welke ovulatietesten beter? sensitest of zwanger en kids?

Discussion in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' started by SeaShell, Feb 20, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. SeaShell

    SeaShell Niet meer actief

    Hoi meiden,

    ik had een vraag;

    welke ovulatie dipstick testen vinden jullie beter? de sensitest dipstick ovulatietesten of de zwanger en kids dipstick ovulatietesten?

    voordat ik zwanger werd van de 1e heb ik altijd sensitest ovulatietesten gebruikt vanwege een eindeloos lange cyclus.

    nu las ik dat veel meiden de zwanger en kids testen hadden, en kijk nu op de zwanger en kids website en zie dat ze stukken goedkoper zijn dan de sensitest ovulatietesten ( scheelt iets van 10 euro met sensitest als ik er 25 bestel :$)

    sorry als deze vraag al vaker is gesteld, maar kon het zo gauw niet vinden met de zoekfunctie :)
     
  2. Brix

    Brix Fanatiek lid

    Jan 25, 2009
    1,969
    0
    36
    Ik zeg zwanger en kids! Die geven bij mij altijd duidelijk positieve testen. Ik heb de sensitest een ronde gebruikt en die bleven negatief, ondanks ei dat op komst was. Ik zou die van sensitest dus zeker niet nemen.
     
  3. Dubbeltje82

    Dubbeltje82 VIP lid

    Jan 7, 2011
    11,704
    3,816
    113
    Female
    Ik gebruik de zwanger en kids met duidelijke resultaten...
     
  4. Brix

    Brix Fanatiek lid

    Jan 25, 2009
    1,969
    0
    36
    Zie hier weer bewijs van het verschil. Vandaag getest. Bovenste van z&k is positief, onderste van sensitest is negatief. Terwijl ik met dezelfde urine heb getest, op hetzelfde tijdstip....

    View attachment 225380
     
  5. Evira

    Evira Fanatiek lid

    Feb 18, 2011
    1,533
    0
    0
    Ik heb alle testen geprobeerd, en maar één geeft een positief resultaat en dat is de normale sensitest. De extra gevoelige gaf alleen maar onduidelijkheid en ZwenK en zelfs CB gaven mij bijna nooit een duidelijk positieve test. Maar het is toch voor iedereen anders. Lekker proberen. begin met de goedkoopste haha en kijk wat hte doet!!
     
  6. lynn1986

    lynn1986 VIP lid

    Jan 7, 2008
    5,901
    56
    48
    Female
    Zwanger en kids, goedkoper (je moet ook ff google op een kortingscode van 10%) En ze doen het even goed hoor!
     
  7. SeaShell

    SeaShell Niet meer actief

    Dankjewel meiden!! Hier heb ik wat aan :)

    @brix: dat is nog eens een goede vergelijking :D
     
  8. Babke

    Babke VIP lid

    Oct 24, 2011
    5,895
    4
    0
    Roosendaal
    Misschien snap ik het niet helemaal, maar deze zijn toch beiden positief? Ik zie op beiden twee dikke strepen.
     
  9. SeaShell

    SeaShell Niet meer actief

    @babke: de testlijn moet even paars of paarser zijn dan de contolelijn anders is hij niet positief
     
  10. Lady1985

    Lady1985 Niet meer actief

    Maar wie zegt er dat de Z&K gelijk heeft?
     
  11. L0nneke

    L0nneke Fanatiek lid

    Dec 21, 2009
    4,971
    432
    83
    Nederland
    Ben over beide tevreden. Bij de 1e sensitest gebruikt en ei kunnen vinden. Nu die van Zwanger en kids gebruikt en ook ei gevonden..:p
     
  12. Brix

    Brix Fanatiek lid

    Jan 25, 2009
    1,969
    0
    36
    Gister heb ik een inwendige echo gehad en daar was een follikel op te zien van 2cm. Ook voelde ik aan mijn lijf dat er een eisprong aan kwam. Dus het lijkt mij onwaarschijnlijk dat zowel de echo, mijn lijf als de ovulatietest er naast zouden zitten, dan zouden er 3 dingen ongelijk hebben ;)

    En daarbij heb ik vorige ronde precies hetzelfde probleem gehad, z&k posi, sensitest nega en toen wist ik door te tempen dat de sensitest er naast zat.
     
  13. Brix

    Brix Fanatiek lid

    Jan 25, 2009
    1,969
    0
    36
    Mee eens. Zo staat het ook in de bijsluiter.
     

Share This Page