaa dat is waar.. haha!
    T gaat sowieso nu natuurlijk ook allemaal komen.. ;)

    Hier al afspraak bij de vk voor over 3 weken.. gaat ook snel! :)
    De tijd vliegt :)
     
  9. Ludora

    Ludora Fanatiek lid

    Sep 12, 2011
    1,920
    0
    0
    Zwanger zijn en aftellen ;)
    Gezellig Brabant
    Zucht, ik lees 3 pagina's en als me nu vraagt zonder terug te scrollen wat het laatste is dat ik gelezen heb.... Ik zou het echt niet weten...

    Zware nacht gehad, zoals gedacht slecht geslapen, maar dat was niets in verhouding tot het wakker worden. Onze kachel uitgevallen, ijs en ijs koud binnen, we kregen de kachel ook niet aan de praat.... Wat betekend dat het stukwerk niet goed heeft kunnen drogen, t hele huis vochtig is en het ijs aan de binnenkant van de ramen staat. Vervolgens komt de stukadoor, en die gaat ineens recht voor mijn neus een chemisch isolatie goedje op de muur spuiten.... Grrrrrr... bedankt!!

    Als klap op de vuurpijl belt mijn schoonmoeder dat een goede vriend van de familie vanmorgen (na ziekebed, kanker) ingeslapen is. Rationeel gezien natuurlijk onvermijdelijk, maar t komt toch altijd pijnlijk onverwacht.... Dus ik ben eigenlijk wel al weer klaar met vandaag.
     
  10. Zustertje2015

    Zustertje2015 Fanatiek lid

    Mar 10, 2011
    2,682
    0
    36
    Hier komt kraamzorg ook eind volgende week, ben dan ook 28wkn...

    Vk ik ga nog steeds om de 5wkn. Moet de 16e weer dan is het 5wkn geleden ben benieuwd of ik dan wel vaker moet komen. Raar eigenlijk in de info stond idd elke 4 wkn en dan naar elke 3wkn...
    Nou ja wacht t wel af....

    Ludora gecondoleerd... Sterkte met het verlies..
     
  11. bezigbijtje

    bezigbijtje VIP lid

    Feb 8, 2010
    13,842
    0
    0
    hotfixen is momenteel mijn favo bezigheid als de m
    gelderland
    Hoi meiden,

    vanmorgen even misselijk, maar nu gaat het weer super:D
    Vanmorgen ook in ondertrouw gegaan... 13 maart gaan we trouwen hihi.... joepieeee:cool:

    vandaag ook de dag dat ik echt "werkloos" ben... vandaag verliep mijn contract:( Merk het nog niet echt omdat ik al zolang thuis zit, maar vind het wel een raar idee zeg!

    reageer later nog wel even, heb net alles gelezen maar weinig onthouden... gaan nu stofzoeken voor de lakentjes van de twinsbedjes:D
     
  12. Zustertje2015

    Zustertje2015 Fanatiek lid

    Mar 10, 2011
    2,682
    0
    36
    Bb gefeliciteerd met jullie ondertrouw!!
     
  13. trotsemams

    trotsemams VIP lid

    Aug 20, 2009
    5,653
    0
    0
    NULL
    Zuid-Oost Brabant
    Gefeliciteerd met de ondertrouw bb! Leuk joh,13 maart trouwen.Dat is het alweer zo :)
     
  14. pat78

    pat78 Fanatiek lid

    Aug 19, 2011
    1,747
    0
    0
    hoe hoog moet je bed wezen dan?? Wij hebben een boxspring dat al erg hoog is, als we daar klossen onder moeten zetten dan heb ik een trap nodig en dan ben ik 174cm. Vallen ze echt over die 5cm?? Belachelijk hoor.
     
  15. Child

    Child Fanatiek lid

    Sep 6, 2011
    2,782
    216
    63
    @Ludora: Gecondoleerd en sterkte!

    @Pat: Bed moet 80 cm zijn dacht ik. Ik weet ook niet of ik dat red, maar ik beval sowieso (tenminste hoop ik) in 1persoonsbed beneden, dus als ons bed niet op klossen kan, maak ik daar wel kraambed van (ga voor mn rust wel boven slapen, maar als ze moeilijk doen over de controles enz)

    @BB: Gefeliciteerd met ondertrouw. Leuk joh.

    Hier: Net terug van VK. Mijn bloeddruk wordt steeds beter, t was nu al 120/65.
    Maar ze vermoed wel dat kindje nu al voorloopt qua grootte (en t was zo'n mooi klein poppie met 20 weken echo haha) Dus ze heeft ziekenhuis gebeld en ik krijg over 2 week echo, en 2 week later weer (kunnen ze het beste vergelijken begreep ik)
    Het lag wel heel erg diep, ze hadden alweer moeite om hartje te vinden.
    Dus was niet zo gek dat mn man het kindje nog niet gevoeld heeft.
    Ach, ik wacht het maar gewoon af. Hoop natuurlijk niet dat het 9-ponder wordt, maar heb hier op ZP ook al genoeg gelezen dat dit niet hoeft uit te maken voor de bevalling.
    Ik kon er iig weinig aan doen volgens de VK, mijn suiker was goed. En man en ik zijn allebei ook lang (ik 1,86 en man 1,90)

    Nu bekaf. Net mn neefje op bed gegooid en is weer lekker rustig hier.;)
     
  16. Sam4Hope

    Sam4Hope Fanatiek lid

    Feb 25, 2011
    3,142
    0
    36
    Verzorgende Niv3 IG
    Door te kiezen voor jezelf en je kindje! Ik wil straks niet wat eraan overhouden!!! Ookal is ze niet zo vriendelijk, je kan het toch proberen. En kunnen ze je niet voor ontslaan ofzo
     
  17. Sam4Hope

    Sam4Hope Fanatiek lid

    Feb 25, 2011
    3,142
    0
    36
    Verzorgende Niv3 IG
    @ Draak: is dit iets? Alle regeldingen op een rijtje - zwanger
    En over medicatie.. oef, denk eerst ff internist, kan je het even navragen

    @ Kindje erkennen: moet je toch alleen als je niet getrouwd bent of?

    @ Essie: ik heb dus gehoord (toen ik zo slecht sliep) dat je lichaam je dan voorbereid op het wakker zijn 's nachts voor de kleine, dus zou goed kunnen hoor!

    @ Child: ook wel fijn dat je veel dingen krijgt. Mag je dan wel zelf kiezen? En tja, die mail, gewoon verwijderen :p Niet kijken!!!

    @ Yupgup: oeeww gratis! Altijd leuk!! Have fun!!

    @ Nijntje: toch balen van je bed hoor..

    @ Ludora: ow wat moet jij je rot voelen, eerst dat gedonder met de kachel en klusser en dan ook nog slecht nieuws.. echt zo'n dag om niet je bed uit te komen

    @ BB; gelukkig voel je je vandaag goed en ondertrouw! Super! Tijd vliegt zo om hoor, nog ff en je bent getrouwd!!


    Ik zou ook vandaag de intake van de kraamzorg hebben, alleen belde ze vanmorgen af. Haar auto wou niet starten. Tja tis wat met dit weer. Maar ach, maakt niet uit, nu komt ze 2 maart.

    Net terug van controle bij de VK. Alles was weer goed, goed op schema. Lag in stuitligging mja dat zegt nog niks. Ondertussen issie flink wakker geworden en lekker aan het rommelen.. Hartje was ook gelijk weer goed te horen. Woog daar nu 78/79 kilo. Dus al ruim 8 kilo aangekomen. Bloeddruk zoals gewoonlijk laag, maar voel me gelukkig wel iets beter. En voor me bekken adviseerde ze toch therapie. Dus gelijk therapeute gesmst voor afspraak. (deed normaal me rug en nek..)
     
  18. Child

    Child Fanatiek lid

    Sep 6, 2011
    2,782
    216
    63
    Ja mag wel zelf kiezen gelukkig.
    Had net mn man erover gesmst. En hij gaat t toch bespreken met schoonouders.
    Ik ben iemand die graag duidelijkheid wil en de hormonen werken ook niet echt mee daaraan haha.

    tis niet dat ik perse van tevoren wil weten wie wat geeft, maar iets als box en babybadje wil je wel geregeld hebben! En geeft niet als ze het niet willen geven, maar dan wil ik het zelf wel kopen op moment dat het in aanbieding is... beetje lullig om er straks 50 euro meer voor te betalen.
    Wat ik zeg: Ben net zo blij met hema/prenatal/kruidvat-cadeaukaart maar dat vinden zij niet leuk.
    Dus toch maar ff overleggen (vinden ze niet erg hoor, hun kennende)
     
  19. Sam4Hope

    Sam4Hope Fanatiek lid

    Feb 25, 2011
    3,142
    0
    36
    Verzorgende Niv3 IG
    Ik geef je helemaal gelijk!! Ik hou zelf ook van duidelijkheid en dat ik alles op tijd heb enzo.
    En zeker, als er een aanbieding is, scheelt het toch enorm!!!
     
  20. miffy

    miffy VIP lid

    Jun 15, 2011
    7,746
    418
    83
    Gastouder en Verzorgende IG
    friesland
    wij hebben hier het zelfde probleem hoor
    wij krijgen de box van de schoonmama's en de box die wij willen is nu 120 euro goedkoper, weet niet hoelang dat duurt (baby-dump)
    naja me vriend heeft het al een paar keer laten weten maarja het is daar druk,druk,druk dus dat schiet niet op
    we hebben nu gezegd dat we hem wel binnenkort willen hebben ivm de katten laten wennen en we er anders zelf 1 ophalen
     

Share This Page