Nee, ik ben net geswitched! Vanmiddag toen ik bij de aoptheek zat kwam een muzikale aanwijzing over de mol op de radio. Kon het niet goed horen, maar was iets met ' rock'. Dat zou op Hadewych kunnen slaan, die zingt toch ook, volgens mij jazz/rock? Heeft iemand van jullie het wel gehoord?
Nope, zat op radio 1 aan Friso gekluisterd Zal het straks even opzoeken. Hadewych zingt in een jazz band idd..
Ik kom hier net binnen vallen en weet niet of het al genoemd is, maar tijdens de afgelopen aflevering kwamen er ooievaars in beeld. 1 vloog en er zaten 2 op een nest. Zou dit een aanwijzing kunnen zijn aangezien Hadewijch zwanger was tijdens de opnames?
Dat denk ik ook idd! Nu zitten daar wel megaveel ooievaars, dus het is bijna knap om ze niet te filmen... maar het zou heel goed een hint kunnen zijn!
Zit pas vanaf aflevering 3 op Liesbeth, helaas niet vanaf aflevering 1. Pas na de derde aflevering had ik genoeg onderbouwde aanwijzingen om haar te gaan verdenken.
Weet je wat ik het nadeel met dat soort dingen vind is net als de naam van Liesbeth van links naar rechts in beeld, de titel van de laatste aflevering wat je kan koppelen aan de kwartetten van Anne Marie, de ooievaars die je aan Hadewych kunt koppelen. De regie kan het er zo mooi in monteren om ons op een dwaalspoor te zetten. En dit jaar hebben ze het goed verdeeld om heel moeilijk uit de hints die zij geven de Mol te halen. Ik probeer meer naar de acties van deelnemers te kijken waaruit Molgedrag blijkt en zo de Mol te ontdekken.
Echt grappig eigenlijk: er zijn nog drie personen over en je kan voor alle drie wel verzinnen waarom ze de mol zouden zijn. Drie mensen kunnen voor drie verschillende mollen gaan. Briljant spel! Ik zit op Liesbeth (nadat Frits eruit is gegaan) maar als ik hier lees waarom mensen Hadewych verdenken dan snap ik wel waarom. Hoewel, waarom zou Hadewych dan geld hebben opgehaald in het doolhof terwijl Liesbeth al was afgetikt. En Liesbeth werd niet alleen zelf afgetikt, ze was ook wel heel snel om Annemarie de schuld de geven dat ze was afgetikt he. Ik weet het echt niet meer!! Ik verdenk alleen Annemarie niet.
Omdat hadewych wist welke enveloppe ze moest pakken voor het lullige bedrag van 500 euro? (van de 3500)
Maar Hadewych ging als 3e dus viel er niet zo veel meer te kiezen. Als ze echt de grootste hoeveelheid had willen nemen en wist welke enveloppe ze moest hebben dan zou ze als eerste zijn gegaan of als 2e. Liesbeth wilde heel graag als eerste maar om niet teveel op te vallen liet ze Tim eerst gaan is mijn gevoel. En natuurlijk liet ze zich aftikken. Niet dat zij de grootste inhoud had, maar om niet op te vallen hoef je natuurlijk ook niet het grootste bedrag altijd te kiezen.
Of ze had geen envelop gepakt, of onderweg het geld eruit gehaald oid.. hmm.. nee dat is idd niet logisch.... Whaa.... Ik word gek van dat spel
Als er voor hadewych enkel DURE enveloppen waren, had ze zichzelf wel af laten tikken Nu met 500 euro leek het alsof ze het geweldig gedaan had, toch nog iets in de pot, dus zou je haar niet snel meer verdenken
ja maar dat maakt toch niet uit? Want of ze nou als 1e ging of 3e, ze kon aan de hand van wat er in de enveloppen zat bedenken wat ze ging doen he
Maar degene die voor haar waren keken mee op de monitor.. Weliswaar was dat beeld onduidelijk en klein genoeg om geld eruit te halen zonder dat iemand het zag...
Ik heb op zitten letten toen. De lage bedragen lagen rechts. Hadewych moest dus altijd aan de rechterkant een envelop pakken. Die lag er nog een dus was het niet zo erg dat ze het zou halen. Bovendien kon ze verder niet goed mollen omdat Tim en Liesbeth meekeken. Ze heeft het overigens wel geprobeerd door te zeggen dat het misschien handig was de portofoon uit te zetten, zodat de achtervolger niet kon horen wat er gezegd werd.
Ik hoor net van mijn collega dat Hadewych altijd iets groens aan of bij zich heeft (shirt, broek, tas e.d.) is dat iemand al opgevallen...? Dus als dat zo is, zou het ook zomaar Hadewych kunnen zijn, maar ja dat kan ze ook weer expres gedaan hebben haha.. Ik blijf lekker eigenwijs op Liesbeth zitten hoor hahaha, als ik nu overstap zul je net zien dat het Liesbeth is en zit ik toch fout