Luuske: wat ontzettend kort geleden zeg van je moeder, sterkte! Shannen: erg schattig dat feetje setje!! Debby: super zo'n man Wonderteam: Jij heb ook schattige dingen bij h&m besteld!!
Ik heb net het geld overgemaakt, dus als het goed is heb ik hem overmorgen ofzo. De jurk is grijs/donkerblauw met roze strikjes. Heb wel 98/104 genomen, hij schijnt klein te vallen, dus dat hoop ik maar! Wil hem van het najaar aantrekken. Mijn dochtertje kan nu al dingen maat 80 aan, dus 86 najaar.. Op hoop van zegen!
Ik wilde eigenlijk ook die met blauwe strikjes, omdat ik een vestje van Bengh heb in de kleur van de strikjes haha. Nou ja, deze is ook leuk huis al bijna klaar?? Diadeem, ben er ook echt blij mee!
Ja t gaat opschieten! Word echt gaaf!! Gaan vanavond de keuken bestellen ben benieuwd!! Lief dat je t vraagt!
gister trouwens pas echt iets geweldigs geshopt, hij komt vanavond mee: mare gaat helemaal door het lint De Plek om Nieuwe en Tweedehands spullen te kopen en verkopen
@mirell: leuk onderste setje helemaal gaaf! Bengh is me iets teveel roze haha @hier geshopt: een blauwe en witte legging van benetton een zonnebril voor mezelf, heel gaaf, maar denk niet dat het lukt een foto ervan te maken, zal straks proberen en lekker spulletjes van Sabon voor mezelf, scrubje voor gezicht, cremes voor lichaam en handen en scrubgel voor onder de douche. Samen met Sylvia wezen shoppen en heb haar ook helemaal aan de Sabon geholpen Bestelde dingen binnen, alles is super gaaf! rokje bengh is prima maat voor het najaar en de winter, en jurkje bengh voor de zomer is keigaaf, straks even passen, ook nog wat bolero's van quapi voor op de jurkjes, net even boven zitten kijken en combineren uit de zomerdoos, past heel leuk bij de jottum hemdjurkjes. z8 trenchcoat binnen! En had het z8 gestreepte short ook nog geshopt. Nu ff badkamer soppen toedeloe @Luuske: sterkte meid!