20 stuks voor veel minder geld dan digi+een doosje 2v5. dan is de keuze wel snel gemaakt maar was te lui om te bestellen. stond toch in de kruidvat
haha heb ik ook had nu een nieuwe slome.. was wel ergens opgelucht... al was die TRAAG vorige keer helemaal... stonden de buren ernaast... dan wil je snel weg iigq
whahaha te lui om te bestellen om vervolgens wel naar de kruidvat te gaan...hihihi beetje vreemd verhaal... Maar goed zullen we maar weer on-topic gaan nu
Woehahahahaha. Sorry, heb ook niet superveel recht van spreken. Ben nog een beetje een leek op dat gebied. Als je al wat jaartjes bezig ben, moet je bijna een hypotheek nemen voor de zwangerschapstesten. Snap dan wel dat je de goedkoopste neem. Dacht eigelijk dat kv2v5 al bijna de goedkoopste waren, maar die sensitive dipstickjes zijn dus nog veel goedkoper.
ja had geen zin om mijn kastje voor Ideal op te zoeken en had vaatwas middel nodig. heb nog wel een duidelijkere foto, iemand interesse? (ja ben blij hihi)
Dank je wel voor de informatie! Die digi wel/niet zwanger had ik ook nog liggen en gaf telkens niet zwanger maar dat kan dus goed kloppen als ik nog niet zo'n dikke 2e streep heb.
niks te danken Ja die heeft echt meer hcg nodig hoor....echt even een paar dagen wachten nu voordat je deze doet
Haha! Hier meerdere doosjes gekocht laatst, die medewerker daar zat me zo aan te kijken van waarom zou je zoveel testen doen tsjaa
Positieve testers: gefeliciteerd! Jane.. Idd echt even je gyn gaan bellen, gissen heeft geen zin wat het wel of niet kan zijn. Bovendien lijkt mij het onwaarschijnlijk dat je nu alweer opnieuw zwanger bent, gezien je de 17e nog een operatie hebt gehad. Maar als je eisprong toch wel de 23e is geweest, wat natuurlijk al erg snel is, dan lijkt het me ook nog onwaarschijnlijk dat je dan nu al positief test. Maar zo denk ik erover.. Ik denk eerder, in jou geval, dat die test aan het reageren is op misschien een eventuele aankomende eisprong. Het mag niet, maar toch laat de werkelijkheid wel eens anders zien, vooral in dit topic heb ik dat vaak gezien. Nogmaals, wij zitten ook maar te denken wat het wel of niet kan zijn..maar je gyn heeft hier echt de beste kijk op!
Soms ruil ik ook van winkel per maand. ga dan gwn naar trekpleister zelfde testjes maar zal weer on topic gaan! vervuil t topic
Dames, wat betreft nog mijn laatste vraag, mijn vriendin heeft inmiddels verteld dat het de Mat Care Zwangerschapstest is. Zijn daar positieve of negatieve ervaringen mee?
vraag ik me ook weleens af. vooral die kruidvat test met een kruis is verschrikkelijk, komen ook tientallen vals positieve van voorbij. heb nog nooit een vals positieve kruidvat test 2v5 gezien volgens mij, en lekker goedkoop pas als ik een positieve kruidvat 2v5 heb koop ik een digitale CB voor de fun en voor mijn onzeker gevoel, eerder vind ik het zonde, want de kruidvat 2v5 is super gevoelig!
volgens mij zijn hier toch al wel heel wat vals positieve kruidvat ( 2 voor 5 euro)testen voorbij gekomen en dan vooral het laatste jaar , het kan natuurlijk ook komen doordat iedereen zo vroeg test en je met kruidvat ook vroeg positief kan testen en het dan vroeg mis gaat ..