Aldi irritatie !

Discussie in 'De lounge' gestart door kippiekip, 20 feb 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. kippiekip

    kippiekip Niet meer actief

    Tja, mensen he ;)
     
  2. pnirmal

    pnirmal Niet meer actief


    Weetje ik snap het wel van het personeel uit. Maar als je een band vol boodschappen hebt en ze gaan als een razende je boodschappen verplaatsen en je niet eens de tijd krijgt om bijvoorbeeld je eieren veilig te stellen dan is het einde zoek.

    Je eieren bijvoorbeeld leg je al boven op de boodschappen. Dan laad je alles op de band. En hou je al rekening met de eieren. En dan gaan ze als een razende te keer en krijg je gewoon niet eens de tijd om het goed te zetten.

    Daarom wel eens bedrijfsleider er bij gehaald. Ik snap dat het onder een bepaalde druk moet. Maar kom op zeg. Mag als klant toch we eens als koningin behandeld worden niet als een of andere idioot. haha.

    En vaak gebeuren deze dingen als de rij mega lang is. Dan is er al een tempo van schiet op ik hem meer te doen.
    :)
     
  3. LittleMonsters

    LittleMonsters Niet meer actief

    breekbare dingen zoals eieren koek etc etc leg ik als laatste op de band zodat ik het aan het einde ook weer netjes boven op mijn boodschappen kan doen..

    wij waren laatst bij de lidl mvr voor me was alles al in tassen aan het doen dus de hij moest geregeld stoppen omdat mvr alles pesies pesas in der tasje aan het doen was.. je weet het van dat soort winkels hup in je kan en bij de plank het netjes der in doen.. zat me er dood aan te ergeren ik stond zereneus 10 min te wachten ( nu had ze ook wel heel veel) de jongeman achter de kassa keek mij soms ook al een beetje hulpeloos aan :D
     
  4. pnirmal

    pnirmal Niet meer actief


    Ik snapje.

    Bij doe me boodschappen bij de auto wel verdelen. Het hoeft niet meteen in de tassen. Maar wel wil ik de tijd krijgen om me spullen normaal in me kar te laden en niet er in gooien. Dat is echt gebeurt. Want je wilt ook niet onbeleefd zijn met inladen en je wilt door werken maar je moet er wel de kans voor krijgen. haha.:)
     
  5. LittleMonsters

    LittleMonsters Niet meer actief

    maar dat snap ik hoor maar die mvr was stront vervelend dan weer het 1 der uit omdat het ander er dan niet in paste:x.. ga dan naar een ah ofzo hebben ze een lange uitloopband:D
     
  6. Akoya

    Akoya Fanatiek lid

    30 nov 2011
    2.744
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ook al had die cassiere d'r dag niet, dan nog hoeft ze zo niet tegen klanten te doen, al helemaal niet als de klant alleen maar zegt 'Het is goed zo'. Oftewel, houd het wisselgeld maar.. Dat komt toch niet frustrerend over?

    Ik vind de Aldi bij ons ook een but-winkel; verschrikkelijk onvriendelijk personeel, veel lege schappen (ook a/h begin v/d dag), producten over de datum, kapotte verpakkingen, rotte groenten en fruit, rommelig overzicht.

    Genoeg reden voor mij om wat verder door te rijden naar een andere (dan wel duurdere) supermarkt, maar daar kan ik al mijn boodschappen doen, die ik nog minimaal een week in huis kan hebben, overzichtelijk, vriendelijk en behulpzaam personeel..
     
  7. Jel

    Jel Niet meer actief

    Bij ons in de Aldi vind ik het wel even heel wat anders. Heb 1x gezien dat iets over datum was. Verder aardig personeel, groeten vriendelijk als je aan de kassa komt etc.... niks op aan te merken hoor.

    Ik zou als ik jou was een klacht indienen.
     
  8. Henkiepenkie

    Henkiepenkie Niet meer actief

    Ik herken het gelukkig ook niet. Bij ons bij de Aldi zwaaien ze naar mijn kindje als we binnenkomen. Die is dan al helemaal blij. Keurige winkel met brede paden. Oke, op maandagmorgen is er weinig groente en fruit maar goed dat weet ik nu. Op vrijdag en zaterdag ben ik ook vrij dus dan kan ik ook iets halen. Bij de kassa zijn ze ook vriendelijk, alleen moet je altijd op een voor mij onhandige manier je karretje neerzetten. Ik snap nog steeds niet waarom.
     
  9. yenolah

    yenolah Fanatiek lid

    12 dec 2008
    4.038
    83
    48
    Vrouw
    fysiotherapeut
    Caldas da Rainha
    Na die eerste zin moest ik ff lachen.
     
  10. Kolibrie

    Kolibrie VIP lid

    29 jun 2008
    5.767
    423
    83
    Vrouw
    Zuid-Holland

    Oooh, maar ik had haar baas erbij laten halen. Is ze nou helemaal?? Zo behandel je toch geen klanten! Je geeft haar zelfs nog 3 cent fooi :p Nee serieus, ik zou het wel gemeld hebben denk ik. Vind het belachelijk en heb het zelf gelukkig nooit meegemaakt. Maar ik kom dan ook neit bij de Aldi..;)
     
  11. pardoes

    pardoes VIP lid

    15 apr 2009
    7.658
    1.417
    113
    Haha tja ik ben nooit zo snel maar de jongeman die hier achter de kassa zit legt het gewoon zelf bij voorbaat al in mijn kar dus nergens last van :D.

    Tja moeilijk is dat altijd zulke dingen hier zijn ze gelukkig wel voorzichtig met eieren en fruit en en laten dat voor zich liggen en schuiven de als laatste door.
     
  12. Jel

    Jel Niet meer actief

    Haha, nu je het zegt. Kippiekip die haar ei kwijt moet. :D
     
  13. Polletjepiek

    Polletjepiek Niet meer actief

    Hier wel een goede aldi hoor. Over het algemeen aardige mensen. Ach en over dat niet-afronden. Je betaalt dan tenminste wát het daadwerkelijk kost, hoevaak er niet naar boven afgerond, betaal je meer dan eigenlijk 'nodig' is. Dan doe je dat toch in een spaarpot van jezelf of evt. kinderen, breng 1x per jaar naar de bank. Of je pint gewoon.
     
  14. Naomi86

    Naomi86 Bekend lid

    28 nov 2011
    805
    0
    16
    fulltime mama en huisvrouw
    gemeente Buren
    ik had een tijdje terug bij de aldi. een kassiere die erg moe was zei ze. vraagt ze aan haar collega die achter haar zit bij de kassa's of ze niet nog iets had om in haar neus te stoppen :O
     
  15. Henkiepenkie

    Henkiepenkie Niet meer actief

    Huh? die snap ik niet geloof ik? Bedoelde ze niet voor haar ogen, luciferhoutjes ofzo :D Dan blijven ze tenminste open, als ze zo moe was!
     
  16. Naomi86

    Naomi86 Bekend lid

    28 nov 2011
    805
    0
    16
    fulltime mama en huisvrouw
    gemeente Buren
    nee ze bedoelde toch echt speed! ik stond echt met mijn mond open naar haar te kijken:$
    en dan te bedenken dat deze aldi middenin een zeer gereformeerd dorp staat...
     
  17. LittleMonsters

    LittleMonsters Niet meer actief

    ach dat zegt ook niet altijd alles hoor...
     
  18. danip

    danip Niet meer actief

    Hier ook een flut Aldi. Veel over datum, onvriendelijk personeel, en heel rommelig. Ik ga altijd naar een ander dorp, daar is de Aldi wel prima. Maar ik blijf dat gedoe met die 1 en 2 centen vervelend vinden. Snap niet waarom ze bij de Aldi alles net ff anders moeten doen dan de rest. Eerst konden ze niet scannen, toen kon je er heel lang nog niet pinnen, en nu moeten ze weer achterblijven met centen e.d. Ik vind de Aldi een soort Amish onder de winkels. De Lidl vind ik wel netjes en redelijk up to date (voor hoever je dat over een Duitse winkel en Duitse producten kunt zeggen, okergele met oranje kussenhoezen zijn niet hip!!)

    Vind het echt onbeschoft hoe de cassiere je behandelde. Zou daar ook niet blij van worden.
     
  19. Naomi86

    Naomi86 Bekend lid

    28 nov 2011
    805
    0
    16
    fulltime mama en huisvrouw
    gemeente Buren
    nee dat snap ik. maar vond het wel een hele rare opmerking.
     
  20. LittleMonsters

    LittleMonsters Niet meer actief

    Ja zo is de jeugd van tegenwoordig een beetje denk ik..
     

Deel Deze Pagina