echt heel vaag want je kan idd geen auto laten overschrijven als ie niet gekeurd is. wat een kutzooi joh. wacht ben aant zoeken... schijnt toch wel te kunnen
1 ding: geef die garagehouder zo lang NIET het vrijwaringsbewijs. Dat is namelijk wel een heel handig papiertje... Wie is die vent joh?! Google erop los zou ik zeggen! Waarschuw andere mensen voor zijn praktijken. Kassa, radar...als het echt moet zelfs sbs*eegghh*6 erop zetten. Maak het hem te heet onder de voeten. Vuile oplichter.
Probleem met rechtsbijstand is dat ze vaak niks met auto's doen. Ik heb apart bij mijn auto een rechtsbijstandsverzekering afgesloten. Maar anders zou ik zeker een advocaat erop zetten. No cure no pay o.i.d. Leg het ze maar voor!
Hoe lang mag een voertuig nog rijden zonder geldig keuringsbewijs? Daarover kunnen we kort zijn: Rijden zonder geldig keuringsbewijs is niet toegestaan! Dus vanaf de dag van de vervaldatum mag niet meer worden gereden. Een auto mag wel tot 2 maanden na vervaldatum van de laatste goedkeuring ongekeurd langs de weg staan (en dus niet rijden). Zolang er niet met de auto wordt gereden kan er pas na de oude vervaldatum plus 2 maanden worden beboet voor het overtreden van de keuringsplicht. De RDW kan op basis van kentekenregistercontrole zo'n overtreding van de keuringsplicht vaststellen en een boete opleggen. Het hebben van een geldig keuringsbewijs geldt niet voor de dag dat het voertuig aan een APK-keuring wordt onderworpen. Zonodig moet u dit kunnen aantonen.
Een ding begrijp ik niet je koopt toch geen auto zonder even via het kenteken te kijken hoe of wat. of te laten keuren bij een andere garage of anwb om ye weten wat je koopt? ik bedoel vertrouw nooit een auto verkoper!
Ojee...ik lees dit: Auto schorsen Als een auto geschorst is mag hij niet meer de weg op. De auto hoeft dan ook geen WA-verzekering te hebben of APK-gekeurd te zijn. Is de auto geschorst bij aanvang van de overschrijving, dan wordt deze schorsing automatisch beëindigd bij overschrijving van de auto. Je hebt kans dat je dus door hem op jouw naam te zetten de schorsing automatisch ongedaan hebt gemaakt. Hebben ze niks gezegd tijdens het overschrijving over een schorsing?
Ja erg dom ik weet het Maar we hebben voor t eerst een andere auto gekocht ( Die hiervoor gekregen van mijn moeder ) Dus echt een leek wel gelijk een goede leer voor de volgende keer.
Wat ik alleen niet snap is waarom je de papieren niet gecontroleerd hebt toen je ze gekregen hebt? Bedoel, een auto is niet iets wat je zomaar aanschaft en je wil toch weten dat je alles hebt wat je moet hebben?? Zijn de rest van de autopapieren wel in orde dan?
Hoi hoi, Heel vervelend zeg!! Wij hebben laatst ook een probleem gehad met een net gekochte auto en heb toen ook advies gevraagd bij rechtsbijstand. Zolang je binnen 2 maanden na aankoop problemen hebt, heb je wettelijk recht op garantie. De verkoper moet dan bewijzen dat het probleem niet was bij de verkoop. (jij hoeft niets te bewijzen!) Wat je moet doen is inderdaad advies vragen bij rechtsbijstand en die zullen je het advies geven om een aangetekende brief te schrijven waarin je neer zet dat zij ingebreke zijn etc etc etc. Op de site van de anwb staan ook hele goede tips in begrijpelijk nederlands... Heel veel succes en probeer kalm te blijven, zoek uit wat je rechten zijn en ga dan pas weer in gesprek.... je staat dan heel sterk!!!! (zo sterk dat wij nu een andere auto hebben!!)