whoe hoe ik heb een echo gehad met een bewegend kindje en ben 6 dagen vooruit gezet ik ben nu 10 weken en 6 dagen zwanger... nu nog 1 week en 1 dag en ik ben bij de 12 weken !
dAnkje wel . even oftopic ik heb je andere topic gelezen en wil je even laten weten dat ik je een onzettende sterke vrouw vind
Kom net terug van de gyno. Ben daar helemaal ingestort toen de vraag kwam of we een pauze in gaan lassen of niet. Mijn gyno wist natuurlijk niet wat er vorige week allemaal gebeurt is. Moet opnieuw bloedprikken voor chromosomen en stolling (kan zijn dat de vorige keer te kort is geweest na de mk) en glucose + schildklier. Ik baal wel want vorig jaar kreeg ik ook een rek. van rond de 400 euro allebei ons eigen risico.
Jaaaaa missy!!! Gefeliciteerd!!!! Echt super voor je!!! Zomerrr kan me voorstellen dat je t (even) niet meer trok. Ben benieuwd wat er uit de onderzoeken gaat komen..
Joehoeee!! Missy Maaike, superrrr!! Eindelijk eens goed nieuws, je verdient het meid! Ik hoop dat jullie snel kunnen genieten. Vier het maar even flink! @Zomerr dikke knuffel meis...
Hoi meiden, hier nog steeds ziek helaas, maar even tussendoor... Zomerr, meis, hele dikke knuff voor jou. Hopelijk komt alles alsnog op zijn pootjes terecht. Missy, gefeliciteerd meis!
Missy wat een fantastisch nieuws Zomer een dikke knuffel voor jou. Ik lees af en toe, maar heb weinig te melden. Ik ben ongesteld geworden zoals ik verwachtte, dus geen teleurstelling. Verder doet het werken me goed, heerlijk om weer een doel te hebben en structuur.
@missy: wat een geweldig nieuws!! @Zomer: ik ben geloof ik één van de weinige die geen idee heeft wat er speelt bij je. Omdat ik het ook zo naar vond om niet te reageren op je berichtjes, hou ik het maar even bij; veel sterkte! Hier: moet morgen om 10.30 in het ziekenhuis zijn voor de curretage. Zie er toch weer een beetje tegenop.
Missy: gefeliciteerd!! Wat heerlijk om zo'n goede bevestiging te krijgen! Y30: succes morgen, logisch dat je er tegenop ziet, het is ook gewoon zwaar balen dat het zo moet lopen... Hoop voor je dat het snel morgenavond is... Lfs babss.
Zomerr, ik begrijp dat er een hoop narigheid speelt bij je.. weet ook niet precies wat en hoe maar ook ik geef een een virtuele knuffel omdat uk denk dat je die wel kunt gebruiken..
Hier gaat het redelijk goed. Nog steeds niet veel kwaaltjes, maar dat hoeft natuurlijk ook niet perse. Zou wel willen dat het vast vrijdag was... En maak me met vlagen toch een beetje zorgen over de (iets te korte) termijn van de vorige echo. Zat namelijk nog even terug te rekenen en als die 6wk3dg van de vorige echo zou kloppen, dan zou ik positief getest hebben met 3 wk1dg... en dat lijkt me sterk. Dus ik hoop dat ik er vrijdag toch een paar dagen bij krijg... Lfs babss.
@Missy: wat geweldig meis! Ben zo blij voor je! @Zomerrr:wat moeilijk toch allemaal meis,dikke knufff @Meleka: fijn dat je zo van je werk geniet! @Babbs:we duimen voor een goede echo meis! @Y30: hoe ist met jou? Nog zo down? @Leonieke: jij zat vorige week ook niet lekker in je vel,hoe gaat het nu?
@babs: Ik duim met je mee voor vrijdag. Ik kan me heel goed voorstellen dat het formaat van het vruchtje je toch bezighoud. Hopelijk is alles goed!! @hoop: Ik kan helaas niet zeggen dat ik me al veel beter voel. Hopelijk komt dat na morgen.