Marlous, ik ben nogal een dierenvriend En ik kreeg het te horen toen ik een jaar of 9 was. Dus dat schuldgevoel is er toen in gekomen En heb het vele jaren moeten horen van m'n broer en van m'n zus. Waarschijnlijk zag de hond mij als een indringer. Tenminste dat is wat de dierenarts toen zei. Gelukkig hebben we snel een nieuwe gekregen en die heeft de mooie leeftijd van 16 mogen halen!
Wauw, 16 is een hele mooie leeftijd, ik hoop dat onze Boris dat ook haalt (krijg ook een week hart van alles wat aaibaar is ) Gossie, jij als grote boosdoener, Lutje de indringer...!
Mamachantal: Klopt hij was pas 5 maanden, beter nu dus herplaatsen dan een ongelukkige hond te hebben. Met Lucas gaat t goed, drinkt zijn flessen weer en vind fruit eten een feestje hahaha. Alleen word ie nu elke nacht kwart over 3 wakker voor een fles.. naja so be it..
Rono ach meid dikke knuf. Kan me helemaal voorstellen hoe je je voelt. WIj hadden ook een hond. en toen bleek ik opeens zwanger te zijn van onze derde. TOen die geboren was bleek die dus hartstikke allergisch voor hond te zijn. (hebben het eerst laten bevestigen door een bloedtest) Hebben toen dus ook de hond weg moeten doen. Echt een rottijd. Gelukkig is die hier na een zus gegaan, dus af en toe zien we hem nog wel eens. Dikke knuf meid! lutje. och jeetje wat een verhaal. maar goed zoals gezegd jij kan er niks aan doen.! Wel sneu natuurlijk.
oohh shit !! Ben met geboortekaartje bezig, maar weet het gedichtje niet meer.. iemand (geloof frummel?) had hier keer een heeel mooi gedichtje opgezet wat ik kon gebruiken.. maar ik kan m niet meer vinden!! owwwwwww
Bah verkouden ! Kop vol snot en hoofdpijn. Morgen nog één dagje werken en dan gelukkig weekend. Schildje, en is het een nieuwe accu geworden ? Mamatien, lief ! vakantie hopen wat via vakantieveilingen te kunnen scoren Rono, kan me voorstellen dat je er verdrietig om bent,maar je vergeeft het jezelf echt niet als hij een van je kinderen een keer pakt.knuff
Helaas, geen elfstedentocht (voorlopig) Rono; ach, kan me voorstellen hoe je je voelt. Vervelend hoor! Maar je oplossing is waarschijnlijk wel de beste. Kaatje; voel me net als jij! Zo vervelend al dat snot!
thnx! vind m nu toch niet zo leuk meer haha heb nu: Een heel klein kindje heeft gevochten geknokt om bij ons te zijn nou, dat was heel moeilijk maar ze kregen haar niet klein maar... moet nog iets voor rechts.. heb daar nu staan Hoera ze is thuis !! Vienna Demi 10 juli 2011 - 48 cm - 2974 gr 04 februari 2012 - 62 cm - 5985 gr maar..mis nog iets.. heb ruimte over..
Ik weet niet waar je naar op zoek bent Chantal maar misschien zoiets: Onze wens en diep verlangen Is nu door geluk vervangen Want geluk is niet te koop Maar vloeit soms voort uit heel veel hoop!
Of deze: Het is wel even spannend geweest maar nu vieren we samen feest! Na een lange tijd in het ziekenhuis is ons kindje eindelijk thuis.
Morgen een half dagje werken, in de middag naar het CB met Jim. Ben zoooo benieuwd hoe lang onze grote lummel nu is. Je ziet hem onderhand groeien. Vandaag was meneer onwijs boos dat zijn perenprakje op was. Oma en schoonzusje hebben er heel hard om gelachen en maar snel zijn fles gemaakt. Blijkbaar valt peer dus in de smaak . Zo de badkuip in, en dan lekker mn bedje in.
Hoi meiden, Heb wel bijgelezen, maar geen puf meer om te reageren... Vanmiddag met Senna en Mika naar de ijsbaan geweest, vanavond 10 minuten gesprek gehad op school. Morgen weer werken, dus straks lekker naar bed!!
Goedenavond allemaal! Ik kom ook weer eens om het hoekje spieken! Hoe is het hier? Heb even wat terug gelezen, en zag allemaal leuke foto's voorbij komen. Wat groeien ze toch hard he! Hier een hele drukke tijd gehad. Solliciteren, solliciteren en nog eens solliciteren. Maar met succes, aankomende maandag begin ik hier bij de gemeente al bode. Beetje manusje van alles: van klaarzetten van vergaderzalen tot het regelen van bruiloften. Echt superleuk lijkt me het!!! Dus ben benieuwd! Heb er zin in, al zal het na een jaar thuis te hebben gezeten ook wel weer pittig worden om aan het werk te gaan! Maar we gaan ervoor! Verder alles goed hier. Fabiënne heeft vreselijke last van haar tandjes. Heeft er nog geen 1 in dr mondje, maar staan wel op doorbreken. Verder is ze een hele vrolijke dame en kletst de oren nu al van me hoofd af (dat gaat wat worden over een jaar hihi). Verder doet ze het super. Ze kan slapen dat meisje, is nog erger dan d'r moeder hihi. Ze krijgt nu om half 8 de laatste fles, en dan slaapt ze door tot half 9 de volgende ochtend! Heb dus niet te klagen! Ookik zal even spammen, zowel Dinand als Fabiënne!
chantal: kunnen ze die niet beter vast maken? dit is ook niks voor je moppi. ze moet zo min mogelijk kunnen vastpakken. echt klote! mijn hart brak telkens als ze het bij Lucas deden