Bevallen dames van de verlengde wachtbank deel 3!

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door one of kind, 5 dec 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Elin26

    Elin26 Fanatiek lid

    3 dec 2007
    1.306
    0
    0
    Twente
    Sinja, super mooie score! Hopelijk morgen ook positief nieuws! Spannend!!! Duim ook voor je door!
     
  2. Traantje

    Traantje Bekend lid

    26 nov 2008
    785
    0
    0
    Oost-Gelderland
    @Sinja: wat een mooie score zeg. Nu hopen op mooie embryo's en een nog mooiere baby :D

    @hier: gisteren op controle geweest bij de gynaecoloog. Ze baalde er wel flink van dat Jelte het zo slecht deed na de geboorte. Ze had ' mijn geval' nog besproken op een congres en gevraagd wat ze anders had kunnen doen. De conclusie was eigenlijk niets, misschien hadden ze een week moeten wachten. Ach achteraf is het altijd makkelijk praten. Hij doet het nu weer goed. Het bleek ook dat een andere gyn terug was gekomen van vakantie omdat degene die de ks in eerste instantie zou doen het niet aandurfde.
    Ze heeft nog een echo gemaakt omdat ik af en toe nog wat bruinverlies heb en ze zag nog wat vocht in mijn baarmoeder en een nog wat rommelige binnenwand. Gelukkig geen placentarest net als bij Jenna. Het moet wel binnen 4 weken stoppen, anders moet ik terugkomen.
    Vandaag om 9 uur moeten weer met Jelte op controle bij de kinderarts. Ben heel benieuwd....jullie horen het straks weer!
     
  3. kleintjevoorons

    kleintjevoorons Fanatiek lid

    9 mei 2008
    4.173
    2
    38
    Onderzoeker
    Noord-Brabant
    Traantje, succes bij de kinderarts!!

    Nightelf, ik kolf nu 75 cc een uur na de ochtendvoeding. Gisteren nog even contact gehad met mijn lk. En ze had gelukkig weer goede tips. En jou kolfschema gebruikte ik al ;).

    Nou straks kennismaking bij de opvang.
     
  4. Zora

    Zora VIP lid

    12 jun 2007
    11.369
    2
    36
    Haai!

    Jewel: Fijn dat het beter gaat met L.uuk. Hopelijk leert hij snel beter uit een flesje drinken.

    Kleintje: Hoe was het kennismaken bij de opvang?

    Traantje: Hoe was het bij de kinderarts? Hopelijk stopt het bruinverlies binnen 4 weken en hoef je verder geen rompslpmp aan je lijf.

    Sinja: Prachtige score meid, hopelijk ook een mooi aantal bevruchtingen straks.

    Verder niet zoveel terug gelezen sorry.

    Gister met Sara naar de HA geweest omdat ze 's nachts blijft hoesten ondanks de druppels en poeders die ik heb geprobeerd. Ze heeft waarschijnlijk een luchtweginfectie en heeft nu een babypuffer mee. Hopelijk gaat het dan weer wat beter ook met slapen 's nachts.

    Verder lekker aan het junken hier inderdaad. Moet zeggen dat ik tot nu er nog heel relaxed insta en er minder mee bezig ben dan vorige poging. Hopelijk blijft dat zo.
     
  5. Elin26

    Elin26 Fanatiek lid

    3 dec 2007
    1.306
    0
    0
    Twente
    Was even benieuwd of er al sinjanieuws was.

    Zora, hopelijk helpen de pufjes gauw. Wanneer moet jij weer naar t zh voor een echo? Spannend weer hoor!

    Kleintje, hoe is het gegaan vanochtend?

    Traantje, hoe was het bij de kinderarts?

    Ga snel verder, ben witlof met ham en kaas aan t maken.
     
  6. Nightelf79

    Nightelf79 Fanatiek lid

    31 dec 2008
    2.346
    0
    0
    Radiologisch laborant
    Kleintje: als je een uur na de ochtendvoeding kolft, is dit toch helemaal geen gekke opbrengst?

    Traantje: hoe was het ibj de kinderarts?

    Zora: junkie :D Wat goed dat je er deze keer zo nuchter instaat, heb je al een fm gehad?

    Sinja: heb je al wat gehoord over het aantal bevruchtingen?

    Vanochtend de groeiecho gehad en ons kleintje heeft ene mooie groeisprut gemaakt. Het extra rustig aan doen heeft dus goed geholpen. We zijn zo blij, we kunnen nu uitgaan van een geboortegewicht rond de 6 pond, als het in deze lijn door blijft groeien.

    Ben nu ook officieel met verlof!!! Mn manager vroeg vanochtend of ik vrijdag vrij wil en heb daar geen nee tegen gezegd :D
     
  7. kleintjevoorons

    kleintjevoorons Fanatiek lid

    9 mei 2008
    4.173
    2
    38
    Onderzoeker
    Noord-Brabant
    Op de opvang was leuk. We weten natuurlijk al hoe het gaat. Alleen een andere groep. Wel oudere leidsters dat vind ik wel fijn. Vooral besproken wat betreft de borstvoeding. Vind het wel spannend. Omdat je op je werk nog met de voeding van je kind bezig bent. Maar kan daar ook een voeding in de vriezer gooien voor nood. Dat is wel fijn want dan verspil ik geen bv.

    Net bij Ikea cadeautjes voor mau gekocht. Vriendlief gaat een keukentje maken en had mini pannetjes en keukengerei gekocht. En ben er achter dat ze bij onze Ikea in het restaurant een speciale borstvoedings hoek hebben. Echt relaxt. Kon daar rustig voeden. Er kwamen alleen af en toe wat verdwaalde kids voorbij.

    Nou hier heeft er een honger.
     
  8. Zora

    Zora VIP lid

    12 jun 2007
    11.369
    2
    36
    Elin: Hmmmm lekker witlof met ham en kaas. Wij eten sla met opgebakken aardappelen en vissticks. Lekker makkelijk want ik moet vanavond weg.

    FM heb ik pas op 2-3, volgende week begin ik pas met de Puregon erbij.

    Kleintje: Fijn dat het bezoek aan de opvang leuk was. Scheelt inderdaad dat je het al kent natuurlijk.

    Nightelf: Hmmm heerlijk officieel verlof. En fijn dat kleine uk lekker gegroeid is. 6 pond is heel mooi.

    Nou, ik ben weer weg...
     
  9. mammma2

    mammma2 VIP lid

    13 aug 2008
    6.372
    0
    36
    Sinja, mooie opbrengst!! Weet je al meer???

    Nightelf, goed nieuws van de groeiecho! Nu rustig aan blijven doen he.

    Houd t verder hierbij. Ben vandaag een beetje zielig...ben nl WEER vd trap gevallen!! Deze keer zonder kinderen in armen en/of buik gelukkig, alleen ben ik er wat erger aan toe. De spieren bij mn schouderblad zijn behoorlijk gekneusd volgens mij. Auto rijden deed pijn, net als Daan tillen bijv! Niet echt best. Het wordt ook al blauw daar... Kont ook beurs, net als mn scheenbeen. Denk dus niet dat ik kan hardlopen vandaag.
    Nog wel bij de gyn geweest vandaag. Ik ga aan de Cerazette pil omdat die alleen progesteron bevat. Hopelijk blijven dan de tussentijdse bloedingen weg...
     
  10. kleintjevoorons

    kleintjevoorons Fanatiek lid

    9 mei 2008
    4.173
    2
    38
    Onderzoeker
    Noord-Brabant
    Suus, misschien moet je zon trapliftje kopen. Wel veilig :p. Nee..... Vervelend....... Maar gelukkig geen kids of ongeboren baby's betrokken.

    Lekker druk hieronder!
     
  11. mammma2

    mammma2 VIP lid

    13 aug 2008
    6.372
    0
    36
    Zit er wel aan te denken om de trap te bekleden...maar we hebben net zo'n mooie trap!! In 2008 bij de verbouwing mooie houten overzettreden erop laten zetten, met antislipstrip... :(;)
     
  12. Jewel83

    Jewel83 Fanatiek lid

    22 jan 2009
    1.847
    0
    36
    Ai Suus, dat klinkt idd niet fijn :( Gelukkig niet met kindjes maar leuk is het natuurlijk nooit. Zou maar even rustig aan doen de komende dagen. En hopelijk werkt deze pil goed voor je, hier nog niet ongesteld en ik hoop ook nog lang nog niet ;)

    Sinja, wat een mooie score zeg!! En al meer nieuws over de bevruchtingen?

    Nightelf, ik zou ook geen nee zeggen tegen een dagje vrij! Heerlijk dat je nu dan al verlof hebt! En fijn dat jullie meisje weer gegroeid is, nu de laatste weken ook nog lekker rustig aan doen en wie weet wordt het een 8 ponder :D ;) hihi, nee hoor...6 pond zou hartstikke mooi zijn!

    Zora, fijn dat je zo relaxt in deze poging staat. En dat junken went idd altijd snel ;) Heb je trouwens last van de meds?

    Kleintje, bedankt voor de tips maar L.uuk zuigt juist geen vacuüm tijdens het drinken, ook niet aan de borst. Soms wel dan heeft hij wel goed beet maar vaak heeft hij hem gewoon los in de mond, hij drinkt dan wel goed dus opzich geeft het niet zoveel maar om een flesje te drinken moet hij het dus wel doen. Ik hoop dat het door de spruw komt want hij heeft een tijdje terug wel een paar keer uit een fles gedronken, ging ook niet geweldig maar hij dronk tenminste. Vanavond maar weer oefenen met fles.
    En ik kolf na de voeding ook maar weinig, dus 75cc na een uur vind ik ook een goede opbrengst hoor! Krijg hier binnenkort een dubbele elektrische kolf van mijn s-zus maar moet je dan ook via een schema kolven? Ik heb trouwens een hekel aan kolven, kan mij niet snel genoeg gaan ;)

    Elin, hoe maak je dat trouwens witlof met ham en kaas? Vind witlof eigenlijk niet lekker maar wil het toch eens proberen, maar geen idee hoe ik dat klaar moet maken....
     
  13. Traantje

    Traantje Bekend lid

    26 nov 2008
    785
    0
    0
    Oost-Gelderland
    @kleintje: ik vind 75 ml een uur na de voeding niet slecht hoor! Ik kolf altijd ipv een voeding (zeker nu met die tepelkloof) en kolf dan heel verschillend hoor. De ene keer 150 ml uit één borst en de volgende keer maar 75 ml uit diezelfde borst. Je moet ook bedenken dat borstgevoede kinderen anders drinken dan flesgevoede kinderen. Ze drinken namelijk dan geen vaste hoeveelheden, dus elke keer hetzelfde...

    @Sinja: hadden jullie veel bevruchtingen?

    @Jewel: witlof met ham en kaas is heel makkelijk te maken. Witlof heel koken met de onderkant er af. 2 plakken ham per stronk eromheen en in een ovenschaal. Sausje koken van melk, bloem en kaas en dit eroverheen gieten. Even onder de grill in de oven en klaar!!!

    @Zora: fijn dat je er nu zo relaxt in staat!!

    @onsw: wat ellendig dat het weer niet goed gaat tussen jullie... gaat het zich deze keer ook oplossen?

    @hier: gisteren naar de kinderarts geweest en Jelte hoeft niet terug te komen. Ze vond het erg knap dat we het thuis gered hadden met het RS-virus van hem. Hij woog nu bijna 4200 gram en is dus in een week zo'n 400 gram aangekomen :D. En in 7 weken tijd al 1600 gram !!!! Zijn fontanel was ok, we moeten alleen zijn schedelgroei in de gaten houden.
    Nou, Jelte zijn voeding zal inmiddels wel gezakt zijn. Ik ga hem terug leggen in de wieg en zelf ook weer slapen.
     
  14. kleintjevoorons

    kleintjevoorons Fanatiek lid

    9 mei 2008
    4.173
    2
    38
    Onderzoeker
    Noord-Brabant
    Traantje, Ok fijn! Ik had net een uurtje na de voeding 85 cc. Dus daar was ik ook wel blij mee. Ben nu een voorraad aan het aanleggen. Op advies van de lk nu elke ochtend na de ochtend voeding kolven. En ik merk dat met kolven ik nu ook een toeschietreflex voel. Dat had ik eerst nooit. Gaat gelukkig steeds makkelijker. Maar ik ben zo'n stresskip dat ik me nu al zorgen maak dat ik straks te weinig kolf voor R.einout als ik weer werk. Maar volgens mij gaat het wel goed komen. Zeker als ik thuis nog wat extra kolf op mijn niet werk dagen.
    En goed zeg dat J.elte zo opknapt! En zo goed aangekomen. Is zeker zo omdat je zo alert bent geweest op zijn voeding. daar mag je dan ook wel weer trots op zijn.

    Sinja, Ik ben ook benieuwd naar de bevruchtingen. En wanneer is dan de evt. terugplaatsing?

    Jewel, Ik had nog steeds die 160 cc van jou in mijn achterhoofd. Misschien dat ik daarom teleurgesteld was in mijn eigen productie. Maar dat valt dus allemaal wel mee :):). Hoe ga jij dat straks eigenlijk doen met je werk? Want je hebt niet echt een vaste werkplek. Moet je dan bij een client kolven? Of in de auto ofzo? En witlof. Ik doe hetzelfde als traantje maar dan geen sausje maar gewoon kaas strooien over de witlofrolletjes waar ham om heen zit. Moet alleen wel de witlof goed laten uitlekken anders wordt het zo'n kleffe zooi.
    Ow en mijn vader had zaterdag de route van de elfstedentocht geschaatst. Had er dik 15 uur op gedaan. Die van '86 '87 en '97 had hij in ongeveer 12 uur gereden. Alleen nu was zijn vriendin mee. Wel een super sporttype maar ze schaatst pas sinds vorig jaar.

    Onsw, vervelend dat het allemaal zo rommelt bij jullie. Hopelijk is het tijdelijk en gaat het over. Maar de ICSI zit nu even in de wacht?

    Suus, je kan ook antislip sokken/sloffen aan doen. Is iig goedkoper :p:p

    Nou straks ff naar het centrumpje om een carnavalspakje te kopen bij de hema, voor M.aurits. Hopelijk hebben ze er nog. Hij mag morgen verkleed naar de opvang en we gaan zaterdag de optocht kijken bij mijn schoonouders. (ondertussen even M.aurits corrigeren, hij wou op de caviakooi klimmen :S). En zag net dat ik het geld van de yoga terug heb gekregen van de verzekering.........dat wordt weer spenden :):).

    NOu ik ga Mau zijn luier verschonen en dan eens naar buiten.
     
  15. mammma2

    mammma2 VIP lid

    13 aug 2008
    6.372
    0
    36
    Kleintje, ik vond je traplift een beter idee ;) maar denk dat ik een offerte ga aanvragen voor een echte lift in ons huis. Hoeven de kinderen ook geen trappen meer te lopen, nog makkelijker :)

    Grappig dat ze overal aan carnaval doen hè! Bij ons aankomende dinsdag verkleed op kdv. :)
    En dat gekolf komt echt wel goed hoor. Er hangt dan niet eert een uur ervoor een kind aan je tiet hè!!

    Traantje, lekker tijdstip :) Zag al geen whatsapp van vannacht maar je bent dus gaan Zp-en tijdens de nachtvoeding ;)

    Hier redelijk bont en blauw. Heb 4 blauwe plekken op rug, kont en bovenbeen. Fijn...NOT! Strax maar even wandelen naar een winkel hier in de buurt om voor mezelf te shoppen. Sinds m'n dieet al 3 kilo kwijt!! Nog 8 te gaan, bij voorkeur, en 4.5 tot m'n oude gewicht. Ben echt blij dat t zo goed gaat!!!
     
  16. kleintjevoorons

    kleintjevoorons Fanatiek lid

    9 mei 2008
    4.173
    2
    38
    Onderzoeker
    Noord-Brabant
    Suus, wij hadden een klein liftje in onze flat. Waar je wat boodschappen naar boven kon doen. Alleen onderhoud was te duur dus hebben ze het dicht gemaakt.
     
  17. Loesie1982

    Loesie1982 VIP lid

    25 dec 2008
    5.486
    0
    0
    Juffrouw
    Overijssel
    Hai dames,

    Was ik ook weer!!!!:D

    Suus, wat vervelend dat je alweer van de trap bent gevallen. Hoop dat het snel beter wordt met je schouder, want dat is toch wel onhandig met 2 kids!

    Nightelf, lekker verlof!!!!! Heerlijk hoor! En wat leuk dat je zo geniet met Amber! En natuurlijk dat de kleine een groeispurt heeft gemaakt! Wat goed!!!!!

    Jewel, fijn dat het beter gaat met L.uuk's eczeem! En dat hij zo'n vrolijk manneke is! Ik kan je niet goed helpen met de speenvraag, omdat S.iem niet lang bv heeft gehad en vrijwel meteen de fles goed aanpakte! Hopelijk ligt het aan de spruw en gaat dat snel over en de rest dus beter!

    Traantje, ik hoop dat het snel beter gaat met de bloedingen enz! Wel fijn dat er geen placentaresten meer zaten! Goed dat ze je zo in de gaten houden...en achteraf is altijd makkelijker praten he, maar hopen dat Jelte nu de stijgende lijn doorzet!!!!

    Zora, Sara luchtweginfectie, bah! S.iem heeft hier ook al zo'n puffer liggen. 2 zelfs! Maar heb het nooit lang gedaan. Het hing meestal samen met een verkoudheid en als die over was, was het hoesten ook over!
    Wanneer is bij jou de volgende stap? Andere spuiten of fm?

    Sinja, ben wel superbenieuwd hoor! De score van 17 eicellen is in ieder geval prachtig!!!!!

    Kleintje, fijn dat het weer goed voelde op het kdv! Nog eventjes dus! Gaat hard hoor!
    Bij ons dinsdag ook carnaval op school! Bleeeeh! Is wel mijn laatste dag voor de klas, daarna ga ik administratieve dingen doen en kinderen individueel begeleiden, dus het is eigenlijk ook wel een leuke afsluiter. Maar ben nooit zo van carnaval!

    Onsw, wat naar dat het nog steeds niet goed gaat tussen jullie. Dat is natuurlijk niet wat je gehoopt had! Lastig hoor!
    Iemand vroeg het al, maar jullie zijn nog in therapie?!
    En hoe denken jullie nu over een 2e kindje?

    Elin, haaai! Wat had je laatst een gaaf filmpje op fb staan van O.laf en papa die schik hadden!!!!

    Pat, bedankt voor je pbtje! Haha, sms was idd te lang! Toch is het wel zo dat als ze koemelkallergie hebben ze ook via de moeder er last van kunnen hebben. Is dat bij Jewel ook niet zo?
    Misschien kun je eens proberen om melkproducten te laten staan.
    Ik hoop natuurlijk dat het wat anders onschuldigs is en dat het gewoon snel overgaat!!!!

    Majo, haaai, hoe gaat het met jou?!? Alweer helemaal in de startblokken of ben je alweer begonnen?

    Suus, weet niet of het door jouw verhaal over de trap komt, maar ineens staat hier dan een advertentie voor een traprenovatie boven! haha!

    Lelie, hai!!! Zag op fb dat S.ofie nu een sprijdbroekje heeft! Wat vindt ze ervan, heeft ze er last van?!

    eeeuuuhhh...heb ik nu iedereen gehad?!

    Met S.iem gaat het super! We hebben nu het idee dat hij tarwe en soja-allergie heeft. Want hij bleef maar verkouden. Zijn naar een bioresonantietherapeute geweest en zij kwam daar mee. Ze was toen ook degene die zei dat hij een koemelkallergie had.

    Nu hebben we de tarwe en soja 1,5 week geleden de deur uit gedaan en hebben we een ontzettend vrolijk kind zonder snottebellen!!!! Dus we hebben wel het idee dat het helpt.
    We doen alleen met het avondeten niet zo streng, want tarwe zit in zoveel producten, maar overdag krijgt hij yoghurt, liga 1e stap (=zonder tarwe) speltbrood en gewoon fruit...en hij doet het er heel goed op!

    Hij begint steeds meer te kletsen en ook al echte woordjes:
    papa, mama, die, aaai (als hij naar de hond gaat) haai en dan zwaaien, drie (ik tel heel vaak tot 3 en als ik begin dan roept hij al drie), taard=paard, kikker! Echt zo leuk!!!!!
    Hij snapt als ik zeg: pak maar een boekje of doe je speen maar uit.
    We staan steeds meer versteld!

    Moet wel zeggen dat ik echt (en manlief ook) heel veel tegen hem praat, alles benoemen enz en we merken toch wel dat dat echt werkt!
    Ben supertrots!!!:D:D:D

    Met de baby gaat het ook heel goed! Groeit goed, schopt veel, voel hem/haar echt supervaak, dus dat is heerlijk!

    Alleen met mijzelf gaat het steeds slechter. Ik kan nu niet meer normaal functioneren zonder pijn. Dus dat is wel zwaar. Vandaag en morgen en zaterdag ben ik alleen. (zaterdag alleen de ochtend, moet manlief werken, maar die zijn juist het zwaarst)
    Dan trek ik het bijna niet, maar ja, je moet! S.iem kan nog moeilijk alleen spelen, dus wil wel constant aandacht. Maar hij is wel superlief, dus het is ook wel gezellig!

    Probeer toch zoveel mogelijk te genieten omdat het mijn laatste zwangerschap zal zijn!

    Vroeg ik me laatst nog af, zijn er nog meiden die voor een 3e kindje willen gaan?!

    Ik ga even languit een tukkie doen!

    Fijne dag allemaal!

    Liefs Loesie
     
  18. Sinja

    Sinja Fanatiek lid

    4 feb 2007
    1.910
    0
    36
    Utrecht/Gelderland
    Hè meiden,

    Maar weer op iPad omdat we og geen nieuwe laptop hebben... Heel irritant!

    Loesie wat fijn dat t zo goed gaat met Siem!! Maar wat ontzettend vervelend dat jij weer zoveel pijn hebt :( Voor jullie dus geen 3e kindje? In gedachte zou ik over paar jaar nog we een 3e willen, maar heb nu al 4 pogingen achter de rug en vind t lichamelijk best heftig. Dus als er een 3e komt kan t alleen als we cryo's gaan hebben (tot nu toe nog nooit gehad) of als de techniek enorm vooruitgaat en t allemaal veel makkelijker zonder giga veel hormonen zou kunnen. Maar anders (hopelijk) 2 kindjes. Nu eerst nog zwanger worden.... Bijzaak ;)

    Suus, jeetje zeg! Even schrikken. Gelukkig niets gebroken of met kindjes. Maar vast erg pijnlijk!

    Kleintje, fijn dat de opvang goed beviel.en kolven p je werk, knap hoor! T leek mij altijd een heel gedoe en moest er iet aan denken toen!

    Nightelf, VERLOF!!!! Wat heerlijk. En jullie kleintje ook goed gegroeid!

    Traantje, Fijn da t nu zo goed gaat met Jelte en hij zo goed is aangekomen. Hoe is t met Jenna?

    Zora ook alweer aan t spuiten, succes!!!

    Jewel L.uuk ok ruw. Wat sneu! Hopelijk gaat t drinken uit flesje ook snel beter.

    Sorry, weet t verder even niet meer! Hier gaat alles super! F. Kan sinds gister haar naam zeggen. Alleen kan ze de F niet uitspreken. Dat wordt een S. Dus je vraagt: hoe heet je? Zegt ze heel schattig: Sssseeee.
    ook tegen iedereen die we tegenkomen als we haan wandelen zwaait ze en roept ze: hallo! :)

    Ennnn goed nieuws; we hebben 10 bevruchtingen!!! Zo'n hoog aantal echt nog nooit gehad. Weten niet wat we meemaken!! Nu maar hopen op goede kwaliteit, dat horen we morgen! Om 12:00 is de terugplaatsing van 2 embryo's!!
     
  19. kleintjevoorons

    kleintjevoorons Fanatiek lid

    9 mei 2008
    4.173
    2
    38
    Onderzoeker
    Noord-Brabant
    Loesie, Jeetje dat zo zwaar voor je is. Alle hulp aan pakken die je pakken kan zou ik adviseren.

    Sinja, 10 bevruchtingen!!! SUper!!! Daar moeten wel cryos bij zitten toch?

    Derde kindje, volmondig JA!! Maar eerst genieten van deze twee mannen. Mau moet op zijn minst op de basisschool zitten en het bedrijf van mijn vriend moet booming zijn (of een andere baan waar hij iig een normaal salaris krijgt voor zijn opleidingsniveau). En dan moeten we ook verhuizen (komt weer dat salaris om de hoek kijken). Dus een derde is lange termijn planning. We hebben gelukkig nog wel 2 cryo's. Dus wie weet. Alleen mocht ik daar niet zwanger van worden dan vind ik het lastig. Ik wil namelijk geen cryo's overhouden. Zou niet kunnen beslissen ze te vernietigen of naar de wetenschap doen ofzo. Voor mij is het potentieel leven. Ik ben ook heel erg tegen abortus (nee daaar gaan we geen discussie over voeren) dus ....... lastig. Zou het namelijk niet echt leuk vinden om straks wel drie kindjes te hebben maar nog 8 cryo's ofzo. Voornamelijk omdat k dan geen idee heb wat we er mee zouden moeten doen. als je er 2 over hebt zou je altijd nog kunnen overwegen om ze terug te plaatsen maar ik hoef geen octomom te worden :p:p. (hopelijk stoot ik niemand tegen het hoofd hier mee wat dat is natuurlijk niet mijn bedoeling)
     
  20. Nightelf79

    Nightelf79 Fanatiek lid

    31 dec 2008
    2.346
    0
    0
    Radiologisch laborant
    Loesie: wat enorm vervelend dat je nu al zoveel pijn hebt. Ben het helemaal met Klientje eens, zoveel mogelijk hulp aanpakken.

    Sinja: wow, 10 bevruchtingen!!!! Echt super!! Heel veel succes morgen met de tp en hopelijk krijgen jullie dan ook tehoren dat de rest allemaal ingevroren kan worden.

    Hier o zou ik ook heel erg graag een derde willen, maar manlief denkt daar helaas anders over... die vindt toch dat de mm er wel heel erg inhakt (moet je nagaan, hebben wij alleen nog maar OI gedaan) en die mk is ons ook niet licht gevallen. Hopelijk draait ie over een paar jaartjes nog bij (moet natuurlijk ook niet te lang meer duren, gezien de leeftijd).
     

Deel Deze Pagina