Medisch vraagje

Discussion in 'De lounge' started by Kari, Feb 12, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Kari

    Kari Fanatiek lid

    Sep 21, 2006
    1,363
    5
    38
    Hallo,

    Ik wil even jullie mening.
    Mijn dochter (4) is vanmiddag van de bank op haar achterhoofd gevallen op het laminaat. Het was een behoorlijke klap, maar ze begon gelijk te gillen, dus hier was ik wel blij om. Maar schrok me kapot.
    Ze is nu spelen bij haar nichtje, en heb net nog even gebeld, maar ze waren hartstikke druk aan het doen en aan het spelen. Zij is het alweer vergeten kennelijk.

    Maar, wat vinden jullie, moet ik haar vannacht een paar keer wakkermaken? Je hoort af en toe van die enge verhalen......

    Dank en liefs Kari
     
  2. twinkle star

    twinkle star Niet meer actief

    Ik had het laats met onze middelste. Ik heb haar even goed gewekt toen wij zelf naar bed gingen en ze kon alle vragen beantwoorden en was helder. Ik heb haar daarom erna niet meer gewekt.
     
  3. Kari

    Kari Fanatiek lid

    Sep 21, 2006
    1,363
    5
    38
    twinkle star, dank je, zat ik ook al aan te denken. Ik leg haar straks lekker in mijn bed, en als ik zelf naar bed ga maak ik haar wakker en laat ik haar naar haar eigen bedje gaan.
     
  4. twinkle star

    twinkle star Niet meer actief

    Onze meid is 6, ik vroeg haar hoe ze heette en toen hoorde ik een diepe zucht, daarna het antwoord. Toen vroeg ik in welke klas ze zat en hoe haar vriendje heette. Ze zei mam.....waarom vraag je dat eigenlijk, dat weet je toch zelf wel?!

    Ja hoor.... Duidelijk.....niks aan de hand hahaha
     
  5. Nova81

    Nova81 VIP lid

    Nov 18, 2009
    5,879
    1
    36
    Haha, geweldig!!
    Dan weet je in ieder geval dat er niks aan de hand is...:D
     
  6. Eppo82

    Eppo82 VIP lid

    Jun 25, 2007
    15,234
    6,094
    113
    Ik denk dat het wel losloopt, omdat ze niet buiten bewustzijn is geweest.
    Als ze nu draaierig of misselijk wordt (of zelfs moet spugen) zou ik het wel doen.
    Maar je kan het voor jezelf nog wel even doen, als dat je geruster maakt. :)

    (Hier namelijk een mannetje die regelmatig een klapper maakt, dus ik sta er denk ik wat makkelijker in ;))
     
  7. Lola1982

    Lola1982 VIP lid

    Jul 16, 2007
    18,000
    1,841
    113
    Gister ook zoiets meegemaakt met mijn tuttebel. Mevrouwtje rende keihard tegen een muur. Een bult op d´r voorhoofd waar je u tegen zegt. Ik heb haar om die reden in mijn bed gelegd, heb haar ook even wakker gemaakt, maar ze reageerde goed.
     
  8. Kari

    Kari Fanatiek lid

    Sep 21, 2006
    1,363
    5
    38
    ok, fijn jullie reacties. Voel me al wat geruster. Heb niks aan haar gemerkt en ik maak haar vanavond wakker. Als ze net zo chagarijnig reageert als anders (als ik haar uit haar slaap haal) kan ik mijn lol op vanavond ;)
     
  9. Cygnet2

    Cygnet2 Niet meer actief

    Een medische vraag moet je aan een arts stellen.
     
  10. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    Jan 19, 2009
    11,632
    0
    0
    Docente
    Ik zou haar gewoon als je zelf naar bed gaat even wakker maken, al lijkt me dat meer voor jouw geruststelling dan dat het nodig zal zijn.

    Hier wordt regelmatig gestuitert, hou zelf meer de richtlijn aan als ze nog geen 1-1,5 zijn wel even regelmatig wakker maken omdat ze zelf niets aangeven.

    (al is mijn dochter nooit alert als ik haar wakker maakt, ze slaapwandelt bij wijze van eerst het hele huis door voor ze de wc vindt :D)
     
  11. marilouise

    marilouise Niet meer actief

    je kan toch even info inwinnen, neem aan dat ze anders echt wel een dokter had gebeld of 112 !

    is soms even fijn toch raad van andere mama's en ook ik zou gewoon voor je eigen gevoel even kort wakker maken en een vraag stellen.
     
  12. ma1

    ma1 Fanatiek lid

    Mar 14, 2010
    1,211
    0
    0
    mmmm......rare reactie
     
  13. beautiful

    beautiful Actief lid

    Feb 10, 2012
    102
    0
    0
    NULL
    NULL
    ik zou haar als je twijfelt wel wakker maken.. bulten kunnen ook van binnenuit zitten als je ze niet ziet.. word meestal wel door de arts aanbevolen bij echt een harde klap om de 2 uur. miss even de huisartsenpost bellen om het hun te vragen?
     
  14. Kari

    Kari Fanatiek lid

    Sep 21, 2006
    1,363
    5
    38
    Goedemorgen, ik heb haar gisteravond laat wakker gemaakt, vroeg haar hoe ze heette en op welke school ze zat. Ze keek me aan of ik wel helemaal spoorde maar ze gaf keurig antwoord ;)

    Nou helemaal goed, ben gerust gaan slapen. Dank voor de tips.
     
  15. mamavanKeano87

    mamavanKeano87 Fanatiek lid

    Feb 13, 2009
    1,491
    1
    0
    Schoonheidsspecialiste
    Hihihi dan is het goed :D
     
  16. ma1

    ma1 Fanatiek lid

    Mar 14, 2010
    1,211
    0
    0
    Fijn dat alles goed is
     
  17. beautiful

    beautiful Actief lid

    Feb 10, 2012
    102
    0
    0
    NULL
    NULL
    fijn dat het goed gegaan is!
     
  18. janineke

    janineke Actief lid

    Dec 15, 2010
    376
    0
    0
    NULL
    Limburg
    Fijn dat het goed is gegaan.
     

Share This Page