Boja: Kan me voorstellen dat je daar flink van baalt! Is niet het idee waarmee je dr naar toe bent gegaan! Hoop dat ze het de volgende keer goed kunnen zien... IC: Jeetje meid, jij hebt even flink bijgeschreven!! Blij dat je je weer een beetje beter voelt. Ik ging vandaag uit pure frustratie maar op zoek naar stofjes, om toch wat zinnigs te kunnen doen! Geen leuke stofjes gevonden, maarrrr, toch leuke jongenskleertjes gevonden! Denk dat ik dinsdag iets te graag wilde shoppen, druk was wat te groot ofzo, haha.. Heb een wollig vestje voor de herfst, leuk shirtje en een mutsje. En zag eigenlijk nog veel meer leuk spul maar heb me in weten te houden! Bevallen doe ik in het ziekenhuis. Ik moest vorige keer ivm bloeddruk en vroegtijdige weeen, en beviel me prima in het ziekenhuis. Het geeft me ook een heel veilig gevoel.. mocht het mis gaan, dan ben ik al waar ik zou moeten zijn. Meer mensen WIDM aan het kijken?
Owja, geboortekaartjes.. Ik heb al een paar leuke gevonden.. hou het heel simpel. Geen tijden, wensenlijstjes of wat dan ook. Mensen zijn snugger genoeg om eerst even te bellen, en als ze dat niet doen vind ik het ook prima! Ga geen babyborrel doen, vind het veel leuker om de visite gespreid te hebben.. je kunt wat rustiger met mensen praten. Ben laatst bij zo'n borrel geweest, heb de baby en de ouders amper gezien.. Was meer een kwestie van cadeautjes brengen, hapje, drankje, en wegwezen.. geen succes!
Ic, Haha zo idd waar is jou kind Haha. Ja wat man betreft, ik er niet zo goed wat ik er mee moet, alles wat ik zeg is geloof ik niet goed, dus zeg maar niks maar dat is ook weer niet goed pff, moeilijk, maar ja we zien het wel, hoop ook snel daar hij wat anders vind. Morgen hopelijk nieuwe poging om samen met vriendin uit eten te gaan, hoop dat ze zich nou goed genoeg voelt.
Hahaha.. snap je niet dat ik blij ben? Heb je dat nooit, dat je heel blij ben dat je het gevoel hebt dat je maag borrelt? Klinkt wat stom.. maar ben gewoon heel blij!
ic dat zijn snelle bevallingen. Hier 36 uur en nog een ks... kraambezoek: moet zeggen dat de bevalling ook invloed heeft gehad op hoe ik mijn kraambezoek had bij mijn dochter. Ik was ongeveer schijndood na deze exercitie. Daarnaast overleed mijn stiefvader een maand later, dat maakte het herstel niet gemakkelijker. Hele familie stond bij mij trouwens in de verloskamer nadat de kleine er was. Ook dat wil ik niet meer... dus Yummy jouw verhaal is echt mijn nachtmerrie ongeveer.
36 uur?? Mozes kriebel wat een hel!!! Kan me voorstellen dat je dan alle rust nodig hebt om te herstellen!!! Ik vond mijn 6 uur al heftig, hahaha, ben een aansteller
Mijn bevalling duurde langer dan 36 uur trouwens haha. Steeds rugweeen en die zorgden niet echt voor voldoende ontsluiting. Na 34 uur thuis met weeën maar naar het ziekenhuis (3 cm ontsluiting) daar aan het weeeninfuus en 3,5 uur later was onze zoon er al! 2x persen, een enorme opluchting na al die uren. Maar ik heb het niet als extreem of als 'een hel' ervaren. Ben uiteindelijk op vrijdag om 22:28 bevallen en was om 00.30 weer thuis. Liep zo met de maxi cosi in mijn hand het ziekenhuis uit. Lekker naar huis! Dat is denk ik wel een verschil met wanneer je je half dood voelt na de bevalling. Ik had juist energie voor 10 ineens en was zó blij haha. En gelukkig zijn alle vrienden, kennissen en familie wel zo sociaal dat ze natuurlijk van te voren even bellen. Het enige wat ik echt niet leuk vond was mijn schoonmoeder die op zaterdagochtend met witte schermen en camera's in de woonkamer stond omdat ze familiefoto's wilde hebben.
Goedemorgen dames Lekker geslapen? Hier wel redelijk lag er best laat in en ben er al zins half 7 uit kon niet meer slapen is niet anders. Nog steeds in de ban van het hartje van me kindje was zo mooi. Kan ook niet wachten tot ik hem/haar weer zie 2 maart hihi
Ic ik had nog niet gewerkt, alleen gesprek, maandag werken Bevalling, die van mij werd ingeleid omdat ik geen vruchtwater meer had, en placenta was verkalkt. Was blij dat ik aan de bel trok, toen ik kim minder voelde. Ik moest gelijk in zh blijven, kreeg om 18.00 een gel om alles soepel te maken, en kreeg op die gel al wat weeen. Ik ging toen om 22.00 aan een infuus voor die weeen nog meer op te wekken. Dit ging zo snel, dat ik een ruggenprik kreeg voor de pijn. Ze is toen om 04,00 snachts geboren, dus ging best snel. Ze waren nog een half uur bezig met hechten van de knip, dit heb ik echt als heel naar ervaren. Voelde me ook tot 2 weken na de bevalling heel brak. Kon ook zowat een paar weken niet zitten en liep krom van de pijn van de hechtingen. Ehmm sorry zal jullie niet verder bang maken
hahah nou mij maak je niet bang hoor, ik vind het wel interesant hoe iedereen dit anders ervaart en heb zelf zo iets van, nou ik zie wel hoe het allemaal gaat gebeuren en hoe ik het ga ervaren, het moet er toch uit, en er zijn miloenen vrouwen voor mij die het zijn gelukt dus lujkt het mij ook wel hahah
Loth, heel erg fijn voor je!!! Chans, ja hahah we zien het allemaal wel, en jij kwam toch vlak bij mij uit de buurt, wel grappig dat we dan vlak bij elkaar wonen en tegelijk zijn uitgerekend, straks liggen bij nog samen te bevallen in het ziekenhuis hahah Of haal ik je nu met een andere chans door de war?
Oooh Loth wat ontzettend fijn!! Hoop zo dat het allemaal lukt en jullie weer samen kunnen zijn! Bevalling.. je kunt je nog zo inlezen en voorbereiden.. maar je weet nooit hoe het gaat lopen. Over je heen laten komen en hopen dat het allemaal goed gaat! Mn vriendinnetje staat opt punt van bevallen, vind het zoooo spannend! Hahaha..