wisten jullie dat je vleeswaren prima kan invriezen? wij kopen vaak op de markt, echt goede en lekkere vleeswaren tegen hele scherpe prijs. En gooi het de vriezer in. Altijd op voorraad en je pak wat je nodig heb. Dus niks echt over! Deze week ben ik al over budget, ik ben aan het lijnen en eet meer groente en luiers waren bij kruidvat in de aanbieding Dus even ingeslagen. gr brenda
Voorverpakte vleeswaren zijn zeker goedkoper dan 'verse', maar als je het echt lekkerder vindt dan zou ik toch op andere dingen besparen... Ik heb vaak voor doordeweeks voorverpakte vleeswaren (voor op de boterhammen die mee gaan naar het werk) en dan in het weekend wel verse vleeswaren. In het weekend vaak ook een stukje kaas of gekookte worst, doordeweeks gewoon plakken kaas uit zo'n plastic verpakking. Ik proef het verschil echt wel, maar vind het niet zo erg dat ik het daarom niet eet. En het scheelt gewoon veel geld!
Oh en volgens mij scheelt het dan ook nog per winkel hoor; bij de AH is de voorverpakte kipfilet met bieslook volgens mij 1,79 en bij de Lidl is het 0,79. En ik vind ze allebei even goed!
poppedopje, de meergranen brood van aldi is hardstikke lekker, én vers met knapperig korstje. Kost 99 ct..mss kan je die eens proberen? Mijn lief wilde absoluut gaan brood van aldi, maar vind dit hardstikke lekker.
Lekker & goedkoop broodbeleg: Zelf even eiersalade maken: Paar eitjes koken Sjalotje/ uitje heel fijn snipperen en de eitjes hierbij prakken, mayo erbij, beetje melk of water. p/z en een theelepel kerrie.
hoihoi even vraagje, we hebben een broodbakmachine, heerlijk! maar ik zoek eigelijk een webshop waar ik grote hoeveelheden kan bestellen. bv 5 kilo verpakkingen. Iemand online adres? ik kan het niet vinden. gr brenda
Kun je het niet bij een molen halen? Wij haalden daar altijd grote zakken, en dat koste haast niets! Misschien hebben jullie zoiets ook wel in de buurt?
Ik heb gisteren wortelsoep gemaakt. Is misschien ook wel een tip want winterpeen kost haast niets! En dan heb je toch eens iets anders dan gewoon gekookte worteltjes. Ook rasp ik wortels vaak en dan met een klein beetje azijn en mayo en peper. Erg lekker en goedkoop!
Per week pinnen lukte me niet meer dus heb nu voor hele maand gepind. 230 euro en daar doen we tot precies 23 maart mee. Kijken of het gaat lukken! Is niet veel, maar het is ons vaker gelukt met 50 per week. Aangezien ik nu in verwachting ben, willen we zoveel mogelijk op boodschappen bezuinigen omdat er andere dure aankopen aan zitten te komen
Bedoel je meel of kant en klare broodmix? Kant en klare broodmix is sowieso veel duurder, zelf een mix maken is bijna net zo makkelijk en veel goedkoper. Meel kun je goedkoop bij de molen of bij een Turkse/Marrokkaanse winkel in grote hoeveelheden krijgen. Gist heb je bij de Welkoop in 500 grams pakken. En op Google heb je 1000001 recepten
even een vraagje is het vlees van de lidl goedkoper als bij andere supermarkten of zijn dat dezelfde prijzen? heb er eigenlijk niet naar gekeken afgelopen keer, maar toen was het ook 30% afgeprijsd.
Het is wel degelijk goedkoper! Maar niet alles is even lekker vind ik... Gehakt en kipfilet vind ik prima te doen! Braadworsten zijn erg droog (maar als je ze voor ergens doorheen gebruikt zijn ze goed hoor!)
Mijn boodschappen zijn binnen en de maand 'zit er op'. Inclusief vakantieboodschappen hebben we het deze maand voor 356 euro gered! Ik ben er heel tevreden over!! Volgende week zijn we eigenlijk niet veel meer kwijt, behalve wat brood, maar dat zal wel meevallen!
Hier de vriezer een beetje leeg aan het eten (in het kader van "eens kijken wat we kunnen besparen als we niet alles weg gooien en de vriezer eens een beetje beter gaan benutten"). Het volgende kwam ik allemaal tegen in de vriezer... Voorafje manlief en kiddo: zelfgemaakte kippensoep Voorafje mijzelf: garnalencocktail met zelfgemaakte wiskeysaus Daarna tilapia filets, vissausje wat ik nog ingevroren had, erwtjes/worteltjes en aardappelpuree. Voor morgen heb ik bietjes op het menu staan, laatst bij de aldi meegenomen voor 0,69 euro, speklappen heb ik nog in de vriezer en bij de aldi had ik ook nog 5 kilo aardappelen meegenomen voor 0,99 euro!
Heb niet bij gelezen sorry , ben nog steeds wat moe en rug pijn. We hebben de dagen overleeft met 60 euro nog 20 over . Manlief is weer aan het werk eerste geld is weer binnen, alleen de ww nog niks van gehoord pff. We hoeven morgen niet veel te hebben eten voor de kat Zal het duurste zijn . Morgen zet ik de boodschappen er weer op .
Is er hier nog iemand Ik vroeg me af, gebruiken jullie ook wel eens tofu? Ik koop af en toe een blok omdat het zo lekker goedkoop is (500gr 0,90 euro, daar eten we met z'n tweetjes 3x van) en ik maak altijd tofu ketjap met champignons, paprika en uien... en zoek eigenlijk andere ideetjes. Wie weet er iets lekkers mee?