Spannend Mallie! Ik hoop het zo voor je!!! Lekker zwanger op vakantie! Zou leuk zijn he? Duimen draaien hier op volle toeren!!!
Hey meid. Je bent het waard om helemaal de oude weer te worden. Ik heb destijds ook een en ander te verwerken gehad. Echt waar je komt er sterker weer uit!! Het is wel belangrijk om een psycholoog te hebben waar je een klik mee hebt.
Hey meiden, Degenen die ongesteld zijn geworden balen zeg!! Op naar de volgende ronde. Eens heb je een knaltest in handen. Wat is er veel geklust, super goed jullie best gedaan!! Ik kan jullie vertellen dat hier 1 x klussen zo'n 5 dagen voor mijn eisprong genoeg is geweest. Ik hoop het zoooo voor jullie!!! Hier gaat ie goed.. Heb nergens last van alleen van nesteldrang lijkt het wel wat ik bij mijn dochter pas voor de bevalling had. Dus 't is hier spik en span in huis. Liefs Annelin
dank je wel! nog geen nieuws dus.... ben zooo nieuwsgierig en hoop dat alles goed gaat. En jij succes met testen! ik zal voor je duimen meis!
NOD lijst 2e kindjes mama's 15 feb Lola82 19 feb Titus 22 feb Laura26 23 feb Annelin 23 feb Marleenmama 27 feb Mallie80 1 mrt Pinkiepink 5 mrt Burningkarma 7 mrt Hanneske Begin maart JannekeB/ Sammie121? 07 mrt Frummeltje31 09 mrt Evaaatje 10 mrt Rensje 17 mrt Suze 19 mrt Laura26 25 mrt Marleenmama Dank je wel voor het duimen alvast Zou zeker wel leuk zijn, alleen dan moet ik toch iets origineel gaan verzinnen voor mijn schoonouders en ouders die ik voor en tijdens de vakantie ga zien. Want het valt wel op als ik geen biertje doe . Hier ook poetswoede..ivm vakantie denk ik. Verder wat misschien een teken kan zijn bij mij, is dat ik deze week totaal geen afscheiding heb in geen enkele vorm, wat ik normaal wel heb..Heeft iemand dat ook wel eens gehad.. (daar zit dus dat enkele sprankje hoop ) Frummeltje ben nog steeds erg benieuwd! Hoop dat het goed gaat!
nee hier ook echt niet verplicht geklust hoor bracht mij tenminste echt niet in de stemming. malie spannend duim ook voor je. een neefje spannend helemaal als je weet dat ze bezig zijn. hoe voel ik me tja gek ben moe bij niet goed eten misselijk mijn ouders kwamen opeens spontaan dus flink mijn mond houden maar dat ging goed. soms voel ik me heel erg zwanger en soms ook weer niet. moet zeggen dat ook al is het de tweede ik me toch wel weer onzeker voel hoor.. mag je een ei eten met hele dooier? zo niet dan ben ik vanmiddag al in overtreding geweesd en kan het dan kwaad?
nou net een update gehad en het wil nog niet echt op gang komen. Mijn broer is nu naar huis (ze heeft dus nog geen weeen) en hij wordt gelijk gebeld als ze begint. (hij is er met 10 min.) Ik neem mijn mobiel maar mee naar bed vanavond,
O ja, krijg je dat ook weer... Wat mag wel en niet... Maar volgens mij kan een hele dooier niet veel kwaad maar ik ben zowiezo niet zo van de onthouding. Je moet natuurlijk opletten met schadelijke bacterien, alcohol en sigarettenrook maar volgens mij zitten er in een dooier niet zo veel schadelijks. Maar ik ken ook vrouwen die het allemaal volgens het boekje doen en die eten sommige dingen niet die ik wel at tijdens mijn zwangerschap.
Wel de salmonellabacterie maar dat is niet schadelijk voor de baby, wel voor jou! Maar bij verse eieren is die kans klein!
het was bij de macro dus zal wel los lopen dan. weet je wat ik wel heb door die kleine beetjes eten honger heb echt elke twee uur ook honger zou nu ook wel lekker een bak patat kunnen eten of frikandel speciaal mmmmmmmmmmm erg he
Ja, dat is erg, vooral als je daar niet aan toe wilt geven. Je hoeft niet te eten voor 2 maar dat zou je wel kunnen
Oh geweldig! Al 3 aankomende kindjes! Gefeliciteerd dames. Ik kan het niet meer bijgelezen en bijgewerkt krijgen. Maar ik kijk af en toe mee en hoop snel op nog veel meer zwangere mama's.
Hahaha ja gaat snel.. Ik weetnog dat ik gemiddeld 1x per maand (na de derde maand) twee glaasjes wijn nam.. Grappige is dat ik nu amper nog drink. Ben een echte gezelligheidsdrinker voor op feestjes en terrasjes of met visite, maar ook niet meer teveel. Want kan me geen kater veroorloven. Roken doe ik niet dus dat scheelt. Ik ben benieuwd of jullie een 'tik' gaan krijgen. Bij Nieve dronk ik bijna elke dag een liter chocomelk weg..te erg..
bij mijn vorige zwangerschap had ik niet echt een tik ofzo... ik ben normaal een vreselijke vleeseter en tijdens mijn zwangerschap moest ik er van kokhalzen! haha. En ik had maar trek in haring en paling!
Ik had helemaal niks... Ik at ook niet meer of minder dan anders. Ik rookte niet (niet meer, want ik rookte voordat ik zwanger werd wel maar omdat het niet snel lukte ben ik gestopt in de hoop sneller zwanger te raken) en alcohol ben ik ook mee gestopt toen ik zwanger was. Ik had geen gekke dingen. Omdat ik helemaal niks merkte van mijn zwangerschap was ik bijna een beetje trots toen ik na het eten van een banaan "eindelijk" over moest geven. Wat een verschillen he? Ik was trouwens na 9 wwken wel al 6 kg aangekomen van het vocht. Dat ging bij mij wel heel snel! Hoeveel kwamen jullie in totaal aan? Ik ongeveer 19 kg
Nou frummel vind het tik genoeg haha. Ik was 17 kilo aangekomen. Maar heel lang niet pas 4 maand 2 kilo of zo
Goedenavond, Net weer terug van het werk, even snel want morgen weer vroeg!!! O wat leuk een neefje..............al duurt het nu dus iets langer. Wordt jij voor het eerdt tante?? Wij dit jaar wel en ik vindt het zo leuk. Tijdens mijn zwangerschap leefden mijn zusjes ook enorm mee (rest van de fam. trouwens ook), maar zo leuk om mee te maken. Fijn om te lezen dat om de dag klussen niet noodzakelijk is. op commando vind ik ook erg lastig. Maar ja je moet er wat voor over hebben.. Tot twee jaar zijn ze gratis met vliegen, scheelt een hele hoop centjes. Een tuigje, heeft hij daar al vaker ingezeten. Onze hummel liep vorig jaar gewoon door het vliegtuig heen en weer. Gelukkig hadden we bij beide vluchten een extra stoel ter beschikking, gewoon toeval. Maar wel ideaal, want op schoot zitten ho maar!! Verder namen wij cadeautjes mee, werkte ook wel erg goed. Hier eigenlijk weinig tiks gehad tijdens de zwangerschap, alleen was ik gek op winegums, terwijl ik daar normaal niet van hou. Nu tijd voor bed!!!
Hi hij is een zij . Ze heet Nieve . Tuigje is meer voor op Schiphol, maar mischien ook hanig in de plane