OMG ik ben zoo kwaad!!!!

Discussie in 'De lounge' gestart door Saja87, 8 feb 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. twinkle star

    twinkle star Niet meer actief

    Jeetje dat is lullig! Ben alleen bang dat hij niet voor niks niet gekeurd is..... Ik zou terug gaan naar de garage en eisen dat ik mijn aankoopbedrag terug krijg. De auto zou hij van mij mogen houden!
     
  2. lin80

    lin80 Fanatiek lid

    7 apr 2008
    2.798
    1
    0
    Dan heb je dus geen poot om op te staan helaas. Of je moet aan kunnen tonen dat het mondeling afgesproken is, maar dat is bijna onmogelijk.
    Ik zou iig eerst de garage eens bellen en vragen hoe of wat. Misschien is hij zich echt van geen kwaad bewust en wil hij het nog netjes oplossen. Maar als ik het verhaal zo hoor ben ik bang dat dat niet veel uit gaat halen en je dus nog veel onkosten gaat krijgen.
    Ook moet je dus echt niet meer in de auto gaan rijden, als je nu een ongeluk krijgt kun je alles uit eigen zak betalen en dat gaat vaak om duizenden zo niet nog meer euro's. Je bent namelijk niet verzekerd. Dat je man niet thuis kan komen is natuurlijk onzin, daar moet je een oplossing voor verzinnen. De bus, iemand anders die hem ophaald of de trein enz.....
    Het is toch een beetje jullie eigen schuld (en dat bedoel ik echt niet lullig), het is aan jullie om bij de koop die dingen te controleren. Ik hoop dat het opgelost wordt, maar ben bang dat jullie opgelicht zijn en er nog veel meer achterweg komt.
     
  3. Bkoenen

    Bkoenen Niet meer actief

    Ik zou die garage aanklagen. Zij hebben jullie bewust in gevaar gebracht door in een ongekeurde auto te laten wegrijden.

    Wat slecht zeg!

    Ik zou op z'n minst het aankoopbedrag terugeisen. En bij een ANDERE garage een andere auto kopen.
     
  4. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    Ja nja kon ik hem maar terug brengen:( Had ie hem in een donker gaatje mogen proppen:x
     
  5. lin80

    lin80 Fanatiek lid

    7 apr 2008
    2.798
    1
    0
    Rechtsbijstand is eventueel nog een oplossing om de koop te kunnen ontbinden. Heb je wel een aankoopbewijs???
     
  6. Bkoenen

    Bkoenen Niet meer actief

    Wanneer heb je hem gekocht? Na 11 oktober? Nadat de auto gekeurd had moeten zijn?

    edit: ik zie het nu staan. Hji heeft een ongekeurde auto verkocht. Een ongeldige verkoop volgens mij en die zou hij terug moeten draaien.

    Inderdaad rechtsbijstand inschakelen.
     
  7. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    Ik heb geen auto anders had ik hem gehaald.

    Onze familie woon hier niet dus die kunnen hem ook niet halen.
    Treinen rijden niet waar hij werkt en bussen ook niet.
     
  8. twinkle star

    twinkle star Niet meer actief

    Zij kunnen bemiddelen en juridische stappen ondernemen. Sowieso kunnen zij er misschien voor zorgen dat de kosten voor de boete ook op hem verhaald kunnen worden. Ik weet niet of hè in je recht staat, jij had ws ook moeten controleren of hij gekeurd s maar ik weet niet of een garage jou een ongemenere auto mag verkopen. Ik zou ze wel even bellen.
     
  9. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    19 januari.
     
  10. Bkoenen

    Bkoenen Niet meer actief

    Volgens mij kan je een ongekeurde auto niet eens overschrijven op een andere naam, of wel?
     
  11. Umm85

    Umm85 VIP lid

    17 jun 2007
    26.310
    248
    63
    Vrouw
    huismama, doktersassistente
    Turkije
    Denk je dat die auto verder wel goed is? Straks ben je 100den euro's kwijt. Heb je die garage al gebeld?
     
  12. lin80

    lin80 Fanatiek lid

    7 apr 2008
    2.798
    1
    0
    Maar heb je nu al met de garage gebeld of niet?
    Je moet ze wel de kans geven om het op te lossen voordat je ook maar iets kan ondernemen.
     
  13. lin80

    lin80 Fanatiek lid

    7 apr 2008
    2.798
    1
    0
    Dat is waar idd, dan moet hij namelijk geschorst worden.
     
  14. Bkoenen

    Bkoenen Niet meer actief

    Ja, dus hoe kan de auto nou op jouw naam staan?
     
  15. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    Heb na de bekeuring gelijk de RDW gebeld.
    Volgens hun is hij vanaf oktober al niet meer gekeurd is.
    Op 19 jan is de auto op onze naam geschreven en we betalen er ook al wegenbelasting voor.

    Heb net de garage gebeld en die wilt niets voor ons doen.

    Het enige wat hij zei was:

    Je hebt hem al gekocht.
     
  16. Bkoenen

    Bkoenen Niet meer actief

    Maar bij het postkantoor KAN je de auto niet overschrijven. Heeft de garagehouder hem zelf overgeschreven, of hebben jullie dan gedaan bij het postkantoor?
     
  17. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    Geen idee maar hij staat wel op onze naam anders krijg ik die bekeuring niet binnen en dus ook de belasting papieren niet binnen.

    Hebben het bij het postkantoor ( of beter gezegd tnt loket in de AH gedaan )
     
  18. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    Wij zelf.

    Heb het vrijwaringsbewijs hier voor me liggen. Met ons oude kentekenbewijs.
     
  19. pauly

    pauly Bekend lid

    9 nov 2007
    825
    0
    0
    Rotterdam
    nou maar hopen dat je geen honderden euro's kwijt bent...aan eventuele verborgen gebreken. Ik zal idd de rechtsbijstand bellen en vragen wat zij jou kunnen adviseren. Riekt naar oplichting!
     
  20. Bkoenen

    Bkoenen Niet meer actief

    Ik zou hier echt werk van maken! Alles uit de kast halen...die man mag geen garage voeren joh....je hebt ook kinderen in die onveilige wagen zitten! Belachelijk :x
    Aanpakken!!!!
     

Deel Deze Pagina