Februari mama's 2010, deel 13!

Discussion in 'De mama's' started by knorretje84, Feb 7, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Minimeeting in het zuiden? Ik doe mee!

    Ninja, als ik iets voor je kan doen, zeg het dan!! Ik ben maandag en woensdag ook altijd thuis. Dus als je ff gezellig koffie wilt drinken of je wilt echt even rust mag je ze gerust een keertje brengen. Je klachten klinken namelijk echt serieus en het lijkt me verschrikkelijk om je zo te voelen. Dikke knuffel!
     
  2. nelta

    nelta VIP lid

    Apr 28, 2009
    18,625
    9,137
    113
    Female
    Rotterdam
    Zo operatie poepluier van 4 dagen geslaagd. Wat een puinhoop zeg :$
     
  3. guppekop

    guppekop VIP lid

    Aug 28, 2009
    13,271
    1
    0
    varend op schip
    bloem, gezellig!

    nelta, had ze 4dagen niet gepoeperd?
     
  4. nelta

    nelta VIP lid

    Apr 28, 2009
    18,625
    9,137
    113
    Female
    Rotterdam
    Hoihoi,

    Ninja, dikke knuffel. Het is ook zwaar weer zo’n kleintje. Hopelijk kan de ha wat voor jullie betekenen zodat Evy weer lekker in dr vel zit en jij ook van dr kunt genieten.
    En ik snap wat je bedoelt dat je er anderen niet mee lastig wil vallen. Ik doe dat zelf ook niet zo plus dat andere mensen ook weer met allemaal adviezen komen, waar je totaal niet op zit te wachten of wat je allang geprobeerd hebt, daar word ik soms wel een beetje gek van.

    Bellie, wow je hebt een lange dag gemaakt, super dat je het zo naar je zin hebt.

    Mammamia, fijne vakantie, geniet ervan.

    Donder, wow wat is Ylva al groot zeg. Echt een wijsneusje idd.

    Gup, wow wat is Lydia snel, die foto’s ga ik niet aan Noor laten zien. Die moet nog even baby blijven ;).

    Back, tja toch wel spannend die operatie. Gelukkig duurt het nog ff.
     
  5. JaDeBo

    JaDeBo Niet meer actief

    Zo gaat ff taartje richting Back brengen... hij is af... :) Nu maar hopen dat ze er blij mee is ;) Hihihi!!
     
  6. nelta

    nelta VIP lid

    Apr 28, 2009
    18,625
    9,137
    113
    Female
    Rotterdam

    Stijn, dus die kon gelijk onder de douche. Noor ook al 2 keer helemaal verschoont vandaag......
     
  7. nelta

    nelta VIP lid

    Apr 28, 2009
    18,625
    9,137
    113
    Female
    Rotterdam
    #927 nelta, Feb 17, 2012
    Last edited: Feb 17, 2012
    Hier vanmorgen naar de tandarts geweest met Stijn. Zelf een gaatje en ik moet naar de preventieassistente. Stijn had er geen zin. Daarna bakkie gedaan bij mn schoonzusje, die had ook even op Noor gepast.

    Net mn werk gebeld en vrij gevraagd voor 3,5 en 10 april. Manlief neemt 12 april vrij, dus dan hoeft Noor pas 17 april naar het kdv.
     
  8. Ik heb ook het bisquit deeg voor een taartje in de oven staan. Dat is het voordeel van dagje thuis werken, heb ik dat alvast klaar staan als we vanavond de taart gaan maken.

    Ik zag alleen dat ik geen witte marsepein meer heb, dus moet vanavond toch nog even naar het winkelcentrum rijden.
     
  9. guppekop

    guppekop VIP lid

    Aug 28, 2009
    13,271
    1
    0
    varend op schip
    lekker:D
     
  10. guppekop

    guppekop VIP lid

    Aug 28, 2009
    13,271
    1
    0
    varend op schip
    ga zo dnek maar slapen als daniel en lydia het toelate, ben duizelig en heb hoofdpijn. Anders pak ik ibuprofen, dan lukt het ok wel weer paar uurtjes
     
  11. Jodelahiti

    Jodelahiti Fanatiek lid

    Jun 10, 2009
    1,779
    0
    0
    Brabant!
    Nina, wat vervelend voor jou zeg! Een hele dikke knuffel. Het valt ook allemaal niet mee als je kind continue huilt.
    Ondanks dat je er zowat doorheen zit, van harte met het feit dat je vandaag 2 jaar mama bent!!
    Happy birthday voor SEM!

    Ook happy birthday voor DEViN!!

    Nelta, gezellig poepfeest gehad vandaag zo te lezen? Hihi

    Hier: ben beetje gerust nu dat de psycholoog me heeft gedwongen mezelf ziek te melden. Al moet ik nog zien wanneer ik me dan ooit relaxed ga voelen.
    Er zijn nier meerdere mama's die gekampt hebben met overspannen zijn toch? Komt dat echt goed ?! Ben zo benijd wanneer mijn hoofd 'het weer doet'....
     
  12. Jodelahiti

    Jodelahiti Fanatiek lid

    Jun 10, 2009
    1,779
    0
    0
    Brabant!
    :( beterschap!
     
  13. Back

    Back Fanatiek lid

    Jul 14, 2011
    1,973
    0
    0
    Werk en vrije tijd
    Gouderak
    hello girls!

    even bijlezen hoor:

    SM: onwijs bedankt voor de super taart!

    Dondersteen: je mag altijd pben hoor. knuf!

    Gup en Donder: leuke spam weer!

    Bellie: fijn dat je zo'n leuke baan hebt meid! gun het je echt! Wacht niet te lang met de WW stopzetten want anders kunnen ze nog moeilijk gaan doen omdat je al eenw eek werk nu zonder het te hebben opgegeven.
    En is de politie echt zo slecht? heb er wel eens aangedacht daar et gaan werken namelijk.

    SM: van ahrte met Devin! hier ook nog even. en grappig he dat je daar dan zo bij stil staate ct. Ik was twee jaar geleden uitgebreid alles aan het schoonmaken met mijn meoder, denkende dat ik morgen ingeleid zal worden. Vaders was net thuis uit Groningen toen we om ongeveer half 10 naar het ziekenhuis reden. 00.28 uur is ze geboren :D


    Ninja: van harte met Sem zijn tweede verjaardag!

    Gup: knuf! en echt zo "zonde" voor je broertje.

    LT: zwaai en denk aan jezelf!

    Ninja: WAT?! je kind is pas een maand oud hoor! heb je dat aangegeven? Bel jij aub eens nog een keer en zeg dan het verhaal wat je hier beschrijft!~knuf!!!

    Nelta: sterkte met de poepluiers en dikke knuffel wat betrreft de arts-uitslag!

    SM: :d ik ben er heel blij mee en ik weet zeker L ook! (die mag hem lekker mrogen pas zien ;) )

    Gup: beterschap!

    Jodel: dikke knuf voor jouw. En op je vraag komt het ooit goed...eerlijk egzegd vraag ik mij dat zelf ook vaak af. Niet tenaanzien van of het goed komt met mij, maar als antwoord op de vraag komt het goed met de problemen en dingen die ervoor zorgen dat ik dat zo handel/doe/emotieel/hard of wat dan ook wordt. Hoe kan ik daar mee omgaan. En dat is een kwestie van leren. Daar zal je gaander weg met behulp van bijvoorbeeld de psycholoog wel achter komen. Maar ja, ik ebn er zelf van overtuigd dat het goed komt, als je maar weer weet welk pad je moet bewandelen. knuf!

    Hier: zo helemaal klaar en het helemaal gehad hebben. man wat ben ik moe!
     
  14. guppekop

    guppekop VIP lid

    Aug 28, 2009
    13,271
    1
    0
    varend op schip
    slapen is nog niet gelukt. Lydia slapat net pas en daniel heeft teveel energie om rustig te spelen of zelfs maar te gaan slapen;) Voor wim wegging was ik wel ff 10minuten diep onder zeil en dat heeft wel geholpen, al ben ik nog wel duizelig als ik ga staan. Vrees dat mn bloeddruk weer iets lager dan wenselijk is;) dat word weer drop eten en maar op tijd naar bed vanavond. Net the voice kids gekeken, nu nog 1 aflevering dan ben ik weer bij en kan ik met beetje geluk vanavond weer op tv volgen
     
  15. guppekop

    guppekop VIP lid

    Aug 28, 2009
    13,271
    1
    0
    varend op schip
    nelta, over poepen gesproken... ik heb lydia net ook helemaal kunnen verschonen;) zal et in de lucht zitten?:D en terwijl ik met lydia bezig was piest daniel de badkamer onder, hij wilde naar de wc maar kwam er iets te vroeg af:(
     
  16. Back

    Back Fanatiek lid

    Jul 14, 2011
    1,973
    0
    0
    Werk en vrije tijd
    Gouderak
    Zo even een nieuwe banner, andere avator volgt. Vanmorgen leuke foto gemaakt maar camera ligt op het kdv ;)
     
  17. JaDeBo

    JaDeBo Niet meer actief

    Back: graag gedaan!! :) Ben blij dat je hem leuk vind!! Owja nog thnxx voor je kaart!

    Hier: net slingers opgehangen, waren net binnen... Zo nog ff naar supermarkt voor laatste dingen en dan kids ophalen. Cadeautjes staan ook al klaar!!

    Voel me ontzettend misselijk... bahhh al heel de dag.. gadver! Na eten maar douchen en naar bed.

    Nelta & Ninja thnxx voor jullie kaartjes!
     
  18. nelta

    nelta VIP lid

    Apr 28, 2009
    18,625
    9,137
    113
    Female
    Rotterdam

    ik heb noor net ook weer helemaal verschoond....
     
  19. guppekop

    guppekop VIP lid

    Aug 28, 2009
    13,271
    1
    0
    varend op schip
    heb er spijt van dat ik daniel vanochtend niet heb wakker gemaakt! hij loopt nu heel de tijd "kindjes! kindjes!" te roepen met zn tas op zn rug:( vind het zo sneu!
     
  20. guppekop

    guppekop VIP lid

    Aug 28, 2009
    13,271
    1
    0
    varend op schip
    nelta, zou jij me ff willen bellen? kan mn mob niet vinden en wim is weg... als jij ff bel kan ik het misschien horen waar die ligt

    edit: kheb em weer:)
     

Share This Page