NOD-lijst 16 februari t/m 29 februari 2012

Discussie in 'NOD forum' gestart door Evira, 18 jan 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. missillie

    missillie Fanatiek lid

    12 dec 2008
    1.258
    0
    0
    Gelderland

    Dat doe ik ook alleen met eigen ondergoed:D
    en zeker 15 min met een dikke kussen onder me bips en benen in de lucht
     
  2. missillie

    missillie Fanatiek lid

    12 dec 2008
    1.258
    0
    0
    Gelderland

    Jaah echt vervelend kan nergens meer aan denken
    ben er echt depresief door geworden het beheerst me leven
    erg toch:(:(

    Ik ben na de arts geweest hij zegt jaah je bent toch zwanger geraakt hij bedoelt me MA in aug 2011 bij 12 weken zws..

    :x:x:x
     
  3. dreames

    dreames VIP lid

    9 dec 2007
    7.813
    4.057
    113
    Wij klussen de hele periode om de dag. Omdat we zin hebben en ik m'n eisprong dan eigenlijk niet kan missen.
     
  4. Whoppie

    Whoppie Fanatiek lid

    26 apr 2011
    2.780
    0
    0
    Jurist
    Gelderland
    Ja dat kan wel zijn, maar toen was je dan ook al een hele tijd bezig, als ik zo je handtekening lees... Ik zou terug gaan....:x
    Maar jee dat lijkt me echt erg. En logisch dat het je leven beheerst, je wilt gewoon graag. Dat heb ik al en dit is pas mijn 7e ronde en ook al ben ik zwanger geweest, ik zou ook gewoon naar een ha gaan als het me te lang af duurt..
     
  5. dreames

    dreames VIP lid

    9 dec 2007
    7.813
    4.057
    113
    Ik doe niet heel erg mn bekken omhoog maar blijf gewoon liggen, afvegen en ondergoed aan. Hopelijk werkt het.
     
  6. Lianne39

    Lianne39 Bekend lid

    14 okt 2011
    816
    0
    0
    Doktersassistente
    Hoogezand
    Heeft de huisarts dat gezegt??? Dat heeft ook al behoorlijk lang geduurt en van aug. tot aan nu is ook alweer 6 mnd... Ik zou ook een afspraak maken!!!!
     
  7. meis1987

    meis1987 Fanatiek lid

    13 dec 2011
    2.443
    372
    83
    in een huis
    Ik kan mij heel goed voorstellen dat het je hele leven gaat beheersen. Je wilt zo graag. Als je er eenmaal voor gekozen hebt, dan wil je het zo graag het liefst direct de zelfde dag nog... Maar de artsen willen dus niet al iets gaan ondenemen? Erg lastig hoor. ik Wens je ontzettend veel succes toe!
     
  8. meis1987

    meis1987 Fanatiek lid

    13 dec 2011
    2.443
    372
    83
    in een huis
    En inderdaad, ik zou ook gewoon nog een afspraak maken voor controles! Want van al die onzekerheid word het er niet beter op!
     
  9. jeskejes

    jeskejes VIP lid

    1 feb 2011
    8.580
    0
    36
    Eigen baas nu
    brabant
    Missillie ik zou ook terug gaan naar de ha. Jullie zijn al lang bezig he.

    Hier blijven liggen met bips omhoog en daarna plassen. Ivm blaasontsteking kans.
     
  10. missillie

    missillie Fanatiek lid

    12 dec 2008
    1.258
    0
    0
    Gelderland
    Ik ben namelijk pas in januari bij de huisarts geweest en gezegd dat het me te lang duurd en dat het misschien toch iets mis kan zijn.......hij een hele verhaal van de eerste jaar zo veel kans 2de jaar zoveel kans hij noemde het aantal procenten (DAT JE KANS HEBT) ik wacht nog alleen deze maand af en dan eis ik het gewoon een doorverwijzing naar de gyn. dan is het precies 24 maanden ze kunnen me wat
     
  11. dreames

    dreames VIP lid

    9 dec 2007
    7.813
    4.057
    113
    Hier net een ovulatietest gedaan, kreeg een licht streepje (netjes 2 uur ervoor niet geplast en niet gedronken). Nog geen ei dus, maar zit er dan denk ik wel aan te komen omdat ik wel een licht streepje had (komt ook overeen met m'n banner).
     
  12. meis1987

    meis1987 Fanatiek lid

    13 dec 2011
    2.443
    372
    83
    in een huis

    GROOT gelijk!!!!!!!
     
  13. jeskejes

    jeskejes VIP lid

    1 feb 2011
    8.580
    0
    36
    Eigen baas nu
    brabant
    Missillie groot gelijk en 24 mnd is een lange tyd. Gewoin 'vuist op tafel' en je gerust laten stellen bij een gyn.
     
  14. jeskejes

    jeskejes VIP lid

    1 feb 2011
    8.580
    0
    36
    Eigen baas nu
    brabant
    Dreames ik dacht dat je altyd wel een licht streepje hebt. Maar weet t niet zeker. Heb t weleens voorbij zien komen. Gewoin blijven klussen en morgen weer ovu testje
     
  15. Lianne39

    Lianne39 Bekend lid

    14 okt 2011
    816
    0
    0
    Doktersassistente
    Hoogezand
    Groot gelijk!!!!! Gewoon afdwingen hoor.... Heb je een vaste huisarts??? Kan je niet bij een ander???
     
  16. missillie

    missillie Fanatiek lid

    12 dec 2008
    1.258
    0
    0
    Gelderland
    Jaah dat ga ik ook zeker doen dames........

    Lianne 39: Nee heb helaas een vaste arts

    Dreames: spannend meid succes met testen!
     
  17. Whoppie

    Whoppie Fanatiek lid

    26 apr 2011
    2.780
    0
    0
    Jurist
    Gelderland
    IIg zijn de pendels je deze maand goed gezind. :)
     
  18. nieke1

    nieke1 Lid

    30 jan 2012
    32
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hey hey meiden,

    Hier ben ik ook nog eens, is veel te lang geleden. Heb eventjes bijgelezen. (ben ik even zoet mee geweest):)

    @Melanie: Dikke proficiat!!!!!! geniet ervan!
    @alle andere meiden: Veel succes met wachten en klussen en testen. Ik duim voor jullie allemaal.

    @ Ik leg ook altijd een kussen onder de bips en benen omhoog, mijn vriend lacht zich telkens een bult dan. Maar soms loopt er toch heel veel uit na het klussen, sorry voor de details, maar dan ben ik altijd bang dat er te weinig in me zit:), hebben jullie dit soms ook?

    Ik heb ondertussen gebeld naar de gyn ivm met mijn lange ongi (14dagen) en hij zei om nog een maand of 2 af te wachten en als het dan nog zo lang is om toch even op onderzoek te komen. Dus is niet echt erg denk ik.

    Ik heb ook voor de eerste keer ovu testen gedaan maar heb niet zo veel succes ermee. 4 keer getest en telkens een heel licht streepje dus negatief. Vind ik wel raar want zou normaal volgens banner eisprong al moeten hebben gehad, maar heb nog niet echt iets gevoeld, een lichte pijn in de onderbuik maar niet zo erg als vorige maand en verlies was heel wit maar kan er niet echt veel uit opmaken. Wel geklust in deze periode, zaterdag, zondag en dinsdag, vanavond nog een keer.

    Wij vrijen de hele maand door behalve tijdens de ongi want dat vind mijn mannetje vies,;)

    Ik geraak dus niet echt wijs uit mijn cyclus, dus word het weer afwachten en weet niet of ik nog doorga met ovutesten, ik ben toch alleen maar ontgoocheld als het streepje niet donker genoeg is.

    Zo sorry voor het lange verhaal, ik kom nu sneller terug kijken hoor.

    groetjes
     
  19. dreames

    dreames VIP lid

    9 dec 2007
    7.813
    4.057
    113
    @nienke1: temperatuur je ook dat je eventueel daaraan je eisprong hebt kunnen zien?
     
  20. jeskejes

    jeskejes VIP lid

    1 feb 2011
    8.580
    0
    36
    Eigen baas nu
    brabant
    Ow nog iets.... ik schommel na t klussen ;) haha vriendlief kwam niet meer bij de eerste x
     

Deel Deze Pagina