ja ben erg nieuwsgierig en direct, in dagelijks leven erg nieuwsgierig en niet direct haha. Ze is alweer weg? Fysio hoef ik voorlopig niet meer te volgen, zolang ik me rustig houd (lees bijna niets doen op een dag ) heb ik weinig klachten. Willen de behandelingen opsparen voor na de bevalling. Dus dat is wel lekker.
Ilonka: klinkt bekend haha, ik kreeg ook zo'n telefoontje toen ik na mijn afwezigheid weer ging werken. Alsof ze daaruit kunnen afleiden hoe het gaat, maargoed aan de andere kant wel prima dat ze je serieus nemen als je zegt dat t niet gaat en dat ze je niet dwingen om weer te gaan werken. Balen van die nachten dames. Ik had een redelijke nacht gelukkig, wel vaak wakker in de nachten (door hormonen ofzo), irritant is dat!
@ ellies nog welkom hier sorry helemaal vergeten Ja ze zijn er best makkelijk in maar ben ook eigenlijk ziek voor 2 dingen heb waarschijnlijk een onsteking in mn schouder ( in maart al een jaar) Maar daar kunnen ze pas na de zwangerschap iets aan doen was dus al een hele tijd therapeutisch aan t werk en ja nu met de rugklachten erbij... Maar t is zo moeilijk om je grenzen aan te geven maar merk gewoon dat t slechter gaat Gister ff uurtje optocht gekeken nou dat heb ik de rest van de avond geweten maja alles voor de kleine uk he
Pat,je hebt groot gelijk om behandeling op te sparen tot na de bevalling. Bij mij is de pijn eigenlijk continue,rust of geen rust.Al wordt het natuurlijk wel erger als ik iets doe.En dat iets dat is niet veel,afwassen,trap op lopen,stukje autorijden. Nah ja,het is niet anders.Ik doe wat ik doe zoveel mogelijk met mate en dat is dan ook niet veel. Ik heb trouwens een goede nacht gehad.Het kost ff wat moeite om in slaap te komen,omdat stuitersmurfje continue party time in mijn buik heeft.En als ik dan slaap en wakker schiet wil ik ook niet bewegen,dat is dan weer zo pijnlijk dat ik weer klaarwakker ben.
Hoi meiden, daar was ik weer Ik heb za+zo 2 goede dagen gehad, dus naar 3 optochten kunnen kijken met ouders+vriendlief Vandaag gaat het tot nu toe ook nog redelijk! heb alles bijgelezen via mijn tel (pffff kletskonten) maar reageer daar ff niet op, want dan zou ik weer alles moeten bijlezen omdat ik het na gister aaf niet meer weet hier iig alles goed, soms wat buikpijn, even in de gaten houden. Maar moet donderdag toch op controle dus als het te doen blijft dan bespreek ik het dan wel...
@elies, welkom @uwv, idd lekker dat ze je serieus nemen en er niet zo'n poespas van maken. @hier, net herkansing 3d echo gehad. Ze lag nu stukken beter, had alleen dr handje elke keer voor dr gezicht. Wel mooie foto's kunnen maken, die ik vanavond even zal spammen. Kan vriendlief de nieuwe camera uittesten. Pfff, ben nu wel ff trotse mama hoor, vind dr zo mooi. Vriendlief kon helaas niet mee en had geen zin om iemand anders mee te nemen. Vond het eigenlijk wel lekker, moeder/ dochtertijd. Vanavond saampjes de dvd kijken, ben benieuwd hoe vriendlief reageerd. Denk dat ie net zo trots is.
BB,super dat je een goed weekend hebt gehad! Hoop voor je dat er nog vaak zulke dagen zullen komen VMB,spam er maar op los hoor Fijn dat ze er nu beter voorlag!Kan ook zo verschillen he. Wij hadden een groeiecho,meneer lag er perfect voor.Zo duidelijk vond de echoscopiste.Dus wij de gok genomen,1,5 week later een 3d echo. Meneer lag helemaal ver weg verstopt...toch wel wat foto`s hoor.Maar iig lag hij er veel minder goed voor. 1,5 week na de 3d echo weer een groeiecho en toen lag meneer weer helemaal perfect ervoor
Mogguh meiden, Heb lekker uitgeslapen. Ik was vanmorgen vroeg wel even wakker, maar verder geen vervelende gaten in mijn nacht. @Elies, welkom! Fijn dat alles nu goed gaat vergeleken met het begin! @Ilonka, lekker zo'n kort gesprek met UWV, scheelt ook erg dat ze niet zo moeilijk doen @vmb, fijn dat je nu een betere echo had! Lekker genieten vanaaf met je kerel dus! wij krijgen woensdag de groei-echo... spannend en leuk!
uwv; belt mij pas 1maart geloof ik weer... dan heb ik ze 2mnd niet gesproken gehad. Wel een brief thuis afgelopen zatedag dat ze het loon/geld voortaan aan mij uitbetalen ipv aan mijn werk ivm stopzetten contract. Ben benieuwd of het meteen goed zal gaan! Slapen; ik mag hier echt nog niet klagen hooor! Ik slaap wel wat moeilijk in (maar was altijd eink al wel) en word 00.45 door wekker wakker, dan moet ik pil innemen, slaap meteen weer in... Dan 04.45 voor 2 pillen in te nemen(en plassen sinds 2 weken), dan vaak wel half uurtje ff wakker... en dan vanaf 7.00uur als vriendje weg gaat slaap ik vaak niet meer maar wel tot h10 lekker dutten nog... Dus mag nog niet klagen, ik slaap met kussentje van de bank onder mijn buik en een hoofdkussen tussen mijn knieeen... werkt prima. Lig ideaal!
Zo ik kom mij alleen ff snel melden. Heb 24 pagina's bijgelezen (en dan zeggen jullie dat t hier rustiger wordt) vanaf vrijdag. Heb vanaf vrijdagavond buikgriep. Gelukkig is ergste buikpijn over alleen nog wel erg last van spieren/hoofdpijn/moe. Ga maar rustig aan doen en ben vast donderdag wel weer beter voor 9mnd-beurs. (en 's middags echo! jippie) Ben wel beetje zenuwachtig voor echo omdat VK dacht dat kindje begon voor te lopen (ik weet het, beter dan achter lopen, maar ja, t moet er ook weer uit) Heb vannacht al gedroomd over groei-echo's en totaalrupturen) Dus wel spannend haha. nou ga nog ff rustig internetten en dan weer op bed denk ik.
aaah child, spannend!! Ik heb pas vorige week echt gedroomd over de baby, ik droomde dat er een voetje echt ver naar voren stak en dat ik het zo kon vastpakken (had ik vast ergens gelezen ofzo), het leek zo echt! Beterschap en hopelijk ben je donderdag weer beter! Ik ben er dan ook op de beurs
Nijntje, wat lief dat gele! Ben benieuwd naar hoe het verder word... BB fijn dat je een goed weekend hebt gehad, word nu wel eens tijd dat je je gewoon goed voelt ipv steeds misselijk en beroerd... Dromen, hier ook veel hoor. Lijken allemaal zo echt. Enne ben natuurlijk de rest alweer vergeten... Pff mn geheugen....
Dank je Alles wat blauw is, is dat turqause-aqua blauw zeg maar, die kleur gordijnen heb ik ook. Hoop ze vanmiddag te krijgen, moesten korter gemaakt worden..
Oooohh nijntje dat valt me heel erg mee hoor... vind het mooi! Zoals je het omschreef zag ik neongeel voor me hahaha. Ben ook heel benieuwd naar het eindresultaat! Essie, mooi kamertje! (leuke meubels ) Zal straks ook eens ff een foto maken, is alweer even geleden. 't is eigenlijk wel af! Alleen zijn naamslinger nog op de blauwe kasten.
ThX meiden! De kleur komt op de foto ook nog niet geheel tot z'n recht. Het is wat lichter en warmer. Maar ik houd jullie zeker op de hoogte!!! Mijn handen jeuken om te schilderen!!! @Essie, ook een mooi kamertje! Wat lieflijk en toch een beetje stoer! Vanavond gaan we de kinderwagen ophalen en nog wat spulletjes bij een studiegenootje van me. Echt, mijn nesteldrang slaat op hol!!!! Ik geef er wel aan toe, maar moet ook nog erg aan de slag met mijn huiswerk.... daar heb ik dan weer geen zin in... Gek hè! Ach, ik probeer het een beetje te verdelen, dan moet het allemaal wel gaan lukken!