Ik word helemaal kierewiet van onze auto,zo zuipen dat ding,ik rij 2 maal per week naar mijn werk in de zelfde stad,en 2 maal per week naar mijn ouders 20km verderop. en ik ben 20 liter per week kwijt,ik ben het beu!! ik ben dus op zoek naar een leuk ,maar wel veilig autootje,niet te groot en zuiniger dan wat ik nu heb. zou leuk zijn als er een kinderwagen in past,desnoods op z,n zijkant. (wij hebben nu een easywalker) wie kan mij vertellen wat voor auto evt. heb goede ervaringen met daihatsu charade,maar volgensmij word dat te krap,en de sirion vind ik ook wel leuk. of een volkswagentje ofzo.
ford fiesta 4 deurs, enorm veel ruimte ook voor je kinderwagen en kost geen drol,zuinig maar wel snel
Ik ga ff mee lezen, mijn auto is ook niet goed rijd 300km op 55 liter maar ik moet wachten tot we onze speed boot verkocht hebben.
mag van mijn vriend geen twingo,vind hij niet veilig genoeg,met 2 kids,maar zuinig is hij wel!! denk dat hij wel te spreken is over een ford idd en volkswagen
we hebben hem vorig jaar maar 1 keer gebruikt en dan varen we rustig maar een dagje waterskieën is snel 75,- euro brandstof haha Hij stond vorig jaar ook tekoop maar mijn man wil geen 3000,- euro verlies maken snap ik ook wel, maar nu moeten we wel! Huis gekocht hihi ben er stiekem wel blij om, ding kost nu alleen maar geld, stalling verzekering enzo.
Hoe bereken je dat ook alweer? Sorry ben stront verkouden en kan er echt niet op komen, het is heel makkelijk te berekenen dat weet ik haha
renault twingo, je kan de achterbank helemaal naar voren duwen, dan past de kinderwagen er zat in!! en als je mensen achterin mee wil hebben, duw je de bank naar achter, dan heb je dus geen kofferbakruimte, maar wel passagierruimte rijd super, zuinig en compact!
Wij hebben ook een Polo (5-deurs) en als ik er het meest in rijd, halen we de 1:16. Ik rij wat zuiniger haha.
In een seicento en cincecento passen niet echt kinderwagens. Heb er zelf 1 gehad we konden alleen samen weg ik en uk.. achterin kon je zitten als je geen benen had Uiteindelijk hebben we er een aanrijding mee gehad.... Nooit meer een auto met zo'n achterkant. Het vouwt zo lekker op he. Weinig ruimte waar je veilig zit
daar mag ik dus ook niet in rijden met de kids,en die zijn ook te klein,zoek 1 slagje groter zeg maar. we zijn nu aan het kijken naar een polo of een ford fiesta,of seat ibiza
Ts vraagt om een veilige auto...... Ooit de crashtest van de ondeerste 2 gezien? Kom je niet levend uit
Hahaha ik en mn meisje leven ook nog hadden niks. Achteraf gezien had ik me wel even na moet laten kijken had een blauw stuur in mn maag gedeelte staan. Auto was wel in 1 keer toto NOOIT meeer zo'n ding!!
Ooooo mijn auto rijd 1 op 5!!! Ik wist dat hij veel zoop maar dit slaat alles rij er gelukkig heel weinig mee. Heb een Peugeot 309. Fiat zij idd niet de veiligste auto's en ik heb het idee dat je met een kleine aanrijding je auto al dubbel is. Seat Ibiza zijn idd leuke auto's heb er ooit een ongeluk in gehad hihi