Jewe oh wat goed, dat scheelt flink in de prijs!! Lekker! Spikkel ja logisch dat je dan oppas nodig hebt. Wel spannend maar L. gaat vast uiteindelijk wel slapen. Evt. wat later dan normaal naar bed laten brengen, dat scheelt ook weer Jeetje, I. is echt klein zie ik alweer, die past alles in 80 nog, 86 is echt te groot/te lang....
@ eylem, fijn dat je man morgen meegaat. En lekker een dutje gedaan! Had ik ook wel kunnen gebruiken vanmiddag! N.oa is ook niet zo groot hoor! Die past ook nog gewoon maat 80. Heel soms iets van 86, maar dan een jurkje of rokje of zo. Broeken of shirts zijn echt nog te groot. @ spikkel, oeh, dat is wel spannend dat je vriendin L. op bed gaat leggen! Hopelijk gaat het goed. Vreemde ogen dwingen, zeggen ze he! Oeps, sorry Wonder, jij bent van de spreekwoorden he! @ jewe, zo, dat is een goede koop! Ik ga ook ff op MP kijken voor behang voor L.ukas! Had ik niet eerder aan gedacht! Heb niet zoveel nodig, voor één klein muurtje maar. Thanks voor de tip!
@Cm, ja ik had ook niet zoveel behang nodig ook maar voor 1 muur. En toevallig dat ik google op de naam van dat behang en een link van mp tegen kom. Echt ideaal.
@ Caro: Wat schattig dat N.oa meezingt. @ Eylem: Beter dat je man mee gaat naar de Lidl. @ Jewe: Zo, dat heb je goed gescoord dat behang. @ Wonder: LOL , je SWVDD is weer leuk ! Hier liggen de kindjes op bed, is mijn moeder weer naar huis en mijn vent weer sporten, dus ik heb lekker de bank voor mezelf. Altijd fijn!
Wat hebben ze in Belgie soms toch andere ideeen....lees net op een ander forum een berichtje van een Belgisch meisje met een zoontje van net een jaar, die niet genoeg aankomt. Wat krijgt het beste jongetje te eten op een dag? 2 flessen van 240 cc en een groente- en fruit hapje. Dat is het. . Raar hoor, dat ze daar zo anders denken over bijvoeding voor die kleintjes. I. heeft trouwens echt al mijn eten ingepikt vandaag we aten dus boerenkool maar ze heeft zoveel gegeten (van mijn bord) dat ik echt nog maar een half bord overhield
Hmmm, heb net op MP gezocht, maar beide behangetjes die wij leuk vinden staan er helaas niet op. Nou ja, dan toch maar gewoon naar de behangwinkel. Ach, zo duur is het ook niet voor één muurtje.
ARGHHHHHH :x gaat de telefoon, "ja goedenavond met zorgverzekeraar weetikveel, ik ben op zoek naar mevrouw van Lunt?" DIE WOONT HIER AL 6 JAAR NIET MEER :x:x:x:x en elk half jaar bellen die sukkels en zeg ik, die woont hier niet meer, wil je dat alsjeblieft veranderen in je systeem? Ja dat zullen we doen. En gewoon weer bellen....:x:x GRRRR. Nu ben ik even uit mijn slof gesloten. Lekker
@CM: hahahahahha lol!! Nou vooruit voor deze keer mag jij ook....enne komt er weer een....als twee hetzelfde doen, is het nog niet hetzelfde... @AM: ooooooh heerlijk hoor zon avondje!!
Lekker om ook de hormonen ff lekker hun werk te laten doen!!! Hihi....maar los daarvan...vet irritant is het!
Huh, ik lees net je berichtje nog een keer en zie nu pas dat het over een kindje van een jaar gaat! Geen boterhammen, geen avondeten? Bizar! Dan snap ik dat dat ventje niet genoeg aankomt!
Ja jongen(tje?) aan de andere kant van de lijn schrok zich rot volgens mij (nou ja zo erg viel ik ook niet uit hoor) maar wel even lekker....en het is gewoon bloedirritant. Is toch ook geen tijd meer om te bellen, 21.00 uur 's avonds voor zoiets
@Eylem, oh ja vet irritant is dat ja. Gebeurd bij ons ook nog regelmatig, alleen is de goede vrouw al 5 jaar dood die in ons huis heeft gewoond. @Cm, jammer dat het behang dat jullie willen er niet bij staat. @Am, jij ook al het rijk alleen, me too. Heerlijk!
Haha....die gaat dus lekker het weekend in! Leert ie het wel af om 21.00 uur 's avonds nog mensen lastig te vallen!
Ben op internet een beetje aan het kijken voor geboortekaartjes. Voor meisjes had ik zo 10 kaartjes kunnen kiezen...maar voor jongens is het echt om te huilen...pfff. Het kaartje van Tygo hadden we zelf ontworpen maar zelfs daar heb ik echt totaal geen inspiratie voor.
Lastig he Jewe....ik vond het deze keer ook echt een drama. Gelukkig dat we nu een kaartje hebben waar ik weg van ben maar het was heeeeel moeilijk om te vinden.