Wauw wat een mooie kamertjes zag ik voorbij komen! Ik word er helemaal jaloers van, vergeleken daarmee is onze kinderkamer echt een samengeraapt zooitje. Maar ja, het functioneert.. Queenmeisje, ik las nu al een paar keer dat je toestemming wilt om mee te kletsen in de club en dat je het al sinds vorig jaar probeert? Maar ik krijg geen verzoeken hoor? Kan zijn dat ik je eerder een keertje geweigerd heb, maar nu je hier meepraat mag je gewoon lid worden hoor. Stuur me maar een verzoek. Hier ook nesteldrang, wil eigenlijk alle kleertjes die ik nog van mn oudste heb wassen en waar nodig bleken, maar ja tegelijkertijd denk ik.. jeetje ik moet nog zo lang! Je moet ook iets hebben om naar uit te kijken he Heb wel afgelopen weekend wat kleertjes opgehangen in de kast, wordt het toch wel echt van! Ook opeens kriebels om toch nog een (3d?) echo te gaan doen.. maar ja dan kijk ik naar de prijzen... 55 euro voor 2d en 90 euro voor 3d.. ik vind het zoveel geld! Eigenlijk vind ik de foto's van 3d echo's nooit echt mooi dus daarom misschien toch 2d.. bij de VK krijg ik pas met 36 weken nog een echo en dat duurt me te lang! Wil gewoon even spieken! En verder ben ik happy mama want sinds een paar dagen geeft mn zoontje me zelf spontaan kusjes, dus zonder dat ik erom hoef te vragen of hem een kusje geef... oei oei zo lief! *verliefd*
Dat begint er ook al op te lijken! Heel goed dat je het zegt child ,envelop ligt hier geschreven klaar.Maar we hadden geen postzegels.Husband is nu even naar de winkel,heb hem een sms gestuurd Bijna alles is hier gesloten met carnaval,dus even afwachten of dat lukt.
Zo`n husband heb ik ook (hij is van het uit.stellen,van het ach dat komt wel)... Op zich heb ik daar nooit zoveel moeite mee,maar het maakt het wel even extra lastig om nu rustig aan te blijven doen. Dus nu helemaal niets doen jij !
Die mix is idd ook heel leuk..alleen vind ik de jongensmixen minder leuk haha.En het zou hier op een groene ruitjes muur komen (zie album).Verder hebben we veel groen,wit en rood met witte stippen (en paddestoelen)..Vandaar Is mss ook wel leuk om als kraamcadeau te vragen..Ik zou het anders niet weten geloof ik.
Heb jij die letters toen zelf bekleed? En online besteld,of enig idee of je ze zo ergens live kan kopen? Spelen is zeker een nuttige tijdbesteding hihi Dat lopen gaat vast wel goedkomen voor de bevalling Is idd wel zo ideaal toch.
Daro,hier ook twijfels gehad om wel of geen 3d echo.Toch gedaan en ondanks dat smurf er niet geweldig voorlag geen seconde spijt. Van dochter en zoon hebben we alleen 2d pretecho`s en dit voelde een beetje als de laatste kans op een 3d echo. Zijn er geen echo bureau`s die het goedkoper doen? Mss korter als die van 90,- (hier was het trouwens 75,-).
@Yupgup: Ja Rolde zegt me wel wat, woon in Drenthe. Maar niet in Rolde. (heb het opgezocht op google, dacht nl. vrij dichtbij Rolde te wonen maar het is nog bijna 50 km haha. Tot zover mijn topografisch talent) @Trotsemams: Zijn winkels met carnaval dicht?? Tja, we hebben hier niet echt carnaval (in nabijgelegen dorpen doen ze wel aan tochten, maar de winkels blijven volgens mij wel open) Postbezorging is hier niet altijd in ochtend en heb van tevoren nog echo, dus vandaar dat ik hoop dat t op tijd binnen is (is toch mooi meegenomen, zo'n avondkaart!) Thnx voor complimenten kamertje. Heb em nog ff op prive staan omdat we eerst alle meubeltjes enzo willen hebben voordat iedereen de kamer te zien krijgt (ook familie. vind t toch leuk om em helemaal 'af' te showen.) dus dan zet ik wel wat foto's in dit topic, is toch makkelijker kijken. het is iig al behoorlijk verschil.
wat een goede dag heb ik vandaag zeg! Heerlijk... babykamer en alle andere kamers boven gezogen (hard nodig!) was weg gewerkt en ook weer een beebwas erin zitten nu. vaatwasser in en uitgeruimd... met de hond eind gelopen en dadelijk ga ik avond eten proberen te eten Hopelijk blijft het (voor altijd) nog even zo... maar vaak is di,wo,do mijn slechtere dagen tijd We gaan het zien.... Wat een lekker weertje is het ook zeg! Hondje ligt al de hele dag in de zon en ik geniet van de strak blauwe lucht. De grote optocht is hier vandaag en ze hebben echt mooi weer, das zo fijn! verder weer alles gelezen, maar voelde me niet echt geroepen op een onderwerp te reageren... Bi en 9mndbeurs was vooral gesprek hihi... kan ik niet over mee praten.
Child,ja echt niet te geloven hier.En best irritant Ik geef een gil als hij op de post is.Het is voor donderdag of vrijdag toch? Is er vast op tijd BB,fijn dat het vandaag weer goed ging
Hoi dames, Ik heb niet terug gelezen. Ben doodop na weer een dagje werken. Al heb ik niet veel gedaan. Maar dat was de bedoeling. Gisteren hele discussie gehad met mijn man over de 9 maandenbeurs. We zouden samen gaan, als het ging. Maar hij vind het wel zonde van het geld als ik het maar 2 uurtjes vol zou houden. En eigenlijk ook onzin omdat we alles al hebben aangeschaft.. Mannen.. ze snappen het geloof ik niet. Dus was gisteren beetje chago daardoor... Vandaag denk ik: laat ook maar zitten. Maar wordt er niet vrolijk van! Vriendin heeft al voorgesteld om samen te gaan. Maar vind het ook zo wat om anderhalf uur te rijden voor evt. 2 uurtjes rondlopen. Met mijn man is dan nog anders. Lekker wat drinken/eten en rustig aan erover. Met een vriendin (niet zwanger oid) is het toch anders.. Weet niet goed wat ik moet... De kleine is vandaag flink actief, en man wat heb ik een honger! Nou gaat mijn man zo kijken of de AH open is hier. Op internet staan geen andere tijden ofzo bij de datum. Maar twijfel of dat ie open is ivm. carnaval (mag van mij gestolen worden) En hebben er niks uitgehaald qua vlees... En noodles blegghh zo geen zin in!!
Sam,wat balen dat je man het niet ziet zitten.Is juist hartstikke leuk en niet alleen maar om dingen aan te schaffen. Als je een gezellige vriendin hebt zou ik gewoon samen met haar gaan Kan je niet op een avond gaan? Er zijn vast nog mensen die gratis avondkaartjes over hebben,komt dat argument ook te vervallen Hier is het ook hopeloos met de winkels (supermarkt was overdag wel open,verder niets),echt irri als je niets aan carnaval doet.
@Sam: Wij hebben ook niks meer nodig, maar daar is een beurs ook niet perse voor toch? Lekker rondstruinen en samen met het kindje bezig zijn. Snap wel dat je je zo voelt. Als je het gezellig vind met vriendin, zou ik t alsnog doen hoor. Je vriendin stelt t zelf voor toch? En als ik niet zwanger was geweest, leek het mij alsnog leuk. (kijk, je krijgt mij niet mee naar een motor/autobeurs ofzo maar dit is toch leuk? en je kunt ook naar huishoudbeurs met zelfde kaartje!)
Donderdagavond willen we heen Halen ze bij jullie wel de post op dan, met carnaval? (of is carnaval morgen weer afgelopen?)
Snel even bij gelzen en snel reageren. moet aan mn eten straks weer naar mn werk voor tien-minuten gesprekken, lange dag dus. Mooie kamertjes gezien, nijntje toch? Alles geel ben benieuwd naar het eind resultaat. Letters, mn vriend gaat letters maken van mdf, dikke 2 dikke platen op elkaar. we zetten de letters dan rechtop bovenop de kast. Karwei heeft ook letters voor aan de muur he. Nou ik ga koken, doei
Gelukkig was de AH inderdaad open! Dus heerlijk varkenshaasje met champignonsaus, aardappelkroketjes en groente gegeten! JaammM!! Had ik zo een zin in! En op een avond schiet hier niet op, aangezien het anderhalf uur rijden is voor ons. Ik kijk het nog even aan, ga liever met mijn man.. vandaar...
Hallo allemaal! Hier weer een berichtje van mij... Probeer alles te lezen... niet gemakkelijk! Ga zo weer naar zwangerschapszwemmen, lekker in het warme water... Heb een paar slechte nachten gehad... nu erg moe en een enorm drukke eerste helft van de week... doorbijten! Morgen weer naar de VK. Hoop dat ze iets weet van het suikeronderzoek... Zo scharrel ik wat door! Druk weekend gehad met bezoekjes. Bij een vriendin geweest met drie kindjes. 1 jongen van 6 en een tweeling van bijna 4 jaar. Ze waren helemaal blij en wilden aan mijn buik voelen, zo schattig! Verder weinig nieuws... Sorry dat ik ff ego doe, maar ben erg moe en het lukt me nu niet.... Fijne avond!
Ik wilde dat we ook al klaar waren met de verbouwing en dat we het kamertje konden inrichten, maar helaas dit is nog niet het geval. Hopelijk is het zaterdag af met de gipsplaten en dan kan er gestuct gaan worden. Dat wordt echt tijd want heb nog maar 11 weken. Mooie kamertjes. Het wordt bij ons in ieder geval wit. Verder weet ik het nog niet.
elies welkom en gefeliciteerd! dames ik heb weer ontzettend mooie kamertjes voorbij zien komen! iedereen die naar de negenmaandenbeurs gaat alvast heel veel plezier! ik ga dondonderdag gezellig met mijn moeder! piepschuim letters vindt ik ook ontzettend leuk om daar de naam van te maken! alleen weten wij het geslacht niet dus dan moeten we er ook nog eens twee maken! maar wie weet doen we het als nog wel als het er is! morgen komen ze van de kraamzorg langs ben benieuwd!