37 weken wie komt gezellig kletsen over de laatste loodjes

Discussie in 'De bevalling' gestart door ecl, 11 jan 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Laika

    Laika Fanatiek lid

    23 jul 2006
    2.334
    3
    38
    Welkom Amore1. De weeen zijn nog steeds onregelmatig, dus ik ga straks naar bed en dan kijken of het gebeurt. :)
     
  2. suzy83

    suzy83 Fanatiek lid

    20 okt 2009
    1.556
    0
    36
    NULL
    NULL
    Veel succes gewenst!!!

     
  3. Mammadoe

    Mammadoe Fanatiek lid

    3 jun 2011
    2.169
    0
    0
    Amsterdam
    Zal voor je duimen dat het vannacht raak is!
     
  4. Laika

    Laika Fanatiek lid

    23 jul 2006
    2.334
    3
    38
    Hier helaas nog geen baby. Wel weeen, maar halverwege de nacht stopten ze opeens. Straks de VK bellen om morgen weer te strippen.
     
  5. Amore1

    Amore1 Fanatiek lid

    14 mrt 2009
    1.631
    109
    63
    Vrouw
    Hè getver. Balen Laika. Als je denkt dat het begonnen is is het niet leuk wanneer het weer stopt.

    @mammadoe,
    Hé we zijn precies even ver :)
     
  6. Ladycake

    Ladycake Bekend lid

    14 mei 2011
    531
    0
    0
    Hoi allemaal!

    @Laika wat balen dat het niet heeft doorgezet en het strippen dus niet echt iets heeft uitgehaald...hopelijk kun je morgen nog een keer en gaat het dan in snelvaart tempo :)

    @All ik ben net bij de verloskundige geweest. Had al 2cm ontsluiting en bmm was al bijna verstreken. Ze zei dat de kans groot is dat ik sowieso vanacht ga bevallen (of vandaag overdag nog) maar heeft me toch nog gestript. Fijn is anders en ook best wat bloedverlies gehad daarbij maar...als het werkt vind ik alles prima :D
    Nu maar rustig afwachten, beebje is erg onrustig nu haha en verder...tsjah het voelt allemaal wel anders dan anders maja we shall see.

    @Nieuwe meiden welkom, fijn dat jullie de grens van 37 weken nu hebben bereikt, helemaal de meiden die thuis willen bevallen. Mij gaf dat toen een heel rustig gevoel hihi.
     
  7. Pipelina

    Pipelina VIP lid

    11 nov 2007
    5.111
    2
    0
    Goedemorgen

    Hier ook nog steeds een BIB melding...................en nou ben ik nog niet eens de 40 weken gepasseerd. Maar blegh wat ben ik er klaar mee!
    Mijn lijf heeft nou zo vaak een vals alarm gegeven.............GRRRRRR. Maandag is de VK hier nog geweest, zat er helemaal door heen. Weer dagen/ nachten van een paar uur voorweeen die regelmatig zijn en dan toch weer volledig afzwakken. Maar helaas niet voldoende krachtig zijn om goed te kunnen stippen. BM was week, maar had net 1,5 cm ontsluiting. En de kans dat ik dan echt zou gaan bevallen, leek haar nihil. Maar goed moet straks weer naar de VK. En zal het nog eens bespreken. Mijn lijf begint echt af te takelen. Heb weken geen last gehad van mijn bekken (nou wel wat, maar was echt peanuts) En nu lig ik weer wakker vanaf 4 uur omdat mijn been tintelt, mijn kont beurs is. Lopen gaat ook echt geweldig (NOT) en dat met 2 kleintjes.............niet de ideale situatie.
    Sorry voor deze klaagmodus. Zwanger zijn is geweldig, maar mijn lijf is er klaar mee, en ik ook!

    @Laika: pokke dat het niet door heeft gezet! Wel fijn dat je nu afspraken hebt. Dat geeft een doel

    @Ladycake: mijn duimen draaien hard voor je!!!! Kom maar op met die weeen! :D
     
  8. Amore1

    Amore1 Fanatiek lid

    14 mrt 2009
    1.631
    109
    63
    Vrouw
    @Ladycake, spannend hoop dat het doorzet.

    @Pipelina, succes bij de VK. Ik hoop dat ze nu meer voor je kunnen doen..
     
  9. mamavanbabyboy

    4 mrt 2011
    65
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hay meiden,

    Gisteren veel gelopen en een veel ananas gegeten en geklust maar niks helemaal niks. Harde buiken soms maar dat is dan ook het enige. Ik word nu wel echt heeeeeel ongeduldig. Ik ga zo weer veel lopen. Hoop echt dat het gauw doorzet. Met mijn vorige zwangerschap is het begonnen met 40 weken dus vandaar dat ik nu wel heel ongeduldig ben. Ik wil dit echt achter de rug hebben en van mijn kleintje genieten...
     
  10. Pipelina

    Pipelina VIP lid

    11 nov 2007
    5.111
    2
    0
    VK heeft me gestript. En potver wat deed dat pijn. Nu slapen en kijken hoe het gaat.
     
  11. Laika

    Laika Fanatiek lid

    23 jul 2006
    2.334
    3
    38
    @Ladycake:Ik duim voor je dat het snel begint.
    @Pipelina: Hopend dat het bij jou wel doorzet. Ik ga morgen voor poging nummer 2.
    @mamavanbabyboy: door veel lopen kreeg ik weeen, dus ik hoop dat het voor jou ook werkt.

    Hier helemaal niks meer. Ik wacht morgen maar weer af.
     
  12. Ladycake

    Ladycake Bekend lid

    14 mei 2011
    531
    0
    0
    Baal baal baal...heb echt enorme buikpijn gehad door het strippen maar nu...niks meer te merken. Kan het zo zijn dat het eventjes rustig is en het straks weer begint of zal het toch niet gaan gebeuren?
     
  13. Mammadoe

    Mammadoe Fanatiek lid

    3 jun 2011
    2.169
    0
    0
    Amsterdam
    @Laika, jammer dat het niet begonnen is vannacht.

    @Amore1, ja idd! Nou spannend! Wie zal het eerst bevallen......:p

    @Ladycake, ik heb geen idee, maar wel spannend bij jou dus! Hopelijk dat het over een paar uurtjes goed zal beginnen...

    @mamavanbabyboy, ja, dan had je het tegen deze tijd dus al verwacht. Hopelijk wordt je geduld niet lang meer op de proef gesteld.

    @Pipelina, *duim duim*

    @hier, vandaag naar de vk geweest en zij zei dat de ze de baby nog voorlopig niet verwacht. Ik ben gelukkig ook nog niet ongeduldig. Ik geniet nog ff van alle vrije tijd zonder baby :)
     
  14. Pipelina

    Pipelina VIP lid

    11 nov 2007
    5.111
    2
    0
    Nou hier lijkt het strippen aan te slaan! Heb al een paar keer moeten puffen. Jippie!!! Dus hopen dat het goed doorzet!!!! :D
     
  15. Eylem

    Eylem Niet meer actief

    Laika, jeetje wat balen dat het niet heeft doorgezet!

    Ladycake dat klinkt positief! Oh lees nu dat het niet doorzet....balen! Wie weet komt het nog terug straks!

    Pipelina, zou super zijn als het inderdaad doorzet! Veel succes!

    mamavanbabyboy, ik eet elke week een ananas maar geloof niet dat het iets doet hoor :D maar ik eet ze omdat ze lekker zijn ;) . Jammer dat er nog geen vooruitgang in zit!

    Mammadoe, groot gelijk, deze rustige tijd komt voorlopig niet meer terug!


    Hier ook nog steeds de baby lekker op haar plekje...geloof niet dat ze al aanstalten aan het maken is. Op zich wel prima alleen heb ik wel veel last van mijn bekken en kan ik bijna niet lopen op het moment, daar baal ik wel van.
     
  16. mamavanbabyboy

    4 mrt 2011
    65
    0
    0
    NULL
    NULL
    @iedereen bedankt voor jullie reacties. Hoop dat het voor jullie ook heeeeeel gauw doorzet hoor. Heb vandaag een uur gelopen. Veel harde buiken gehad en veel druk daar beneden en steken. Nu zit ik op de bank en voel echt helemaaaaaaaaaaaaaaaaaal niks haha. Mijn gyn die had het bij de vorige afspraak ook over inleiden als ik volgende week nog niet bevallen ben maar dat wil ik dus echt niet aangzien inleiden veel pijnlijker is maar als het moet dan moet het natuurlijk. Ik hoop alsnog dat het vanzelf komt en gauw..
     
  17. suzy83

    suzy83 Fanatiek lid

    20 okt 2009
    1.556
    0
    36
    NULL
    NULL
    iemand toevallig ook de 29ste uitgerekend?
     
  18. Laika

    Laika Fanatiek lid

    23 jul 2006
    2.334
    3
    38
    Goeiemorgen! Nog iemand bevallen? Hier wacht ik op de VK die me opnieuw gaat strippen vandaag. Jeej!;)

    @suzy83: mijn meissie zou de 29ste gehaald worden, maar aangezien ik maandag al een afspraak bij de gyn heb staan, denk ik dat het dan ws dinsdag wordt.
     
  19. blue21381

    blue21381 Fanatiek lid

    18 feb 2011
    1.843
    0
    0
    Zuid-Holland
    Hoi meiden kan ik ook nog aansluiten? Ben de 29e uitgerekend. Bij het andere topic zijn er al zoveel bevallen dat het kletsen even minder is. Dus klets graag nog even met jullie mee
     
  20. suzy83

    suzy83 Fanatiek lid

    20 okt 2009
    1.556
    0
    36
    NULL
    NULL
    En dat vind jij vast niet erg .... een dagje eerder;)


     

Deel Deze Pagina