Huishoudbeurs...ik wil er nog niet dood gevonden worden!

Discussion in 'De lounge' started by lillibit, Feb 21, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Manuk

    Manuk Fanatiek lid

    Oct 19, 2010
    2,751
    62
    48
    Female
    Groningen
    Je hoeft toch niet te gaan? Als je niet wilt, ga je niet..
    Om nu per definitie te zeggen dat je daar allemaal hysterische vrouwen hebt die overal naar graaien vind ik dan ook weer een beetje ver gaan hoor.
    Wij gaan met een groep naar de 9maandenbeurs en evt. ook even over de huishoudbeurs, onze mannen gaan ook mee. En wij zijn echt geen hysterische vrouwen die overal maar naar graaien hoor.

    Sorry hoor, niemand dwingt je toch?
     
  2. lillibit

    lillibit Fanatiek lid

    Jul 12, 2010
    2,348
    0
    0
    in de jeugdzorg
    Midden Nederland
    Wie heeft het hier over dwingen gehad?
     
  3. mij niet meer gezien, 1 keer geweest heb me toen iets duurs aan laten smeren.
    wat al jaren in de schuur hangt te verstoffen...

    nee hoor ik ga NOOIT meer en het was me toen ook veuls te druk
     
  4. tulip

    tulip Niet meer actief

    Lichtelijk overdreven vind je zelf ook niet
     
  5. Manuk

    Manuk Fanatiek lid

    Oct 19, 2010
    2,751
    62
    48
    Female
    Groningen
    Dat zeg ik toch ook niet?!

    Ik zeg dat ze toch niet gedwongen wordt om heen te gaan, dus waarom zo afgeven over de huishoudbeurs en suggeren dat daar allemaal hysterische vrouwen heen gaan die overal maar naar graaien.
     
  6. lillibit

    lillibit Fanatiek lid

    Jul 12, 2010
    2,348
    0
    0
    in de jeugdzorg
    Midden Nederland
    Geen idee, dat is wat vrienden van mij vinden als ze in die treinen zitten....
     
  7. Rica

    Rica VIP lid

    May 16, 2008
    7,521
    105
    63
    Female
    Mama en meer
    Boven de ijssel
    Nou ik ga al jaren en dat in de trein dat ze compleet hysterisch zijn is echt ONZIN.... ik snap niet hoe ze dat kunnen zeg, of je maakt het een beetje erger dan het is. Het is heel druk ja en er wordt gekletst maar "compleet door het lint" ?? pfff nou dan zitten ze vast in de verkeerde trein ofzo :D...

    En wat betret sjonnie figuren, ja ach voel me daar prima thuis blijkbaar... op en top sjonnie! ahum (hoezo weer vooroordelen en hokjes)...

    Is de libelle en margriet beurs trouwens net zo?
     
  8. This is me

    This is me Fanatiek lid

    Oct 15, 2010
    3,149
    0
    0
    Maar er mag toch ook best een topic geopend worden voor mensen die hier niet van houden??
    Zijn ook topics voor mensen die hier wel van houden.
    En over dat hysterische vrouwen denk dat je dat niet zo letterlijk moet noemen ;)
    Je weet iig zelf toch hoe je bent :D
     
  9. tupp

    tupp VIP lid

    Jun 13, 2009
    22,825
    19,149
    113
    Female
    lerares basisonderwijs
    Ik ben heel benieuwd: ik ga vanavond voor het eerst. Een vriendin van me heeft gratis avondkaarten en ze zocht een lotgenoot. :D De beurs zelf lijkt mij werkelijk helemaal niks, maar een uitstapje met een vriendin is natuurlijk altijd leuk.
    Ik heb een hekel aan drukke mensen massa's. Ik ben niet echt van het shoppen. (Hoewel ik wel een gat in mijn hand heb als ik eenmaal bezig ben, haha.)
    Maar ik ben niet echt het type dat ik me voorstel bij een huishoudbeurs. Om te beginnen stel ik me dan toch wel.. uhm.. huishoudelijke types voor. ;) Dat ben ik absoluut niet. En verder denk ik dat het vooral vrouwen zijn die van vrouwendingen houden. En ik ben dol op chocola, maar verder ... haha.

    Nou ja, ik ga vanavond zien of mijn vooroordelen waar zijn. Altijd leuk. :) Ik zal nog wel laten weten hoe ik het vond.
     
  10. tulip

    tulip Niet meer actief

    dit hele topic is compleet onzin, als je zoiets opent vind het volgens mij prettig om zo op anderen af te geven en jezelf daardoor beter te voelen.
     
  11. limmeke

    limmeke VIP lid

    May 28, 2008
    17,318
    0
    0
    dat er een topic is voor mensen die er niet van houden is prima.. maar na topic doorgelezen te hebben komt het een beetje op mij over dat iedereen die gaat in de groep sjonnie en anita valt, alleen maar hysterisch doet, en kan gillen als een viswijf..

    wow, zou ik dus zomaar buiten de groep vallen :) Ik ga er dit jaar heen samen met mijn oudste zoon die het helemaal geweldig vind.. en ik laat het wel op mij afkomen.. ik vind het in elk geval leuk om een keer moeder/zoon dag te hebben incl treinreis :)
     
  12. tulip

    tulip Niet meer actief

    ik dan ook, vind het wel een leuk om i.p.v. kak gezien te worden als anita;)

    en aan die titel erger ik mij groen en geel. Je kunt toch ook schrijven: wie geen fan van de hhb, of: wie nare ervaringen op de hhb.
     
  13. Blaadje

    Blaadje Fanatiek lid

    Feb 1, 2011
    1,748
    223
    63
    Ik ben 1 keer geweest en het was echt niets voor mij!
    De hele heenreis in de trein moeten staan....
    Het was vreselijk druk ik kon geen stap zetten, iedereen schuifelde achter elkaar aan. Toen maar heeeel snel weggegaan aangezien ik er bijna door flauwviel. Vreselijk zo warm en benauwd!
    Toen wouden we wat gaan eten, dat was al vreselijk duur en toen moesten we ook nog een poos wachten voordat we ergens konden zitten.
    Toen weer naar huis, dachten we....
    Bleken er zo vroeg geen treinen terug te gaan! Schijnbaar is het ondenkbaar dat je vroeg weg wilt bij de huishoudbeurs!
    Dus toen ook nog een uur moeten wachten op het station.
    Mij zie je er noooit meer.
     
  14. kippiekip

    kippiekip Niet meer actief

    Hoezo ? Omdat er aangegeven word dat de meeste een stel hysterische dames zijn die alleen maar voor de gratis shit gaan ??
    Men man toch een mening geven ? En er zal best een kern van waarheid inzitten, kijk maar eens hoeveel mensen hier in het topic de zelfde mening delen ;)
     
  15. kippiekip

    kippiekip Niet meer actief

    Niemand zegt ( zover ik weet ) dat iedereen zo is, denk alleen wel dat de meeste zo zijn .. SOrry !
     
  16. Rica

    Rica VIP lid

    May 16, 2008
    7,521
    105
    63
    Female
    Mama en meer
    Boven de ijssel
    tupp veel plezier, je moet je niet druk maken en met de meute meelopen en gewoon lekker LOEREN...dat is al zo mooi :D

    Tullip, je vergeet de tokkie's die zijn er ook veel...al met al 1 grote aso bende daar!! ;);)
    Ja wat is nou weer een sjonnie? en wat is er mis mee? wat voor hokje is dat nou weer....:):)

    ja in dit topic zijn er die dezelfde mening delen ,kijk eens naar de titel!! open een topic met ik wil er graag dood gevonden worden en wij hhbeurs ganger zullen zeggen dat het reuze meevalt!
    je moet gewoon de laatste dagen gaan..
     
  17. kippie :D haha tis ook een topic voor huishoudbeurs haters
     
  18. kippiekip

    kippiekip Niet meer actief

    Een tip voor de mensen die dit topic niet leuk vinden, ga gezellig babbelen in het topic waarin mensen WEL graag naar HHB gaan, kan je je ook niet irriteren ;)
     
  19. Chillin

    Chillin VIP lid

    Mar 22, 2007
    68,656
    902
    113
    Zorgprofessional.
    Belgische grens.
    hahaha nou ik ook niet hoor,is wel een bepaald type wat daar naar toe gaat...;) :D
     
  20. Nou ik ben dr dan 1 keer geweest en ik hou er totaal niet van, maar ik heb er allerlei mensen gezien uit allerlei lagen van de bevolking, dus ik ben het niet met je eens
     

Share This Page