Mijn vriend heeft een telefoon van de zaak, waarbij hij veel contacten met klanten heeft. Hij is VVE manager en dus regelmatig bij mensen thuis. Gisteravond was hij aan het mailen met 2 mannelijke collega's en hij zat op het toilet toen ik hoorde dat hij weer een e-mail kreeg, ik wou dus zijn telefoon naar hem toebrengen en zag op het scherm staan E(mijn vriend) vind Manon en Patricia wel heel aantrekkelijk. Ik vroeg dus wie Manon en Patricia waren en die kon hij niet Dus ik zei is Patricia niet de voorzitster van een VVE, ja dat kon wel kloppen Ik vertrouw hem normaal volledig maar ik heb hier geen goed gevoel bij. Wat denken jullie?
ja ik persoonlijk zou wel wat denken ja. zeker als ie ook nog eerst ontkent. kan ook wel een geintje zijn van mannen onder elkaar natuurlijk ...
hmm ik zou er zelf ook raar van opkijken.. zeker als hij al geen flirt is bijv.. dan is het wel een beetje raar.. maar mijn advies.. praten.. anders weet je nog niks.. en als hij idd flirtmailtjes stuurt met anderen... dan moet hij ook van jou kant bekijken dat dit niet leuk is voor jou en dat je nu twijfelt aan hem.. vaak denken mannen alleen van hun kant.miss helpt het als hij het ook van jou kant bekijkt en wat jij hiervan moet denken.. hopelijk kan hij gewoon eerlijk zijn.. want vrouwen kennende die gaan meteen op onderzoek uit
tsjah, weet niet. Ligt eraan in welke opzet natuurlijk. Maar ik krijg bv ook wel eens rare (reclame) mailtjes van bv badoo o.id terwijl ik daar niks heb.
Ik zou er zelf niks van denken als mijn man dit naar een collega zou sturen. Van mij mag hij gerust andere vrouwen aantrekkelijk vinden, en denk dat hij vast ook genoeg mooie verpleegstertjes tegenkomt in het ziekenhuis. Daar pest ik hem zelfs mee .
Mijn ervaring is ook dat zodra je alarmbelletjes gaan rinkelen dat je daar gehoor aan moet geven. De intuitie van de vrouw is 9 van de 10 keer juist. Ik zou adviseren om een gesprek met hem aan te gaan hierover. Niet meteen met verwijten gaan slingeren, maar gewoon vragen waar dat over ging etc.
Ik vertrouwde mij man ook volledig. Een tijdje terug kwamen er berichtjes op zijn i-pad te staan. Zoals in een mns bericht. Ik snapte eerst niet wat het was. Hij weet dat ik er altijd op zat. Tot dat er dit berichtje kwam te staan: 'waarom mag ik niet bij jou thuis komen?' 'dan vertel je Bo toch eerlijk wat er gebeurd is" Inmiddels begin ik te begrijpen dat ik zijn msn berichten die hij ontvangt gewoon mee kan lezen via zijn i-pad. 'je bedoeld dat wij sex met elkaar gehad hebben?' Bloedlink heb ik hem opgebeld en hij is zonder uitleg naar huis gekomen om het uit te praten. Hij had het over een ex vriendin die graag zijn zoontje wilde zien en haar nieuwe vriendin wilde voorstellen. En dat al jaren terug was geweest. Nu betrap ik me erop dat ik zijn mail soms lees. Erg he. Dus mijn advies. Hou hem in de gaten!
Ik denk dat het gewoon een beetje mannenpraat is. Zeker omdat er staat dat hij Manon én Patricia aantrekkelijk vindt. Of ben je bang dat hij er twee andere vrouwen op na houdt?
Indd! Je intuïtie zegt vaak wel meer dan voldoende. Zeker als hem normaal gesproken voorledig vertrouwd.
inderdaad dat is een goede dwanie. Met twee vrouwen iets hebben naast je vrouw is wel heel ingewikkeld. Denk echt dat het mannenpraat is.
Ik hoop het inderdaad niet maar vond zijn reactie heel vreemd. Als het ''mannenpraat'' was dan had hij dat toch gewoon kunnen zeggen. Ipv gaan ontkennen dat hij ze niet kent terwijl ik regelmatig die namen voorbij hoor komen.
Daar kan hij je het beste antwoord op geven denk ik. Heb je niet aan hem gevraagd waarom hij ontkende dat hij ze kent?
Ik zou sowieso trouwens niet de Ipad naar mn vriend brengen als hij op het toilet zit, maar dat ff terzijde Ik denk dat als hij echt vreemd zou gaan, hij (uitgaande dat hij normaal intelligent is ) er wel voor zou zorgen dat je het niet te weten zou komen/ niet zijn Ipad open laat staan als hij naar de wc gaat en jij gewoon in de woonkamer bent. Al zou ik dit ook verre van tof vinden als mijn vriend zo'n berichtje op zn Ipad heeft staan. Ik zou er ook wel ff vragen over stellen. En hij zou dan zeggen: schat, vreemdgaang doe ik via mn geheime emailadres/telefoon zodat jij er niet achter kunt komen *KNIPOOG*