Vrouwen die aan het afwachten zijn tot ze een Zwangerschapstest kunnen doen.

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by lovieyou, Dec 8, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Hilse

    Hilse Niet meer actief

    @Enchanted,
    welke ronde is dit?

    Ik had namelijk de ronde na het stoppen met de pil dat het heel lang duurde, had toen 40dagen!
     
  2. Enchanted

    Enchanted Niet meer actief

    Dit is mijn 3e ronde. Ik slik de pil al ruim een jaar niet meer. Vergat hem te slikken. Heb daarvoor nuva ring gebruikt, maar geen succes. Toen besloten met alles te stoppen en tijdens de seks maar met condoom te doen. Dus geen "ontpillen" deze maand. Althans, neem aan dat het geen jaar duurt ;)
     
  3. Hilse

    Hilse Niet meer actief

    Nee precies, dat zou nu wel klaar moeten zijn:)
    Vervelend he dat wachten!!
     
  4. Enchanted

    Enchanted Niet meer actief

    Behoorlijk!

    Waarschijnlijk blijft het ook uit omdat ik er nu veel mee bezig ben. Vriendinnetje net zwanger, ik over tijd, dus meer mee bezig dan voorgaande maanden. Maar negatieve testen steeds, dus mijn cyclus is gewoon langer deze maand.
     
  5. Hilse

    Hilse Niet meer actief

    Ja, ik ben er ook veel mee bezig nu. Ook vriendinnetje die zwanger is..
    Daardoor kan het inderdaad langer duren!
     
  6. lady83

    lady83 Lid

    Oct 11, 2011
    30
    0
    0
    NULL
    NULL
    @enchanted
    Maar heb je vaker gehad dat je over tijd bent dan?
    Ik ben eigenlijks nooit over tijd misschien 1 a 2 dagen maar bij deze zwangerschaps teste ik ook pas meer dan een week later licht positief, ander moet je de ha bellen als je een regelmatige cyclus hebt misschien kan hij bloed laten prikken op het HCG hormoon, het kan ook zijn dat deze bij jouw langzaam op gang komt heb ik namelijk ook.

    Succes!
     
  7. Enchanted

    Enchanted Niet meer actief

    Ik heb idd een onregelmatige cyclus. Langste is 40 dagen geweest afgelopen jaar, ruim 7 maanden terug. Ik schommel meer rond de 32 a 35 dagen.

    Ik heb vanmorgen getest, een positieve test. Ik zag heel licht een streepje. Paar extra testen gekocht, andere merken en allemaal negatief. Morgen dus weer proberen.

    Mocht het begin volgende week er nog steeds niet zijn zal ik idd langs de huisarts gaan. Dan zou mn cyclus dus 14 dagen verschoven zijn. Voor de rest kan ik alleen maar afwachten :)
     
  8. Hilse

    Hilse Niet meer actief

    @Enchanted: huh wat vaag!! Welk merk had je positief getest?
     
  9. Enchanted

    Enchanted Niet meer actief

    Kruidvat, 2x 5 euro
     
  10. lady83

    lady83 Lid

    Oct 11, 2011
    30
    0
    0
    NULL
    NULL
    @enchanted
    mag ik je al een heeel klein beetje feliciteren?...
    Ik had het nl ook met de 2v5 heeel licht positief naar ook ongeveer 10 dagen, en met andere merken negatief.

    Ik heb strakjes me 9 of 10 weken echo en ben echt super zenuwachtig of alles goed is. Na een MK vertrouw je jezelf echt niet meer. en bij 1e zs had ik het er niet over en ging er vanuit dat alles oke was, (was gelukkig ook zo) maar nu....
    @wachten tot het tijd is..
     
  11. lady83

    lady83 Lid

    Oct 11, 2011
    30
    0
    0
    NULL
    NULL
    Trouwens als je het kunt vol houden zou ik nog 2 dagen wachten met testen, dan heeft het hcg meer tijd om in hoeveelheid te stijgen.
     
  12. Hilse

    Hilse Niet meer actief

    @Lady83&enchanted, als je het vol kunt houden idd hihi:)
     
  13. Enchanted

    Enchanted Niet meer actief

    @Lady83, Dat is alles wat we kunnen he? Wachten :)

    Heel veel sterkte en heel veel succes!

    Enne, die felicitatie accepteer ik pas als ik meer positieve testen heb ;) Want ik denk echt dat ik het voorgedrukte streepje zie en niet een positief streepje zeg maar.

    en @Hilse Ik ga mn best doen! Ik wilde vanmorgen vroeg al niet testen. Dat was rond half 7. Moest plassen, maar heb maandag voor het laatst getest. Dus snel naar de wc gegaan en zitten piesen zodat ik niet meer terug kon haha. Maar paar uur later kreeg ik weer drang om te testen.

    Ik kijk even hoe het morgenochtend gaat. Hopelijk houd ik het vol!
    En ondanks dat 2 testen "maar" 5 euro zijn, is het toch steeds veel geld. Vooral als je zoals ik wat vaker test haha!
     
  14. Hilse

    Hilse Niet meer actief

    Ik denk dat je niet de enige bent die wat meer testjes gebruikt hoor, doe ik ook :p:p
    Succes met het hebben van geduld!! Zal je nodig hebben dnek ik! hihi
     
  15. lady83

    lady83 Lid

    Oct 11, 2011
    30
    0
    0
    NULL
    NULL
    Meiden

    Ik ben net bij verloskundige geweest en alles was gelukkig goed, hartje klopte en ben nu 9 weken en 3 dagen. over 3 weken heb ik weer een echo dan zal ik 12 weken zijn.
     
  16. missillie

    missillie Fanatiek lid

    Dec 12, 2008
    1,258
    0
    0
    Gelderland

    dus je word n week terug gezet...

    ooh mooi dat alles goed was;)
     
  17. Hilse

    Hilse Niet meer actief

    @Lady83: super dat alles goed is meid! Ga zo door beebje! Nu alleen nog even je banner aanpassen hihi :)
     
  18. Enchanted

    Enchanted Niet meer actief

    Zoals ik dacht, vanmorgen weer negatief getest.
     
  19. Hilse

    Hilse Niet meer actief

    Pff vervelend meid.. En nu? Zaterdag weer testen?
     
  20. Enchanted

    Enchanted Niet meer actief

    Ik weet het niet. Heb vandaag in ieder geval even flink zitten janken.
     

Share This Page