Ff snel vanaf werk, hier alles nog hetzelfde. Ik doen na seks wel kussen maar als je dan klaarkomt, loopt alles dr dan niet uit??? En dat klussen om de dag lukt bij ons niet Nuage, mn man heeft erectiestoornissen door z'n medicijnen hij wordt vaak slap, na verloop van tijd, op het moment dat het moet gebeuren Dus voor ons helaas een andere manier... Misschien wel zelfinseminatie... Sorry 't is niet persoonlijk bedoeld maar word altijd beetje down van dat om de dag klussen, omdat dit voor ons gewoon niet kan. Dus moet gewoon met ovutesten, tempen stop ik wel mee tot aan ei/na ei. Bo: kijk maar niet naar dat plaatje...
Schiet mij maar lek. Weer iets of wat spotting (minimaal maar toch) en krampen niet normaal pfff....... Pcomama hoe was de echo? Veerle dikke knuffel meis. T is allemaal niet makjelijk. Hoop zo dat jullie snel zwanger zijn.
Ola ladies, Zo FM gehad, was op zich ok.... bmm was 8.1 dus dat groeit goed Beide eierstokken voldoende eitjes die aan het groeien zijn, maar ben al blij met een hoor! Ze waren groter dan normaal (bij PCOS) en de verwachting is dat ze a.s. maandag/dinsdag groter gaan worden. Ik heb Ovulatietesten mee gekregen.. JAWEL MEEGEKREGEN! van de ferti arts en moet daar maandag / dinsdag mee beginnen. Bij negatief doortesten...woensdag hoe dan ook terug voor een nieuwe FM meting..dus effekes afwachten nog...cyclus zal dus wel weer langer duren..maar godzijdank hoeven we nu niet verplicht te klussen met onze zieke koppies hahaha.. En dames IK WIL OOK ZWANGER ZIJN Ik ga trouwens ook altijd met de kont omhoog!
Veerle ja dat maakt het moeilijker dat snap ik. Maar klaarkomen na de sex dan loopt het er juist niet uit Het is het zeker waard om uit te proberen. @jeskejes wat gek, waar zit je in je cyclus?
Gaaaap..... Alleen ik duik nog wel even terug! Laatste nachtje! Jeske; ik denk ovu spotting en dus ei.. Pco; joehoee eitjes in maak! Mooi! En hoe vond zoonlief het, die ging toch mee? Hier een pos ovu test! Joehoee...! Reserveer maar die wagon voor komende dagen! Ik ga nog heeeel eventjes slapen..
@ Alle eieren, jeeej!!! Klusse dames! @ Jeske, denk dat dat jouw ei was hoor, wat een dip! @ Veerle, wat een bikkel van een schoonzus! Hier nog wel in bed, maar met laptop. Aangezien ik vannacht gewoon weer moet slapen er maar uit zo denk ik... Pfff heb zin in van allerlei lekkers!!! Gebak, friet, pannekoeken!!!
Zo DAMES EN HEREN KLUSWAGON 2 IS GERESERVEERD VOOR DEBS! Nou ik had tegen Joaquin gezegd van als we een ei zien gaan we zingen... Ei Ei en we zijn zo blij, want mama heeft een ei en dat vieren wij hahaha.. hij zat mij aan te kijken van die is niet goed bij der hoofd... en toen kwam het moment..begon hij keihard te lachen de mafketeltje!
Dan moet ik altijd aan mijn vader denken bij Brinta...gek eigenlijk heb die beste man al 15 jaar niet meer gezien ofzo...en toch blijft die Brinta mij bij hahaha....de brinta man!
Ben bij mama en we hebben weer na lange tyd een echt gesprek  Whieee helemaal blij blij blij!!!! Pcomama we wisten toch al dat je gek was haha. Lees straks weer verder. Ma gaat zo oefenen met slikken. Doeiiiii
Geen sliktest. Was vanmorgen door zuster gedaan. Morgen weer. Maar ze ligt te kakelen niet normaal. Ze wilt geen vla krijgt ze slijm van. Ze wilt een glas cola!
Lang verhaal...maar in het kort even dit in schema ik zes jaar oud... pa en ma gingen scheiden Pa was helemaal failliet door mijn ma overigens en hij kon ons dus niet echt ophalen. Ma nieuwe vriend, gingen verhuizen naar het westen toen ik in groep 3 zat... Pa ons wel weer zo nu en dan opgehaald, ging trouwens met een heks... en wij waren niet meer 'welkom' ik was toen 8 denk ik... Pa nieuwe dochter erbij....pa ging weer scheiden toen was ik 10... Weer contact... echter ging dat weer mis, wederom door mijn moeder.. 12 jarige leeftijd nog 3 dagen bij hem gewoond, maar ging niet ... weer geen contact... LET WEL 5 KM verschil he tussen onze woonplaatsen al die tijd... 14 jaar weer contact.. toen ging ik weer bij hem wonen, want het ging niet zo goed tussen mij ma en moi..maar ja hij zag mij nog steeds als dat kleine meiske van 6 ofzo...en daarnaast was hij weer opnieuw met een andere vrouw... ook zo een naar figuur die jaloers was op mij kademzz... en wilde zelf kinderen met hem... Ook daar heeft hij inmiddels 3 kinderen bij....en jawel de jongste is net zo oud als mijn kind Hij heeft er zo goed als bewust voor gekozen om geen contact met mij en mijn zus te hebben omdat hij dan onze moeder er gratis bij krijgt....echter hebben mijn zus en ik al sinds 2 jaar geen contact met meer moeder omdat die hem echt niet spoort...das helemaal een lang verhaal hoor...niet te omschrijven hier hhaha...hoe dan ook titel moeder heeft ze van mij niet meer, en oma AL HELEMAAL NIET! Joaquin weet ook niet meer wie ze is GELUKKIG! Scheelt een hoop uitleg werk... Vader weet dat hij opa is geworden en hopelijk zien we hem ooit weer en zo niet...dan waarschijnlijk pas bij zijn begrafenis...wel getrahct contact te leggen, maar lukt niet... helaas pindakaas kan er ook niet meer wakker om liggen... wel jammer hoor...zoonlief heeft geen opa's meer zeg maar... vader manlief is dood... MAAAR we hebben een hele lieve oma! En dat is mijn schoonmama...zij telt gewoon gelijk voor vier...alhoewel er wel een kink in de kabel is gekomen sinds schoonzuslief zwanger is...maar ok dat is weer een lang verhaal Leukkkk al die familie perikelen he.... vandaar dat wij altijd lekker op ons zelf zijn...en gewoon onze eigen gang gaan
Jeetje heftig verhaal PCOmama... Wat dat betreft vind ik het wel altijd erg dat kinderen de dupe worden van een scheiding of nieuw huwelijk van 1 van hun ouders. Het is jammer dat het niet op een 'fatsoenlijke' manier kan... Fijn dat je zo'n leuke schoonmams hebt!
Ja daarom ik heb mij er inmiddels bij neergelegd... mijn moeder daarintegen heb ik echt veel verdriet om gehad, echter heeft het mij heel veel tijd gekost om het goed in te zien...tig duizend keer gewaarschuwd, maar ze ging bij mij nooit TE ver...totdat ze aan mijn kind zijn geld kwam.. toen heb ik ze echt het huis uit gegooid...en vanaf dat moment nooit meer gezien...afgelopen klaar... zij stuurt zo nu en dan een mail en/of sms met dat ze zichzelf wat aandoet...klinkt hard omdat je het verhaal niet geheel kent, maar ik reageer er niet op en wacht het moment af dat ze het doet... teveel gebeurt, maar geloof mij dat wens je geen enkel kind toe qua moeder... .believe me!