Nee, niet de bevalling, maar de telefoontjes Ik ben nu vandaag 38 weken en sinds gisteren zijn de balangstellende telefoontjes begonnen en WhatsApp: Hoe gaat het nu?? Is het al begonnen?? Bij de eerste heb ik dat dus niet gehad ivm de vroeggeboorte. Ik kan er nu (nog) wel om lachen.
haha ik had het ook, maar rond de uitgerekende datum werd het erg stil en de dagen daarna ook. Uiteindelijk pas met 41 wk bevallen!
Ik werd daar helemaal krankzinnig van. Ik ging maar vier dagen over tijd maar ik wilde ZO graag bevallen, was zo nieuwsgierig en verveelde me dood, zo in mijn eentje de hele dag thuis. Wist ik veel wanneer het zou beginnen!
das hier al paar weken bezig, ik zit er niks mee in maar wel int weekend om 8u smsen en als ik dan niet meteen antwoord ze bellen en heel het huis wakker en humeurig is
Bah, vreselijk! Ik werd ingeleid door de eerdere zwangerschappen en iedereen vroeg maar of we al wisten wanneer! Ik hen dus in het ziekenhuis op fb gezeten, zodat niemand erachter kwam! stom genoeg merkte er niemand dat ik na de bevalling stilte hield en kwamen ze daar pas achter toen ik na 5 dagen een berichtje schreef dat hij was geboren en dat we eerst rustig hadden genoten met familie! Succes, ik werd er echt zo zenuwachtig van!
Leuk he? Tenminste nu nog wel. Ik had al weeen op de dag voordat ik uitgerekend was en heb nog 3 vriendinnen een sms gestuurd (zij smste mij op dat moment of het al begonnen was) nee hoor alles is nog rustig ow en ja hoor als ik me morgen nog goed voel mag je gerust langs komen op de koffie. Ik had op dat moment echt geen zin dat iedereen zou bellen/smssen terwijl ik mn best lag te doen. Alleen mn schoonouders wisten het en bij mn vriend op zn werk ( de weeen zetten niet door en hij is gewoon gaan werken (wilde helemaal alleen zijn toen hahaha) xx
ik kon er niet meer tegen na twee weken. met 39 weken heb ik mn tel uitgedaan en in de la gelegd. ik had tenslotte verplichte bedRUST dus ze moesten me ook maar met rust laten daarna gingen ze mn vriend smssen, bellen e.d. die zei al snel "als je een kaartje in de bus hebt is het geboren en kan je bellen om wat af te spreken. wil je niet meer horen!"
Ohh ik heb wel gelachen om die berichtjes. Sommige mensen belden ook echt "zomaar", durfden niet eerlijk te vragen of ze al was geboren of dat er iets gaande was. Zo grappig! Anderen zijn vaak net zo nieuwsgierig als jij zelf! Ik vond het tenminste nog wel leuk. Maar ik kan me voorstellen dat wanneer je overtijd gaat... Grrr!
Gelukkig heb ik een vrij nuchtere familie.... afgelopen week zei mn zusje nog... "Ja we wilden niet elke dag nieuwsgierig aan de telefoon hangen hoor" Bij mn zusje heb ik die kans hoegenaamd niet gekregen die is 34+5 al bevallen ivm HELPP
Ja in het begin is het nog leuk..... maar als je over de 41 weken gaat.... Als je belt, denken ze dat je bevalling begonnen is.... als je niet snel genoeg opneemt, denken ze dat je bevalling begonnen is... als je niets post (hyves, fb), denken ze dat je bevalling begonnen is..... durfde op geven moment niemand meer te bellen.... zelfs mn vent niet, want zelfs die werd nerveus..... (dochter kwam met 41+5)....
Ik had ook een hoop van die telefoontjes. Niemand wist echter dat ik ingeleid zou worden tot op de dag zelf. Nu ben ik met 39+2 bevallen dus zoveel telefoontjes heb ik niet gehad.
Nu kun je er nig om lachen, zal vast niet kang duren. Bij mijn tweede begonnen ze al met 34 weken, terwijl mijn oudste gewoon met 40+0 geboren is! Heb mijn telefoon gewoon uitgezet en op facebook gezet dat ik nog niet aan het bevallen was en dat ze er vanzelf wel achter zouden komen wanneer dat wel het geval zou zijn.
Ja, het is nu nog leuk. Zodra ik er gek van ga worden, dan zal ik het inderdaad ook ff zeggen en op FB en Hyves zetten.
Ik krijg op facebook berichtjes zoals: het is al een dag stil op je facebook, zijn jullie al aan het genieten van de kleine? En dat terwijl ik niet eens elke dag iets op facebook zet... Krijg elke dag wel een smsje van m'n moeder en m'n beste vriendin, maar verder valt het hier nog wel mee eigenlijk.
Mijn vriendinnen denken ook dat wanneer ik niet snel genoeg reageer op een ping of whatsapp bericht dat ik stiekem aan het bevallen ben. Verder kreeg ik vandaag de domste vraag van allemaal: Wanneer ga je bevallen? (bloedserieus) Toen heb ik geantwoord als pasen en pinksteren op dezelfde dag valt..... Ik kreeg de vraag wel van iemand die altijd domme vragen stelt, dus niet denken dat ik een botte heks ben ofzo
Vreselijk vond ik dat! Ik had voorweeën op 26w en ben op 41w bevallen... Je wil niet weten hoe lang ik telefoons en sms'en heb gehad
ooh gatver! Bij mij zijn de voorweeen pas sinds zaterdag begonnen en ben er nu al flauw van. Kan me er licht iets bij voorstellen hoe gek jij er dan wel niet van werd
Bij mij waren ze wel niet pijnlijk, maar omdat ik ze zo goed als niet voelde, heb ik 2 weken moeten rusten. Daarna moest ik terug aan't werk (leuke regeling hier in B... ) omdat de bm-hals nog goed was...
Dat is wel een hele domme vraag idd! Mijn zus is een weekje verder zwanger dan ik en de baas van mijn zwager heeft nu al een paar keer gevraagd aan hem wanneer mijn zus zal gaan bevallen?!?! Die man heeft zelf ook kids. Wel al veel ouder, maar ik snap dat dus niet he. Erg dom.