wanneer frikandel?

Discussion in 'Voeding' started by robijntje1982, Feb 14, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. robijntje1982

    robijntje1982 Niet meer actief

    vanaf wanneer mag een kind eigenlijk een frikandel hebben?
    niet om wekelijks te eten maar af en toe een stukje
     
  2. Eylem

    Eylem Niet meer actief

    Tsja....vanaf 1 jaar kan het niet veel kwaad denk ik. Alleen is een frikandel wel echt afvalvlees, zou het zelf niet snel aan mijn kind geven, het draagt niet veel bij. Als wij een keertje wat halen bij de snackbar krijgt mijn dochtertje een stukje kaassoufle van mij.
     
  3. cc93

    cc93 Bekend lid

    Oct 10, 2010
    996
    2
    18
    #3 cc93, Feb 14, 2012
    Last edited: Feb 14, 2012
    Vanaf 1 jaar mogen ze in principe alles (met de pot mee eten, nog wel opletten met zout). Dus ja, lijkt me dan meer een kwestie van of je je kind het wil geven. Denk dat er veel zullen zijn die er langer mee wachten.
    Moet bekennen dat ik heel toevallig dit weekend mijn dochter voor het eerst een stukje frikadel heb gegeven (ze is net 11 maanden). Denk persoonlijk dat het niet echt kwaad kan.
     
  4. Duchess

    Duchess VIP lid

    Jan 26, 2006
    11,503
    3
    38
    Eindhoven
    Onze dochter heeft ik denk een week of 3 terug voor het eerst frikandel gegeten... kipfrikandel dan wel. :)
     
  5. sandraske

    sandraske VIP lid

    Jul 23, 2010
    14,043
    0
    0
    Noord-Brabant
    Onze dochter heeft hetnog nooit op maar het mag gewoon vanaf het jaar. Als we frietjes eten, krijgt ze kipnuggets ofzoiets..
     
  6. robijntje1982

    robijntje1982 Niet meer actief

    oke bedankt voor jullie antwoorden, het gaat namelijk om zijn verjaardag. hij wil op dit moment al alles hebben wat wij ook hebben dus zaten er dus aan te denken om op zijn verjaardag heb voor het eerst een stukje frikandel te geven
     
  7. Cygnet2

    Cygnet2 Niet meer actief

    Uh nooit? hahaha.. ik vind het echt geen eten.

    Hier in ieder geval nog nooit gehad (hoewel papa ze wel graag eet.. één keer per maand ofzo)
     
  8. Marlous28

    Marlous28 Fanatiek lid

    May 5, 2010
    2,645
    0
    36
    Twente
    In principe mag het va de eerste verjaardag. Wij eten zelf nooit frikandel dus de kans is klein dat dochterlief dat gauw zal eten. Ik vind kipnuggets wel een goed alternatief.
     
  9. nikkie83

    nikkie83 Fanatiek lid

    Jun 16, 2007
    2,054
    2
    0
    tussen hier en daar
    kipnuggets en frikandel is het zelfde alle 2 afval vlees ,
    ik maak tegenwoordig zelf kipnuggets :) met visbakmeel :) en stukjes kipfilet

    mijn kinderen houden niet zo van frikandellen vriend wel die kan er 3 na elkaar op :S
     
  10. robijntje1982

    robijntje1982 Niet meer actief

    mijn man eet als hij het op de heupen heeft 6 achterelkaar op:$
     
  11. adi

    adi Niet meer actief

    Mijn dochter heeft toevallig twee weken geleden een paar happen gehad van haar oom. Van een frikandel speciaal zelfs haha.
    Maar in principe geven we dat niet. Als we bij een snackbar eten krijgen ze frietjes, gegrilde kippenpoot of anders een rundvlees hamburger van de grillplaat.
     
  12. Hester

    Hester Niet meer actief

    Jeetje robijntje dat jouw man er 6 kan eten na elkaar! :$

    Onze zoon heeft nog nooit een frikadel gegeten (hij is nu bijna 5 jaar) maar dat komt doordat we dat soort dingen zelf ook nooit eten. In principe kan het volgens mij vanaf 1 jaar dus eet smakelijk ;)
     

Share This Page