whahaha een baarstoel? Anders kun je toch ook een leuke buikschildering laten maken Eefke, en dan lekker de beurs over met je buik
buikschildering? heb hier in huis nog zat te schilderen....nee mij niet bellen voor zulke fratsen.zonde van mn tijd en geld. ach let niet op mij dames. ik ben niet helemaal zo als een ander. iedereen vind zulke dingen wel leuk dus ik zal wel niet sporen hihihi
Nou ik dacht dus ach laat ik eens gek doen ik ga! Nou mooi niet dat ik er volgend jaar weer heen ga wat een verschrikking! Je kan nog beter naar de zwarte markt in Beverwijk gaan verkopen ze precies het zelfde en het is er minder druk!
Mij ook niet meer gezien hoor! Ben 1 keer jaren geleden naar de HHB geweest, toen je nog dingen gratis kreeg/kon proeven, schijnt nu niet meer echt zo te zijn. en méééénnnnn ik vond het verschrikkelijk! er waren serieus mensen die bijna gingen vechten om een gratis bitterbal te krijgen.. Vorig jaar alleen naar de 9maandenbeurs geweest en dat vond ik ook niks aan, wel mooie koopjes gehaald wbt pap enzo voor dochter maar met een uur had ik het wel weer gezien
Ik ben 1 keer geweest met mijn moeder, omdat ik eens wou weten wat daar zo leuk aan moest zijn. Ze waarschuwde me al, het is verschrikkelijk, zelf was ze ook maar 1 keer geweest, maar wou wel met me mee hoor. Haha, het was echt erg, allemaal van die dikke reten (oke, ik heb ook een dikke reet hoor, wat dat betreft paste ik er wel tussen) in een witte legging geperst die zowat over je heen probeerden te kruipen om een gratis stukje Maitre Paul taart ofzo te bemachtigen. Nou, echt, we hebben het 1,5 uur volgehouden, de conducteur in de trein moest wel lachen om ons, zo snel zag hij ze meestal niet weer naar huis vluchten .
Eén keer geweest en eenmaal binnen richting de stand van drankjes gelopen. Wat een doffe ellende zeg.. Niet aan mij besteed!
Het leek mij ook de hel op aarde, maar ik ben vorig jaar overgehaald om mee te gaan, en het viel eigenlijk best mee. En dan waren wij geloof ik nog op de drukste avond (vrijdag) gegaan. Geen last gehad van hysterische vrouwen of gedrang. Maar als wij zagen dat het ergens heel druk was, gingen we er zelf al niet bij staan, dat scheelt. Het enige irritante vond ik al die vrouwen met kinderwagens met brullende peuters erin, die daar om 21:30 nog rondliepen. Wat heeft zo'n klein kind aan die drukte, denk ik dan. Breng 'm lekker naar de oppas en ga in je eentje. Verder vond ik het met de koopjes wel meevallen...de echt leuke dingen kosten toch weer geld, waardoor je uiteindelijk alsnog teveel geld uitgeeft. Dus tja, ik vond het best een gezellige avond. Maar om er nou hysterisch over te doen en er persé elk jaar naartoe te willen...nee. Een dagje naar de markt is in principe precies hetzelfde.
wat kunnen sommige het toch geweldig opschrijven! Nee hoor ik ga ook niet naar de hhbeurs en ook niet naar de 9 maandenbeurs en die andere beurs. Mij niet gezien.
Oh ik ga wel, en vind het heerlijk. En die trolleys...Ik neem er ook 1 mee omdat al die tasjes gaan snijden in je vingers. Ik ga voor de voerhoek zoals we dat noemen. Daar hebben ze mooie koopjes meestal en dan bedoel ik heeeeuuullle lekkere dingen voor goedkopie. En de 9 maandenbeurs, gewoon om lekker rond te snuffelen. En tussen de huisverzorging enzo.
Ik ga voor de negen maandenbeurs en neem dan meteen een kijkje bij de buren Heb nog wat dingen nodig voor ukkie straks en misschien loop ik nog ergens tegen aan, je weet maar nooit
Voor mij zou het eerder het uitje zijn waarmee ik genoeg frustratie voor een heel jaar op doe . Nee, mij niet gezien op dat soort beurzen. Vreselijk... Sowieso kan ik al niet zo heel goed tegen drukte. Heb altijd het idee dat iedereen maar één doel heeft: mij zoveel mogelijk voor de voeten lopen.
Nee hoor.....tis dus ook allemaal niet mijn ding! De geachte alleen al...daar mijn buik laten beschildereb....vreselijk!!
Oh vreselijk, mij krijg je daar met geen stok heen hoor Wat een horror. Die reclame alleen al Voor mij ook geen beurzen. Hoogstens antiek en boekenmarktjes, dat vind ik wel leuk
vind het wel leuk alleen niet ieder jaar 1x in de paar jaar ga ik heen dan blijft het voor mij leuk. Ik ga niet voor het voerhok zoals ze zeggen maar voor de andere dingen. Ik ga altijd met vriendinnen en we maken er een leuk uitje van vinden we het te druk dan vluchten we gewoon Amsterdam in Ik ga niet voor de koopjes maar meer voor de fun met mijn vriendinnen. Ik ben wel fan van de drankhoek lekker proeven gaan toch altijd met de bus
hahahahaahahah ja zo noemen wij dat onder vriendinnen. Maar je hebt er werkelijk van alles hoor...Van stegeman tot Milka en oud amsterdam. Ook is er een soort van slijterij hoek maar die sla ik dit jaar over hahahahahaa