Ik heb inderdaad 30 euro gezien voor geslachtsbepaling, dus net zoals bijna overal. Haha, de verleiding was groot maar ik wacht netjes tot de 20 weken echo. Ook wel net zo leuk als we er samen bij zijn. En zo hou ik de spanning er nog een beetje in Zul je zien laat de kleine het niet zien, ach dan kunnen we altijd nog een echo laten maken Inderdaad veel reclame heb alles al weg gedaan vandaag wat reclame was. Behalve de zwangerschapsbladen. Je krijgt als je bij prenatal wat koopt ook een hele leuke ketting erbij
Vraagje aan degene die al geweest zijn, worden er ook kleine maatjes kleding verkocht? Maatje 44 en 46, we hebben namelijk deze week te horen gekregen dat ons ukkie aan de kleine kant zal zijn. We gaan zaterdag naar de beurs, dus gelijk een goede reden om dan naar kleine maatjeskleren te kopen.
Ik ben ook geweest, vond het ook wel tegenvallen! De echo kost id 30 euro. Verder heb ik alleen bij de geboortewinkel stand de superwikkeldoek van snoozebaby gekocht. tien euro goedkoper dan normaal en ze hebben daar ook knuffeldoekjes van snoozebaby en het flexibad die echt superhandig is. Verder geen aankopen, maar vond hal 9 leuker. O ja trouwens, weet heel toevallig omdat ik het al doorgegeven heb aan iemand anders waar de stand van de geboortewinkel is: hal 9 stand 510, tegenover de voedingsstand dichtbij de baboe bakfietsen. Je krijgt er ook een bon met 7,5% korting op alles wat ze verkopen, ook kinderwagens. Voor de rest vond ik de nieuwe wagen van easy walker erg mooi, handig en leuk. Veel plezier! Liefs November
Ook vandaag geweest Vond het opzich wel leuk om een keer meegemaakt te hebben, maar pffffff wat een drukte zeg niet normaal. Meestal op een beurs hahahahaha maar na ander half / 2 uur hadden wij het wel gehad. Wel een aantal dingen gekocht, zolas een boxkleed van Woezel en pip, een slinger voor in de maxicosi van woesel en pip. De starters set van Avent flesjes en de ontsmetter voor speentjes en flesjes van Avent voor in de magnetron. Toevallig zijn wij vanavond nog even naar de Baby-dump geweest, en je hebt echt korting op de beurs. De meeste dingen schelen een euro of 3 tot 5 wat je goedkoper bent op de beurs (in ieder geval de bovenstaande dingen die wij gekocht hebben). Ook de woezel en pip tas gekocht, tas erg leuk inhoud tegenvaller. Ja en verder het is al meer geschreven erg veel info. Oh ja nog 1 ding, neem contant geld mee. Wij hadden door alle haast vanmorgen niet meer gepint. Op de beurs heb je 1 pin automaat bij de ingang (teminste wat wij gezien hebben) en heel veel stand kun je niet pinnen. Het gevolg dat wij 2 hele leuke sprookjes boeken niet konden kopen omdat ze geen pin hadden dat vond ik jammer.
leuk, die reacties allemaal! bedankt meiden, ik ga zondag! ook een goeie van dat contante geld! ik heb altijd weinig geld op zak, dus nu ga ik vantevoren wel even pinnen!
vandaag geweest. Leuk om een keer gezien te hebben, Wij hebben wel wat dingetjes gekocht: Babyfoon, mobiel voor boven de box, prentenboekje, speentjes voor AVANT flessen (flessen zelf hadden we al) en kheb mezelf aangemeld voor de blije doos. Ik zocht ook nog naar een voedingskussen en leuke buikbanden. Nauwelijks gezien!! We waren met de auto en stonden bij de Arena geparkeerd, toen we naar huis gingen (rond half 6) stond er op de parkeerplaats een rij van zeker 1000!! mensen te wachten om nog naar de beurs te gaan. NIET NORMAAL ZO'N EINDELOOS LANGE RIJ!! We wilden eerst misschien 's avonds gaan, of zaterdag, maar ben blij dat we op donderdagmiddag zijn geweest (was ook a erg druk!).
@ Tresje Ze zei dat ze het heel duidelijk zag en liet het ook zien. Het is inderdaad erg vroeg. Ik ga er voor 90% van uit dat het een jochie is, maar ik hou in mn achterhoofd wel dat het erg vroeg was om te zien. Bij mijn schoonzusje vorig jaar (toen net 13wk) zei ze dat het een meisje zou worden en ik heb nu een prachtig nichtje! Ze zei dat ze voor 100% zeker was, en geen twijfel had. Misschien lag de kleine er net goed voor. het was mij mn 30euro zeker waard!
Ik vond het echt vreselijk!! Mijn god, wat een drukte en al die vrouwen met trolley's?! Nee, nooit meer! Wel een aantal dingen gekocht, dekentjes, de Fischer price babyswing en difrax flessen en fupjes. Maar voor mij nooit meer zo'n beurs!
Ik ook voor het eerst geweest, maar gelijk de laatste keer. Ben (nog) niet zwanger maar wilde me voorbereiden, folders verzamelen en ideetjes opdoen. Daar ben ik voor geslaagd. Verder vond ik er niks byzonders aan.
Lyso, ik ben er gisteren geweest en gingen rond 6 uur terug. Maar de stroom mensen die er naartoe ging :O OMG. Bij het parkeerterrein stond en zeeeeeeer lange rij te wachten op pendelbussen (paar honderd man denk ik) die niet opschoten omdat die vast stonden. Hopelijk is dat vanavond beter en dan ook goed om zeer optijd te vertrekken!
ik ben er gisteren even over heen gelopen toen ik naar de huishoudbeurs ging. Maar jeetje... wat is het klein. Lijkt mij het echt niet waard om van ver alleen hiervoor te komen. Na een uurtje heb je het wel gezien (maximaal)
Klein zeker niet, er waren twee grote zalen. Heb veel info kunnen krijgen, veel gekocht en was er zo toch wel 3 uur aan het wandelen. In de middag was het lekker rustig, goed kunnen lopen zonder om ver gewandeld te worden door kinderwagens of trolley's.
Wij mochten gisteravond om half 6 al naar binnen met avondkaart. En het was tot half 8 goed te doen qua drukte Wat ik erg leuk vond: De Kruidvattas. 3 euro. (staat ook op 9mnd-beurs) Zit leuke dingen in (douchecreme, olie voor je eigen huid, lepeltjes,fruithapje,flesje enz)
Wij zijn gisteravond geweest Aan te raden: - Kruidvatshopper (8 uur 's avonds uitverkocht!) - Woezel & Pip shopper (ook uitverkocht, maar uiteindelijk nog op te halen in een andere hal bij de stand van het Elysium ) - Starter flessenset van Medela - Je hebt een actie dat je een broekje, shirtje, 2 sokjes uit mag zoeken van Noppies + een waardebon van 10 euro van een webwinkel krijgt waar je die kleding ook kan kopen (geen verzendkosten), voor 20,- - Hokje met blauw gordijntje kan je het hartje horen. - Voor de fun kan je met bakfietsen rijden En je hebt ook hele grappige shirtjes Bekijk bijlage 226024