23ste moet ik terug, dan controleren ze het weer. De gyn controleert bij elke controle me urine. Sinds de 2-2e kwam het er dus uit dat er suiker in urine zat... ik ben benieuwd wat een `dieet` in houd... misschien kan ik er al wat aan doen? xxx
@bloem ik heb dat gevoel ook nog niet hoor, ben meer verliefd op de kleine kleertjes die overal en nergens rondzwerven en dan vooral die kleine schoentjes die hier op de schouw staan kan me echt niet voorstellen dat er in mei iemand is die dat gaat passen verder...... ik had vandaag al een baaldagje, ging ik boodschapjes halen nadat mijn vriend thuis was (had de auto nodig) kom ik bij de auto met een kar vol spullen, blijkt de achterbak helemaal vol te liggen,ondertussen begon het keihard te regenen dus ik alles op de voorstoel enz gestapeld en inmiddels zeiknat kom ik thuis met een stronthumeur, komt vriendlief niet even helpen (wat hij normaal wel doet), dus de helft van de boodschappen laten staan (zware spullen) toen ik eenmaal al het koelspul enz had opgeruimd maakt vriendlief een opmerking dat ik wat sjaggie overkwam, naja toen sprong ik natuurlijk even uit me naad helaas is hij de hele avond sjaggie gebleven want hij kwam ook al niet thuis met een leuk humeur maaar we hebben net wel de box in elkaar gezet
Hier wel al helemaal verliefd op de uk! Net zulk rot nieuws.. Blegh helemaal onderste boven.. De vriendin van mn ex (ruim 27 wk zwanger) heeft gister te horen gekregen dat de kleine is overleden.. Gets zulk nieuws zet je meteen weer op de grond!
@ miffy, kan me goed voorstellen dat je dan niet echt blij bent, heb het zelf ook een keer gehad een wagen vol boodschappen doe ik de kofferbak open lag ie helemaal vol met zijn troep. Toen ook maar alles op de achterbank en passagiers stoel gelegd. maar dat zijn van die momentjes:x @ Bloem ja was wel blij hoor dat ie nog steeds een jongen was en ik had je toen geloof ik ook een pbtje gestuurd met de naam, maar zal het zo nog een keertje doen, want echt ik gun iedereen een leuke en fijne kraamtijd en dat heb je met haar gewoon niet. Je komt met haar niet aan je rust, je moet alles zelf doen en zij gaat tv kijken, maar krijgt daar ondertussen wel voor betaald. Ohja en wat fijn dat jullie uit de naam zijn. Wij hebben ook een naam die we zelf mooi vinden, maar het is een naam die je eigenlijk nooit hoort, dus ben vooral benieuwd wat anderen erover zeggen. Denk dat vooral ouderen moeite hebben met uitspreken. Morgen een dag alleen met de jongens, ben benieuwd hoe het gaat aangezien ik nu al bijna niet meer kan lopen.
@bloem ooooohw wat lief!!! hier doet we niet aan valentijn.......dus niks gekregen heb toen straks wel cake gebakken in de vorm van een hart
Priscilla wat een heftig nieuws bahbah!! Valentijn hier een lieve grote kaart van vriendlief gekregen van winnie the pooh ( zoals sommig weten van de fotos mijn verslaving) En het nieuws dat we dit weekend heerlijk saampies zijn eindelijk!! Verder loopt mijn vriendin die nu net 28 wkn zwanger is al met ontsluiting van 4cm maar de gyn zegt dat t ook een geiiriteerde baarmoedermond kan zijn ( nou schiet mij maar lek snap er niks van) hoop echt dat haar wonder blijft zitten totdat het officieel mag komen!! Liefsss
@Miekr, gelukkig het is nog steeds een HIJ! Leuk he, om zo een beeld van je kindje te krijgen. @Ludora, dat begint er al mooi uit te zien! Kast en commode passen inderdaad prima bij elkaar. @Bloem, haha dat was ik die dat zei. Hihi mannen.. Maar fijn dat de naam nu echt vaststaat! @Verliefdheid voor baby, ik ben nu ook nog meer verliefd op mijn zwangerschap, buik en roze spulletjes dan echt op mijn kindje zelf. Maar geloof me, dat veranderd op slag als je je kindje in het echt ziet @Valentijn, we doen er officieel niet aan, maar mn mannetje kwam toch met een bos rozen aanzetten De lieverd! En morgen gaan we uit eten, maar dat is omdat we dan 7,5 jaar samen zijn en dat vonden we wel weer eens een goede gelegenheid voor een avondje uit! @Priscilla, poeh wat een naar nieuws, kan me voorstellen dat je er zelf ook flink van slag van bent.. Nu gauw naar bed..
Hier ook geen verliefdheid, had ik bij de eerste ook niet echt moet ik zeggen. Dat kwam pas na zn geboorte. Het is nu nog zo onwerkelijk allemaal.. ik voel hem wel en weet dat hij in mn buik zit, maar ik heb nog niet zo'n gevoel van "oh wat hou ik van je". Maar dat komt goed hoor, want dat gevoel heb ik bij mn oudste sinds zn geboorte wel iedere dag Miekr wat een opluchting dat het nog steeds een jongen is! Dat zou wat zijn geweest zeg, ben je er net aan gewend dat het een jongen is en dan blijkt het toch een meid te zijn. Gelukkig niet en nu heb je tenminste zekerheid! @ludora: je zou idd niet zeggen dat de kast en commode niet bij elkaar horen! Ziet er mooi uit! @valentijn: deden we hier niet aan, vinden we allebei onzin. Vervelend nieuws van priscilla en mamajolanda.. doet me weer realiseren hoeveel er eigenlijk mis kan gaan tijdens een zwangerschap en wat een wonder het is als het allemaal goed gaat! Sterkte allebei en mamajolanda ik hoop dat het kindje nog wel een tijdje blijft zitten! Hier weer een rotnacht gehad zeg.. verschrikkelijk. Ben van half 12 tot 3 uur wakker geweest van de pijn en daarna heb ik ook telkens maar kleine beetjes geslapen tot ik weer moest draaien van de pijn. Wordt vandaag geen fijne dag dus. Maar goed, deze dag gaat ook wel weer voorbij.
Verliefdheid niet echt, maar wel heel erg het gevoel dat ik het kleine in mn buik moet beschermen. Voel me best kwetsbaar de laatste weken. Kan niet wachten op het moment hem in real life te kunnen zien, maar zal toch ook de bewegingen in mn buik wel missen. Miekr, fijn heh dat het dan nog steeds een jongen was. Was ook bang voor dat het ineens een meisje zou zijn, je hoort het soms toch nog wel. Een meid zou ook wel weer wennen, maar je stelt je zo ergens op in. Priscilla en mamajolanda, getver zeg!!! Verschrikkelijk!! Daro, niet fijn dus! Hoop dat je vanavond de kans hebt een beetje vroeg onder de wol te kruipen dan. Hier gisteren weer naar de vk geweest. Ze heeft de ligging van de kleine kunnen bepalen. Lag op dat moment met zn hoofdje beneden en zn billen rechtsboven en benen links. Dacht zelf ook al wel zoiets, vind het soms wel moeilijk te bepalen of de bollen in mn buik nou het hoofd of de billen zijn Volgende week woensdag weer bloedprikken voor mn rhesus-C.
Ff klaagbericht de hormonsters hebben onaangekondigd besloten om vandaag mij lastig te vallen. Niets is goed en jank overal om en mijn zoon werkt de laatste week ook weer flink tegen opa en oma een mailtje gestuurd of hij morgen na school naar hun kan en daar meteen blijft slapen. Ben ik ff van hem af en hij van zijn mopperende moeder. Zal voor hem denk ik ook niet fijn zijn als ik op alles wat hij doet en zegt (nu kan dat 9vande 10x niet wat hij doet) reageer. En vriendlief is half Aan het werk en vhalf zijn ouders aan het helpen met verhuizen dus daar heb ik ook geen drol aan. Klaagbericht uit UWV heeft zojuist gebeld, ze weet genoeg en wenste mij ondanks de pijn toch een fijne verlof toe. Dus dat was een fijn telefoontje om te hebben.
Wat gaaf miekr!En duidelijk een jongen haha.Nou weet je het iig zeker.Hier is ook goed te zien dat beeb op vooral zijn broertje lijkt,prachtig en bijzonder dat we dat nu al weten hihi
Mooi Ludora!! Ik weet niet of nog rustiger aan doen de oplossing is.Denk dat het iig een goed begin is.En helaas,het is niet anders.Dan kunnen we er maar beter het beste van maken toch
Wat je zou kunnen doen is iig goed op je suikers letten.Kiezen voor donkerbruin brood,geen zoet beleg.Geen nutteloze suikers uit koekjes,snoepjes enz. Verder zou ik nog niet gaan.Ik mag bijv geen fruit meer eten (zitten erg veel suikers in),maar dat zou ik echt niet zonder overleg met een dietiste gaan scrappen.Mss wel als je veel sapjes drinkt daar iets in minderen. En als dat niet genoeg is echt in overleg met een dietiste.
Hebben jullie dit ook Als ik op mijn linkerzijde lig is de kleine meid aan het verbouwen en op mijn rug is ze vrijwel stil??