Uhm...ik zit hier een beetje te trillen achter mijn padje... Ik mocht eigenlijk pas zaterdag testen, maar ik kon me net niet inhouden. Als ik een camera en een normale laptop bij de hand had liet ik gelijk de foto zien... Maar ik ben zwanger! Na drie IUIs, twee ICSIs en zeven cryos waarvan een vmk bij 5wk3dg, ben ik nu eindelijk zwanger. Van de allerlaatste cryo nog wel! Ik weet niet of ik moet huilen of lachen of allebei tegelijk.
Beide mag best! Gefeliciteerd. Ben benieuwd naar de foto wanneer je een camera en laptop hebt die het doen.
Dank je wel Ik ben druk aan het duimen dat deze lekker op z'n plekje blijft. De streep op deze test is een stuk duidelijker dan de test die ik had toen ik de miskraam later kreeg, dus ik heb goede hoop.
Ff een vraagje. ik had dinsdag een positiefe test die avond aan het klussen geweest en gisteren avond ook nu heb ik sinds begin van de avond wat krampen stekjes ( in me buik erg laag klikt misschien raar maar bij het schaambeen in de buurt zeg maar . is dat het gevoel van een eisprong?? of wat kan het wezen?
WAUWWWW GEFELICITEERD !!!!!! Ik weet hoe zwaar het MMM traject is en na al onze behandelingen van 3,5 jaar zijn we nu ook eindelijk zwanger. Genieten meis en laat al die emoties lekker gaan, in welke vorm dan ook
Meiden, bedankt voor jullie lieve reacties. Ik heb gisteravond wel twintig keer de test in de handen gehad omdat ik het nog niet echt kon geloven. Ik heb gelachen, gehuild en gegild en mijn man de oren van z'n kop gekletst. Waaah... Ik ben zo gelukkig. Na veel gepruts is het me toch nog gelukt om de foto van de test te uploaden. Bekijk bijlage 222313 Is wel duidelijk, toch