@ Leonieke: Wat rot dat het allemaal zo verlopen is . Ik vind dat de psych jou eerder had moeten inlichten, desnoods via een collega. Je hebt nota bene nog aangegeven dat je zo'n moeite had met zwangere vrouwen! Ik zou ook woedend zijn. Voor de huisarts ben ik iets milder. Een schimmel kan namelijk lastig vast te stellen zijn. Bij sommige vrouwen met een schimmel zie je helemaal niks, die hebben alleen maar pijnklachten. Enne, Hoop, stoppen met bv vanwege een borstonsteking, wat een dom advies! Een borstonsteking kun je soms verhelpen door juist je kindje vaak aan te leggen en de borst goed leeg te laten drinken. Dit was echt een fout advies! Helaas weten huisartsen vaak weinig van bv. Problemen met bv kun je vaak beter aan een lactatiekundige overlaten..... @ hier: zit op het werk, dus ben er maar ff snel tussendoor. Werk gaat redelijk, als ik mijn gevoel maar uitschakel. Maar ach, dat ben ik al gewend van de afgelopen paar maanden, sinds het verlies van mijn zoontje*. Iedereen is trouwens erg meelevend hier, dat valt me helemaal mee. Alleen krijg ik het moeilijk als iedereen me zo vol medelijden aanstaart en bevestigt dat ik het toch wel erg moeilijk moet hebben. Ik heb tegen de zoveelste die dat deed maar heel vriendelijk gezegd dat ik even met rust gelaten moest worden, anders zou ik gaan huilen . Mijn man heeft het nu zwaarder dan ik, die is door zijn collega's afgelopen maandag voor een week naar huis gestuurd, omdat hij op het werk niks anders deed dan huilen. Arm mannetje . Hij was na de geboorte van onze zoon* veels te snel weer aan het werk gegaan en is daardoor een beetje overwerkt. Deze miskraam er bovenop was even de druppel voor hem. Ik ga weer wat doen
Brix, het is heftig allemaal. Herken het wel beetje dat je op da automatische piloot stand staat.. het verlies van jullie zoontje* is zo groot. Lief dat je collegas zo meeleven.. maar soms is gewoon rust het lekkerste. Fijn hè dat iedereen elkaar zo snapt en steunt hier.. ben ook zo blij dat ik deze club meiden gevonden heb! Wbt die schimmel, voor een groot deel eens hoor. Ik heb het zelf ook niet als zodanig herkent. Maar na een jaar en zes ha bezoeken met dezelfde klachten ga je als arts toch verder denken.. Anyway ben ik enorm blij dat het nu beter gaat!
Lieve Brix, Ook ik herken je verhaal en je gevoelens. Mag ik vragen hoe snel jij en je man weer begonnen zijn met werken na het verlies van jullie zoontje? Ook ik had vaak veel moeite met de lieve en goedbedoelde blikken en vragen. Heb staan huilen midden in de gamma, de Hema, de Albert Heijn. Dat zal allemaal minder worden, maar het proces moet wel goed verlopen zeg maar. Hopelijk kunnen je man en jij elkaar goed steunen en komen jullie er uiteindelijk samen sterker uit! B.t.w Ik ben onlangs geintervieuwd voor een boek over de 20 weken echo en diverse (slechte) uitslagen. De planning is dat het rond maart uitkomt. Ik zal tegen die tijd hier wel een linkje plaatsen.
Lobi en Leo, het is wat, hè, én een kindje verliezen én ook nog eens herhaalde miskramen. Ik ben ook blij dit hoekje gevonden te hebben. Mensen die het niet hebben meegemaakt, weten niet hoe het voelt en kunnen soms zulke onhandige opmerkingen plaatsen . Mijn man is na 3 weken weer aan het werk gegaan en is er meteen vol ingedoken. Ik ben denk ik een week of 5 thuis geweest en ben daarna via de bedrijfsarts met een opbouw schema aan de slag gegaan. Sinds dit jaar werk ik weer volledig (dat is 4x 10 uur en daarnaast onregelmatigheidsdiensten). Mijn man heeft dezelfde werktijden, wat al best pittig is als alles wel op rolletjes loopt . Onze grenzen zijn op het werk soms lastig te bewaken.
O ja, ben heel benieuwd naar het boek, Lobi! En mijn man en ik hebben heel veel steun aan elkaar, onze liefde is door alles nog sterker geworden. We hebben een beetje dezelfde manier van rouwen, dus we voelen elkaar goed aan. Alleen ik ben een iets grotere huilebalk dan hij
@leonieke, brix en lobi: Het is vreselijk heftig wat jullie voor je kiezen hebben gekregen, gelukkig dat je dat hier met elkaar kunt delen. @Brix: wat sneu voor je mannetje, het is goed dat zijn werk hem naar huis heeft gestuurd, maar voor mannen is dat vaak wel een hele klap in hun gezicht. Ik hoop dat hij nu de rust/tijd mag nemen om wat te herstellen.
Jullie hebben veel geschreven zeg... Even uit m'n hoofd (sorry als ik iemand vergeet): Leonieke: ik vind dat je ha en psych niet zorgvuldig en professioneel met je zijn omgegaan hoor....ongeloofelijk! Ligt echt niet aan jou!! Wel fijn dat je nu van de klachten af bent.... En verder natuurlijk:FIJNE VAKANTIE!! Geniet er maar lekker van! Y30: balen zeg, alsnog een curratage! Wel fijn van die gel, toch weer iets geruststellender... Hoop voor je dat het snel achter de rug is! Angelica: gisteren nog een beetje afleiding kunnen vinden op het feestje? Vind het echt zo k*t voor je... Brix: knuffel meid, gelukkig heb je een plek gevonden waar je steun kunt vinden... Lobi: ben benieuwd naar het boek, als het bij mij nu allemaal goed blijft gaan, ga ik het wel pas lezen na de 20 wk echo. Lfs babss.
@Y30: wat vervelend dat je nog niet helemaal schoon was,hopenlijk is dat volgende week wel zo. Sterkte met alles! @Leonieke en Brix: ik ben niet gestopt met borstvoeding toen de arts dat zei.Ik heb zijn advies in de wind geslagen omdat mijn gevoel wat anders zei.Dus ben gewoon doorgegaan gelukkig.
Hee meiden, sorry dat ik een tijdje hier niks heb laten horen. Zoals sommige van jullie weten heb ik heel even iets anders aan mijn hoofd, probeer morgenmiddag als ik van de gyno kom iets te laten horen. Liefs, zomerrr
Brix fijn en goed om te lezen dat jullie wel veel steun hebben aan elkaar. Ook ik ben later gaan werken dan mijn man. Maarja we hebben ook nog last van t ontzwangeren he. Had jij ook zo'n last van stuwing? T is gewoon bijna onmenselijk om mee te moeten maken. Bevallen van een kindje, je op en top mama voelen met alle gevoelens die daarbij horen en vervolgens met lege handen zitten... Lief dat jullie allemaal geinteresseerd zijn in t boek! Ik zal tegen die tijd zéker een linkje plaatsen! En natuurlijk moet je dat doen Babss, je hebt helemaal gelijk!! Wanneer heb je nou ook alweer je echo? Y30 hoe gaat t inmiddels met jou? Beetje kunnen wennen aan t idee ondertussen?
Zomerr mijn berichtje voor jou was verdwenen. Heel stuk getikt... Maar ik hoop iig dat je ons op de hoogte houdt vd gyn maar ook over hoe t nu verder gaat met jou en je partner. Ik wens je heel veel sterkte toe! Gaat t wel een beetje met je?
Zomerrr, hoop dat jullie elkaar snel weer terug vinden, het is ook gewoon niet niks wat je allemaal meemaakt! Sterkte! Lobi, vrijdagmiddag weer een echo...
ik kom jullie even een knuffel brengen . morgen om 9.00 heb ik mijn echo en kom jullie dan even vertellen hoe het gegaan is .... (hopelijk goed nieuws)
@missymaaike: ik hoop dat je morgen een heel mooi kindje mag gaan zien, wat goed gegroeid is en een stevig kloppend hartje heeft! @lobi: ik heb geen enkele stuwing gehad na de geboorte. Ik heb me helemaal niet zwanger gevoeld en ik heb niks gemerkt van ontzwangeren. Ik voelde me tijdens de zwangerschap niet anders dan anders en na de bevalling eigenlijk ook niet. Heel gek, alsof mijn lijf 'wist' dat er geen kindje ging komen
Missy heel veel succes alvast!! En ik ga ervan uit dat alles helemaal goed zit!! Maar wel spannend! Brix dat is wel bijzonder ja. Ik heb ook wel de hele zwangerschap geweten dat t niet goed zat en uiteindelijk was mijn gevoel dus juist. Mijn lichaam daarintegen was op en top zwanger met mega melkproductie en al. Dat vond ik wel moeilijk eigenlijk...