zo net even gesolliciteerd bij de AH en plus als kassa medewerkster, de prenatal als hulpkracht (heel slecht ) en nog wat dingen.
Tjezus, waar gaat dit over zeg! Net alsof je de wil niet hebt om te werken, terwijl je zo graag wilt en er alles aan doet om aan het werk te komen. En dan vertelt die pipo ook nog even doodleuk dat het uiteindelijk stop gezet gaat worden omdat je bij je ouders inwoont? Wat moet je anders? Op straat gaan leven? Een eigen woning zoeken gaat niet van de uitkering, ja of je moet heel goedkoop iets kunnen vinden, maar dat vind je bijna nergens meer... hoelang loopt je uitkering nu nog?
nogal, Hebben nu ook gratis vloerverkoeling normaal houde de moters het warm maar die kunnen niet draaien
Dat was hier een paar maandjes geleden ineens. Het kind zag er van de een op de andere dag armoedig uit in te kleine kleren.. Nu draagt ze 92 en soms 98, wel met omgeslagen broekspijpen.
Balen dat je het niet geworden bent! Wat voor functie was het? Tja Dinand is wat dat betreft echt een knulletje aan het worden. Broeken maat 98 zijn nog wel te lang hoor, maar 92 weer te kort, dus ik sla de pijpen nu maar om!
Ik heb ze gemaild en vanmorgen stonden ze op mijn antwoordapparaat; hier worden de kindjes uitgenodigd met 2 jaar en 1 maand..
Had vanmorgen ook een solli bij de AH. De vrouw waar ik een gesprek mee had, had een heel positief gevoel over ons gesprek. Mja, dat gaat hem dus niet meer worden! Maar hier in Waddinxveen zoeken ze wel heel veel mensen!!! Ze gaan met de bezem door het bedrijf heen, hoop oude mensen eruit, en nieuwe erin!
Een functie in de psychodiagnostiek... waarvoor ik nog leer nu. Ben ook nog niet helemaal klaar met de studie! @ Back, als je wat hulp zou willen in het schrijven van sollicitatiebrieven dan kan ik je best helpen hoor! Of is dat niet nodig? x
@ Back, wat ook nog kan is bij de soos vragen of ze je een omscholing willen laten volgen. Dan kun je bijv een verkorte opleiding doen voor verzorgingshulp ofzo. Dat is wel leuk om te doen en in zorg is er altijd wel werk. Ik heb destijds (13 jaar geleden) in 2 maanden een kraamzorg opleiding gehaald en die werd betaald door het bedrijf waar ik dan voor 3 jaar een contract tekende. Die gingen vervolgens vrij snel failliet waardoor ik direct uit de kraam naar een andere functie in de zorg ben gegaan. Sorry trouwens als ik me er teveel mee bemoei ... het is al niet gemakkelijk voor je en als er dan zo'n betweterig type met allerlei adviezen komt....... sorry! Oja, met Gizmo gaat t trouwens heel goed (even over iets anders)
Bellie: voorlopig wel Gup: whahahaha dank je Lilalief: hier werkt het CB ook zo dus wacht het nog even af. is er tot op heden ook nog neit van gekomen om et bellen dus. Bellie: klopt, maar zie het wel. Jodel: lief van je! ik heb echetr hulp van mijn reintergratiecoach
je bemoeit je er helemaal niet mee hoor! graag zelfs! zal ik morgen eens achter aan gaan thx! Fijn te horen! geef Gizmo maar een hele dikke knuf van tante Claire
back: sta je trouwens al ingeschreven bij het uitzendbureau in waddinxveen? Die hebben wel vaak vacatures voor parttime administratie!
http://www.randstad.nl/mwp2/faces/baanDetails?aanvraagnummer=1072236&_adf.ctrl-state=1deyngqqti_4&sc=0&_afrLoop=28244749847941332
Thanks! Ik krijg deze ook allemaal (had deze echter nog niet gezien) want sta in rechte lijn met de randstad zoeker