@pcootje waar heb jij de vinrose vandaan? weten jullie die vinrosejurk nog die vorig jaar iedereen bestelde die heeft ze afgelopen vakantie tenerife daar op het strand gedragen over haar bikini heen wel wat kort maar stond pittig zou m wel een maat of 2 groter willen hebben waar koop je nu vinrose?
Lieve dames, ik weet dat dit het shop à holic forum is, toch heb ik een off-topic vraagje Ik vroeg mij af of jullie iemand in de omgeving kennen die een novasure behandeling heeft gehad en hoe de ervaring was. Ik moet deze behandeling ondergaan ( of heel misschien wordt het een baarmoederverwijdering) NovaSure
djmomo waarom kut? Hoe weet je dat trouwens? mirell lief! Dat vinrose jurkje gaat emma echt niet meer passen. Ik had hem trouwens in een andere kleur. Ik heb geen idee waar je vinrose kan kopen. wonderteam ik heb geen idee wat dat is. Maar waarom dat?
Rustig vandaag! Wonderteam, ik heb er nog nooit van gehoord.. Slc, staat pittig hoor! Ooh, ik ben helemaal verliefd op een Jottum jumpsuit, maar hij is bijna 80 euro.. Maar hij blijft in m'n hoofd zitten. Ik heb wel nog een waardebon. Weten jullie of je bij kleertjes.com met zowel een waardebon als de kortingscode kan bestellen? Want dan is het een stuk leuker!
ik kreeg een nieuwsbrief. en ik moet donderdag al vroeg de deur uit, en ben pas tegen de middag op kantoor. hopelijk is er dan nog wat over.
sweetbel, geen idee. Maar je kunt het toch proberen in te voeren bij kleertjes, dan zie je vanzelf of hij beide kortingen pakt. Lijkt mij wel, want eigenlijk alleen de code is een korting, de waardebon geldt toch gewoon als betaalmiddel?
zit ff bij kleertjes te kijken. Zie dat ik nog 42 euro aan waardebonnen op heb staan... Eens kijken of ik wat leuks zie
@debby, ik heb al 15 jaar zware menstruatieproblemen. ( gemiddeld 2 wkn per maand ongesteld en daartussen tussentijdse bloedingen) ook heb ik al 2 baarmoederontstekingen gehad. Nu hebben we eigenlijk alles al geprobeerd en komen we in deze fase aan zeg maar.
ben ook benieuwd wonderteam. Heb jij last van ernstige bloedingen enzo? thanx iedereen voor de reacties. Vind de foto met kleur zo in de avond niet echt handig en mooi. Maar gaat om t idee. Ketting is ook van kixx en van het merk mimpi. Wist niet dat dat verkochten but i love it! And she ook hahahaa
@ Lynn, thx voor de info. Dan misschien toch maar gewoon een 104 voor Lisa. @ Virginie, beterschap!! @ SLC, leuk!! @ Madliefke, spannend!!! Ik ben benieuwd!!