Februari mama's 2010, deel 13!

Discussie in 'De mama's' gestart door knorretje84, 7 feb 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Back

    Back Fanatiek lid

    14 jul 2011
    1.973
    0
    0
    Werk en vrije tijd
    Gouderak
    Deze eigenwijze troel kleed zich helemaal zelf aan en uit. en helpen is geen optie. als je vraagd of je moet helpen is het: "nee mama, L helpen"ze begrijpt nietd at het dan is L zelf doen :D
     
  2. JaDeBo

    JaDeBo Niet meer actief

    Graag gedaan hoor... doe het met plezier!! Nu maar hopen dat je het wat vind... hihihi!! Trouwens gewoon richting v........?
     
  3. Back

    Back Fanatiek lid

    14 jul 2011
    1.973
    0
    0
    Werk en vrije tijd
    Gouderak
    Zo weer bij.

    Zo dus naar de reintergratie en dan op de terug weg de auto ophalen en de getuigenverklaring van gisteren tekenen. Meteen even de laatste dingetjes bij de Aldi halen voor zaterdag.

    Spreek jullie dus later!

    o, gisteren trowuens eindelijk de brief van het CB gekregen. 8 maart mag ze komen. Moest wel lachen om de vragenlijst die erbij zat, kan ze dit, kan ze dat...stond een beetje versteld van de "makkelijkheidsgraad" maar oke ;)

    komt mooi uit dat ik de afspraak heb, kan ik meteen daar ook aangeven wat betreft mijn gesprek van gisteren ;)
     
  4. Back

    Back Fanatiek lid

    14 jul 2011
    1.973
    0
    0
    Werk en vrije tijd
    Gouderak
    :D dat zal echt wel hoor! ben eigenlijk al heel blij dat ik het zelf niet hoef te doen :) heb het zo druk deze week!

    En ja gewoon op adres V ;)
     
  5. JaDeBo

    JaDeBo Niet meer actief

    Dan komt het vast goed ;)
     
  6. guppekop

    guppekop VIP lid

    28 aug 2009
    13.271
    1
    0
    varend op schip
    @ladytijger, knuf!

    @duster, jep, je kan goed zien dat ze dezelfde vader en moeder hebben:D

    @bel, fijn dat je zo enthousiast bent over je baan!

    @knor, leuke foto's! vooral die voetjes tegen elkaar, leuk!

    @belleke, tgaat goed hier hoor! vooral nu Joos er is gaat het beter dan eerst, neemt toch stukje stress weg! en we doen nu vaker spelletjes enzo savonds dus minder tijd om hier te hangen;)

    @donder ja groot weer he! zo rond de 7kilo zit ze nu. En beweeglijk! nie normaal meer:D
    congressen: kllinkt niet leuk, hou niet van bezuinigen:p
    aaah, beetje moe meisje! lief!

    @jodel, sokken, (onder)broek en schoenen gaan hier goed, trui en jas heeft hij moeite mee

    @nou, daniel mocht komen vandaag:) hij had geen tijd om afscheid te nemen. Heb net ff gebeld en hij doet het super! Had lekker met de auto's gespeeld en nu gingen ze fruit eten en dan nog buiten spelen
     
  7. mommy1983

    mommy1983 VIP lid

    30 mrt 2009
    12.507
    5
    38
    zo als het goed is mag ik vandaag naar huis!!! ik wacht nog op de internist.
    Maar de verpleegkundige zei dat ze geen stenen gezien hadden en ook geen andere rare dingen. Me bloedwaardes waren gezakt waarschijnlijk is het wel een steen geweest maar is die er weer doorheen geschoten.
    Maar mijn vraag aan haar is hoe gaan we dit voorkomen ik heb geen galblaas meer... en heb niet zo zin om heel me leven zo in het zh te liggen met stenen dat is echt geen leven hoor. ben afgelopen 2 jaar al 6x opgenomen geweest en dan tel ik alle ziekenhuis,ha,seh,hap enz bezoeken er nog niet bij!
    Ik heb gewoon het gevoel dat ik geen leven heb! soms zie ik het ook allemaal niet meer zo zitten moet ik eerlijk toegeven.
     
  8. guppekop

    guppekop VIP lid

    28 aug 2009
    13.271
    1
    0
    varend op schip
    ninja, fijnn dat jre wss naar huis mag!
     
  9. nelta

    nelta VIP lid

    28 apr 2009
    18.625
    9.137
    113
    Vrouw
    Rotterdam
    Zo rust in de tent :D

    Nu maar eens een poging doen tot bijlezen.
     
  10. 1Dondersteen

    1Dondersteen VIP lid

    10 nov 2008
    14.905
    0
    0
    @ Ninja, fijn dat je naar huis mag. Maar ik hoop dat de internist met een oplossing gaat komen. want dit is idd niet leuk.
    Laat je niet het laantje uitsturen. Eis een verklaring en oplossing.
    sterkte lieverd!
     
  11. LiLaLief

    LiLaLief VIP lid

    1 jan 2009
    6.729
    0
    36
  12. nelta

    nelta VIP lid

    28 apr 2009
    18.625
    9.137
    113
    Vrouw
    Rotterdam
    Gup, kan Daniel nog naar de psz? Oh ik lees het al. Mooi dat hij het naar zn zin heeft.

    Ladytijger, knuf. Ik vind begrafenissen ook altijd erg emotioneel.

    Bellie, wat fijn dat het goed bevalt op je werk.

    Ld, fijn dat je gisteren een goede echo had. Hopelijk kan dat eiwit verder geen kwaad. Wanneer hoor je daar meer over? En ik hoop dat je vannacht wel goed hebt geslapen.

    Knor, wat een prachtige foto’s zeg. Wat is ze nog lekker klein. En zo’n eerste week vliegt echt voorbij. Wel jammer, wat het is zo’n bijzondere tijd.

    Donder, zulke congressen zijn idd niet boeiend, gaap. Ik heb veel liever dat het over vakinhoudelijke onderwerpen gaat.

    Supermummy, wel je traktaties spammen straks ;)

    Jodel, Stijn lukt dat nog niet echt. Uitrekken wel redelijk, maar aantrekken is nog erg lastig.

    Back, dat is idd wel een goed idee om samen naar de mw te gaan. Ik hoop echt dat ze wat voor jullie kunnen betekenen.

    Ninja, fijn dat je weer naar huis mag. Groot gelijk dat je wilt dat het nu echt uitgezocht wordt, want zo kan het toch ook niet verder.

    Hier gisterenavond beetje dipje, hoop zo dat Noor snel een beetje in een lekker ritme komt. Ik zie er ook echt tegen op om weer te gaan werken daardoor. Er zit ook echt wel vooruitgang in, maar als ze dan weer s avonds aan het huilen is en niets helpt, weet ik het soms ook niet meer.
    Gelukkig heeft ze ons vannacht lekker laten slapen, weer 6,5 uur ertussen, dus dat begint erop te lijken. Vanmorgen ook een klein uurtje in de wieg geslapen en ze slaapt nu op mn schoot, ik ga dr zo proberen over te leggen. Stijn ligt er ook al vanaf half 11 in, die was mn toch een partij vervelend, gooien, stampen enz.
    Vanmiddag met Stijn en Noor naar de kinderboerderij, ben benieuwd hoe dat gaat, in mn eentje met 2 kids. Noor in de draagdoek en Stijn laat ik gewoon rondlopen. Daarna door naar mn schoonouders, wat daar kan ik mee-eten, want manlief is weer eens weg s avonds……
    Morgenochtend moeten we naar de kinderarts met Noor, best wel spannend.
     
  13. Jodelahiti

    Jodelahiti Fanatiek lid

    10 jun 2009
    1.779
    0
    0
    Brabant!
    Bell, succes met het uitzoeken van een pak! En wie weet heb je iets aan de pakjes van Back...

    Ninja, goed dat je weer naar huis mag! Maar ja, inderdaad wel balen dat je er steeds zo veel mee bezig moet zijn. Was het allemaal maar eens afgelopen he! Beterschap!

    Knor, ik heb je foto's gezien net. Oooh wat een schatjes zijn het toch die 2 kleintjes van jullie. Hele mooie foto's!

    Nelta, veel succes morgen bij de kinderarts. Kan me voorstellen dat je er tegen op ziet om weer aan het werk te gaan als het ritme nog wat rommelig verloopt en ze 's avonds zo huilt...


    Bedankt voor jullie aankleed-reacties. Ik heb Olivier vanochtend zijn broek gegeven om zelf aan te trekken en het eerste wat hij ermee deed was weggooien en ' nee mama' zeggen. Whahaha, goeie eerste zet he?

    Verder ga ik morgen naar een psycholoog. Gisteren bloed laten prikken maar ik denk dat het toch psychisch is, mijn geheugen en hartkloppingen.
    Tis ook niet niks: studeren, 3 kinderen, 4 mnd zonder huis gezeten, net verhuisd, bijna verbouwen, werken maar daar niet naar mijn zin, middelste met adhd.....en dan een gezellige peuterpuber waar ik eigenlijk alleen maar van geniet maar wat wel een handenbindertje is.

    Ach ja, komt wel goed!
     
  14. nelta

    nelta VIP lid

    28 apr 2009
    18.625
    9.137
    113
    Vrouw
    Rotterdam
    Jodel, succes morgen.

    Hier slaapt Stijn inmiddels al 3 uur en een kwartier. Noor had helaas minder zin in slapen, maar die ligt nu net weer ff te slapen in de box. Zou het kunnen nu ze er s nachts wat langer tussen laat zitten, ze overdag vaker komt, om de 2-2.5 uur?
     
  15. guppekop

    guppekop VIP lid

    28 aug 2009
    13.271
    1
    0
    varend op schip
    jodel, succes morgen!

    nelta, wou dat daniel ook eens ging slapen, die is moe van vanochtend maar wil niet gaan slapen!:(
     
  16. guppekop

    guppekop VIP lid

    28 aug 2009
    13.271
    1
    0
    varend op schip
    is trouwens goed mogelijk hoor dat ze overdag meer wil drinken om aan de hoeveelheid te komen als ze snachts langer ertussen laat
     
  17. nelta

    nelta VIP lid

    28 apr 2009
    18.625
    9.137
    113
    Vrouw
    Rotterdam

    Hmm, werkt het niet om hem op bed te leggen. Stijn vindt het soms ook niet leuk terwijl hij wel moe is, maar zodra ik de kamer uitstap is meneer al vertrokken.

    Maar hij heeft het wel naar zn zin gehad?


    Bah ik wil straks naar de kinderboerderij, begint het te regenen nu:(
     
  18. JaDeBo

    JaDeBo Niet meer actief

    Zo wat een drukje dagje zo... hihih!! Vanochtend begonnen met opruimen ook speelgoed ed van de kids... en moet zeggen dat het nu op iets begint te lijken, wat een ruimte ineens :)! Een en ander aan spullen beneden in box zetten... En ook nog opgeschoten met traktatie... goed bezig he?!

    Zometeen ff boodschappen doen en bumba slingers scoren... hihiih!!Alleen nog even bedenken wat we gaan eten vanavond.

    @ Nelta kan heel goed hoor, dat ze 's nachts meer tussen laat en overdag soort van inhaalt :) Balen he van de regen, regent hier ook.

    @ Gup en hoe vond Daniel het?!

    @ Jodel succes!! Komt vast goed ;)
     
  19. guppekop

    guppekop VIP lid

    28 aug 2009
    13.271
    1
    0
    varend op schip
    hij heeft genoten! morgen is er weer een plekje over dus mag hij weer:)

    @nelta, ik had hem op bed gelegt, maar hij kwam er bijna gelijk weer uit. Ga het nu nog wel keer proberen alstie een schone luier aan heb, ik ruik nl wat
     
  20. guppekop

    guppekop VIP lid

    28 aug 2009
    13.271
    1
    0
    varend op schip
    aah de schat! hij pakt zn rugtasje en schoentjes en doet ze om/aan, al pratend: kindjes auto tassss kindjes appel tas.
    Die heeft het duidelijk naar zn zin gehad!
     

Deel Deze Pagina