Haj, Allereerst wil ik zeggen dat mijn opa en oma mij hebben opgevoed dus mijn band tussen hun en mij is heel sterk. Afgelopen zaterdag heeft mijn opa een tia gehad. Mn oma vond em op de grond en heeft mij gebeld en ben direct naar ze toegekomen ( was er in 3 minuten ). Samen hebben we hem op bed gelegd en heb ik eerst de hap gebeld, die zouden pas 3 uur later komen. Echter ging het steeds slechter en heb ik 112 gebeld. Daarna gelijk naar de seh gegaan. Ik vierde mn verjaardag op dat moment en heb dat allemaal afgeblazen. En heb de hele avond met mn oma bij mn opa gezeten op de spoed eisende hulp. Hier bleek dat hij een tia heeft gehad en een blaasontsteking heeft waarschijnlijk aangezien hij alles laat lopen. Daarna is hij gelijk opgenomen op de acute opname. Toen we gister op bezoek kwamen was hij heel erg benauwd, zo erg dat ze gisteravond hem ook ana het zuurstof hebben aangesloten. Ik kon mn opa gewoon niet meer verstaan zo benauwd was hij en toen we weg moesten werd er weer een longfoto gemaakt. Nou had mn oma gister graag dat ik gisteravond ff zou bellen want ze maakt zich zorgen en zelf komt ze nooit goed uit dr woorden. Dus ik bellen, klonken ze daar echt geirriteerd van stel je niet aan. Nou ik dacht die heeft een slechte dag. Ik vanochtend nog een keer gebeld want mn oma wilde graag weten hoe de nacht was gegaan en weer heel geirriteerd. Is t nou zo raar dat ik bel om te vragen hoe alles gaat namens mijn oma? Die mensen zijn 53 jaar getrouwd en zijn nooit zonder mekaar geweest. Mn oma is normaal een harde maar huilt nu alleen nog maar.
Natuurlijk is dat niet raar!! Ze praten tegenwoordig zo snel enz dat die oudere mensen het niet eens meer snappen! laat ze maar lekker geirriteerd zijn hoor!
Nee dat is niet raar!Dat is eigenlijk toch heel normaal lijkt me dat je belt hoe het gaat... Belachelijk dat ze zo geirriteerd doen!
Nee hoor meid, ik vind het ook heel vervelend om te lezen. Misschien de volgende keer zeggen "Ik heb het gevoel dat u een beetje geiriteerd bent, maar houd u er rekening mee dat het MIJN opa is waar we het over hebben?"
ik sluit me aan bij anne, vind ik heel mooi verwoord sterkte/beterschap met je opa hopelijk knapt hij snel weer op
Ik vind het eerder logisch dat je belt, dan raar. Maar misschien toch een opmerking over maken als dat iedere keer gebeurt. Zo wil je toch niet behandelt worden?
Nounounou die hebben ook niet echt veel inlevingsvermogen in het ziekenhuis zeg. Ze snappen toch wel dat jij/jullie je zorgen maken? Gewoon bellen hoor als je wilt weten hoe het is. Deed ik ook toen mijn opa in het ziekenhuis lag en mijn ouders met vakantie waren. Veel beterschap aan je opa gewenst en jullie veel sterkte gewenst. Het valt niet mee als zo'n dierbaar familielid in het ziekenhuis ligt.
Ja mijn opa is op dit moment heel erg verward dus van hem word je niks wijs. Snap ook best wel dat ze het druk hebbben hoor maar wij maken ons ook gewoon zorgen, die beste man is 81 jaar.
Desnooods even laten vastleggen dat jij namens oma mag bellen. Het gaat op zich wel om privacy gevoelige info. Maar wel vervelend idd dat je zo lullig wordt behandeld. Sterkte!
Sta ik al, Ik sta ook opgegeven als eerste contactpersoon. Als er wat gebeurd bellen ze mij als eerste en daarna pas mn oma. Mn oma heeft nog een telefoon aan draad en ben bang dat ze van de trap af valt als die telefoon savonds/snachts gaat. Ik heb haar huissleutel dus dan rij ik naar haar toe en maak haar zelf wakker.
Veel sterkte met je opa,ik hoop dat hij snel weer op de been is.. Vindt het niet normaal dat ze zo kortaf doen als je belt hoe het met hem gaat,kunnen ze niet maken en ik zou ze er zeker op aanspreken als je daar bent. Sterkte meid,knuf xxx
Ik vind het helemaal niet raar, ik vind het van hun raar dat ze zo reageren, hopelijk was het 1 iemand die geen zin had in de nachtdienst en is de rest wel gezegend met empathisch vermogen. Heel veel sterkte met de situatie.
veel sterkte met je opa! ik vind het raar hoe zij reageren. het is toch normaal dat je wilt weten hoe het met je opa gaat!
Wat ben jij een lieverd zeg! Enne nee, ik vind het ook niet normaal van het ziekenhuis en zou gewoon dagelijks blijven bellen. Je moet je er verder ook maar niks van proberen aan te trekken.
Ik vind het heel normaal dat je belt om te vragen hoe de nacht geweest is. is in het ziekenhuis waar ik en mijn moeder gelegen hebben ook heel normaal. Ik zou er de volgende keer dus ook echt wat van zeggen!